Jump to content
GIGN Forum

Nacisms


p00p
 Share

Recommended Posts

biets me! ok ieshu es ar nahuj lai vinji iet! es paziistu ljoti daudz krievus kuri ir normaali

kur nav taadi rasisti! vinji runaa latviski un krieviski nu un? zb man tie urlas kas domaa ka latviski ir runaat gruuti!

Link to comment
Share on other sites

Nuu.. es cs.hacker.lv nospeeleeju 30min karti un vel bikinj ar niku Latviesu puisis Reinis. Iemetu paaris patriotiskus saukljus, piem, ''Jaanoliek bumba par lielu Latviju'' -speeleeju kaa T kartee inferno. Paarsvaraa biju T komandaa #1 naughty.gif Vel bij arii taac Latviesu puisis Martins, bet neviens no mums ban nedabuja ..esmu viilies dry.gif

Link to comment
Share on other sites

necieshu shitos nacionaalistiskos jautaajumus sad.gif tb besii aaraa taa dirshana savaa starpaa, bet kaa vienmeer tik tieshaam ir normaali cilveeki abaas pusees gan krievu, gan latvieshu, tachu ir viena kategorija kas ir totaalaakie pintikji aprobezhoti ar apbriinojamu vienvirziena domaashanu.

tagad pat sagribeejaas arii tai hackeraa ieiet lai paarliecinaatos par dazhu cilveeku aprobezhotiibu un idiotismu wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

ja nezinaaji, tad tas nav iespeejams, jo Latvijas daudzo okupaacijuu deelj katraa latvietii ir kaada dalja cittautiesha (lai arii var but ljoti nieciigs piejaukums)

zin tad jau jurisss ir izspļāvis savu pirmo patieso argumentu dzīvē, ka visi sākumā radās no ādama un ievas. Nav jau svarīgi cik ļoti tas atbilst patiesībai - bet ideja kā tāda - blenzt vēl dziļākā pagātnē. To cik daudz kāds ir latvietis nenosaka kaut kāds vecvecvecvecvecvecvectētiņš, kurš tavu dzimtu iesāka salaižot ar Bertu no blakus ciema, kas pirmo reizi mūžā testēja šņabi. It's how you feel about it and how you want to feel about it wink.gif

Link to comment
Share on other sites

zin tad jau jurisss ir izspļāvis savu pirmo patieso argumentu dzīvē, ka visi sākumā radās no ādama un ievas. Nav jau svarīgi cik ļoti tas atbilst patiesībai - bet ideja kā tāda - blenzt vēl dziļākā pagātnē. To cik daudz kāds ir latvietis nenosaka kaut kāds vecvecvecvecvecvecvectētiņš, kurš tavu dzimtu iesāka salaižot ar Bertu no blakus ciema, kas pirmo reizi mūžā testēja šņabi. It's how you feel about it and how you want to feel about it wink.gif

manaa uztveree tauta ir cilveeku kopa ,kas simtiem gadu vai gadu tuukstoshiem dziivo kopaa ,vienaa ienjemtaa teritorijaa un tiem vismaz vinju apvienoshanaas saakumaa ir bijushi kopeeji meerkji . Ne jau aareejo atshkjiriibu deelj ,kuras ir izveidojushaas tikai deelj nekaa nenosakosha klimata vai attieciigo cilveeku dziivesveida mees visi neesam uzskataami par viens otra radiniekiem...Nav jau svariigi vai muus ir radiijis dievs vai dzheki no 187 oktiljonu gaismas gadu attaalumaa esoshas planeetas ,kura ir 824325854366598395 saulju apmeeros . IIsaak sakot , tomeer vienaa lietaa nepiekriitu - to cik daudz es esmu latvietis +/-nosaka gan tas vecvecvecvecvecvecvecteetinjsh wink.gif

P.S jaatziist ,ka filosofijaa neviena viedokli nevar uzskatiit par pareizu smile.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

tad tev vajadzēja izlasīt sestdienā (~pirms pusgada) rakstu par diviem džekiem, kuriem bija dažādi viedokļi par reformu. Viens vārdu no Edgars Stalīdzāns (uzvārdu es tikko izdomāju, neatceros precīzi kāds bija, bet nu apmēram šitāds) nomainīja uz Aleksandrs Semjonovs vai kaut kā tā un bija pret reformu, atteicās runāt (vismaz intervijā) latviski, runāja tikai krieviski un kopumā "bija foršs džeks".

Otrs savukārt no Aleksejs kaut kas tur nomainīja vārdu uz Andris kaut kas tur un runāja latviski un bija par reformu. Es te tagad negribu teikt, ka pirmais bija pidiņš un otrs bija mazāks pidiņš (lai gan tā bija) bet ideja kāda - vot pieņemot, ka tam pirmajam saknēs līdz pat baltu ienākšanai tagadējējās Latvijas teritorijā bija tikai un vienīgi latvieši, tagad lieliski var apskatīt kāds priekšzīmīgs latvietis no viņa ir iznācis.

diezgan stulbi vispār ir vērtēt kādu cilvēku pēc kaut kādas megatālas pagātnes ar kuru viņam ir tikai radniecisks sakars.

