Jump to content
GIGN Forum

Dr. House


g2b
 Share

Recommended Posts

es biju domājis, ka haus beidžas līdz ar indieša atgadijumu...

nodomāju..bļa bij tik labs seriāls..čom pateica, ka ne, turpinās. es UREI!

noskatijos visu līdz 5 sezonai no indieša..tad izdomāju ai nax...sāku visu no sākuma.

lol 1 sērijā haus rēcīgs..kā tēls vel nav nemaz līdzīgs tagadējajam.

man patika sākums...it īpaši tādeļ, ka 1.5h gara tā sērija :)

btw šī ir pedējā sezona...protams, ja producenti neizdomās padrāst vel naudas cūciņu, tad izspuiedīs ganjau kādas 2 sezonas.

Link to comment
Share on other sites

Jebkursh scene trekeris , ja krievu tulkojums tad:

1001cinema 1,2 serija

othfilm pagaidam neka

lostfilm 1 serija

novafilm nav zinams vai tas pats cilveks paliks tulkot uz 6 sezonu

Ja vajag varu iedot torrentus ar krievu tulkojumu , tikai prasi kuri vajag.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Jaunā sezona vienk iespārda. Episode 1-2 bija nezheligi kruta. Nesaprotu tos cilvēkus , kuri skatās seriālus/filmas krievu valodā. Jāskatās filmas oriģinālvalodā.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Uj, lai tak taisa kaut 16 sezonas, nav jau nekāds PB kur ar katru sezonu bija arvien lielāks murgs. Šeit viss, manuprāt, ir otrādi, ar katru sezonu un pat ar katru sēriju sižets paliek ar vien interesantāks un interesantāks...

Šajās divās jaunajās sērijas nagla bija tas trakais reperis, varēja forši ierēkt. :thumbsup:

Par to vai Hauss pats ir mainījies - nu nez, ir pārāk daudz skami ierpiekšējās sezonās jau pieredzēti, kad viņš vienkārši manipulē lai gūtu sev kādu labumu, nu piemēram, tas fake vēzis :khehehe:

Jēēj, rīt jau nākamā sērija! :eat:

Link to comment
Share on other sites

Bullšits, Haivmaind, Housā galvenais tik un tā ir main storyline, man, piemēram, daudzkārt ir pie kājas par viņa pacientiem, lielāka interese, kas notiek ar galvenajiem varoņiem.

Un kāds vēl storyline Heroes, tur var izlaist 17 sērijas un tāpat saprast, kas notiek, jo nekas nerada nekādu sakaru, viss ir tik neinteresants, ka pēc nedēļas jau esi aizmirsis, kas iepriekšējā sērijā noticis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...