Link to comment
Share on other sites

tad tev vajadzēja izlasīt sestdienā (~pirms pusgada) rakstu par diviem džekiem, kuriem bija dažādi viedokļi par reformu. Viens vārdu no Edgars Stalīdzāns (uzvārdu es tikko izdomāju, neatceros precīzi kāds bija, bet nu apmēram šitāds) nomainīja uz Aleksandrs Semjonovs vai kaut kā tā un bija pret reformu, atteicās runāt (vismaz intervijā) latviski, runāja tikai krieviski un kopumā "bija foršs džeks".

Otrs savukārt no Aleksejs kaut kas tur nomainīja vārdu uz Andris kaut kas tur un runāja latviski un bija par reformu. Es te tagad negribu teikt, ka pirmais bija pidiņš un otrs bija mazāks pidiņš (lai gan tā bija) bet ideja kāda - vot pieņemot, ka tam pirmajam saknēs līdz pat baltu ienākšanai tagadējējās Latvijas teritorijā bija tikai un vienīgi latvieši, tagad lieliski var apskatīt kāds priekšzīmīgs latvietis no viņa ir iznācis.

diezgan stulbi vispār ir vērtēt kādu cilvēku pēc kaut kādas megatālas pagātnes ar kuru viņam ir tikai radniecisks sakars.

Ja pareizi atceros ,tad lasiiju to rakstu wink.gif Nav jau zinaams kaadaa videe vinjsh ir audzis ,iespeejams vinja vislatviskaakie vecaaki aizgaaja bojaa autokatastrofaa un adopteeja aprobezhota krievu gjimeniite...Ticamaaks variants(spriezhot peec uzvaarda ) gan ir taads ,ka vinjsh ir dziivojis/dziivo/vinja vecaaki or smth ir cieshi saistiiti ar Latgali (neatceros vai tas bija mineets rakstaa) . Tas megataalais sencis ir viens no faktoriem ,kas nosaka tavu raksturu ,domaashanas veidu utt

Link to comment
Share on other sites

nemēģini attaisnot vienu piemēru ko es devu - mana ideja nebija "ja jau viņš tāds, tad jau daudzi tādi". Es ar to piemēru vienkārši nonācu pie galvenās domas kuru tu vari izlasīt pēdējā mana pousta teikumā wink.gif (+ es teicu ka uzvārdu izdomāju, a tu uzraksti spriežot pēc uzvārda... lol)

raksturu varbūt vēl minimāli kaut kāds sencis var noteikt (tam gan ar tautību nav sakara), bet domāšanas veids izveidojas dzīvojot un to nenosaka neviens radinieks. Tā ka vēlreiz varu pateikt, ka ar to senci nekāds sakars nav. Visu nosaka pats cilvēks.

Link to comment
Share on other sites

nemēģini attaisnot vienu piemēru ko es devu - mana ideja nebija "ja jau viņš tāds, tad jau daudzi tādi". Es ar to piemēru vienkārši nonācu pie galvenās domas kuru tu vari izlasīt pēdējā mana pousta teikumā wink.gif (+ es teicu ka uzvārdu izdomāju, a tu uzraksti spriežot pēc uzvārda... lol)

neatceros precīzi kāds bija, bet nu apmēram šitāds
smile.gif

Par cilveeku nevar spriest peec vinja senchiem - pilniiga taisniiba

Cilveeka iipashiibas ietekmee vinja senchi - arii taisniiba

Kur ir probleema ? smile.gif

Tā ka vēlreiz varu pateikt, ka ar to senci nekāds sakars nav. Visu nosaka pats cilvēks.

Jaa ,cilveeki maina tautiibas ,tachu cik daudzi cilveeki speej mainiit iipashiibas ,kuras vinji ir mantojushi no vecaakiem ,vecvecaakiem ,vecvecvecaakiem ,vecvecvecvecaakiem utt ?

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

tu tagad sāc braukt pilnīgi kur citur. Es nerunāju par kaut kādu īpašību maiņu (wtf vispār tas par šitu bija)

tavs sākotnējais teksts bija šāds

to cik daudz es esmu latvietis +/-nosaka gan tas vecvecvecvecvecvecvecteetinjsh

es saku ka tā nav - to nosaki tikai un vienīgi tu pats (protams tevi ietekmē arī apkārtējā vide, bet tas ir dabiski) un tam nav nekāda sakara ar kaut kādām īpašībām vai zilām acīm kuras tu esi mantojis no senčiem kur nu vēl lai to noteiktu kaut kāds mistisks vecvecvecvecvecvecvectētiņš. Varētu vēl strīdēties par to cik lielā mērā vecāku audzināšana var ietekmēt bērnu, bet runāt par kaut kādiem senčiem ir bezjēdzīgi. Viņi ir beigti un viss lol.

Link to comment
Share on other sites

ai man tie urlas ar zajbal es 7 klasee panjeemu vaacvalodu un tapeec jau 2 ar pus gadus cieshu sad.gif visur kur ejuy krievi (no latvijas) tongue.gif un kad tie man kauko uzburksh krieviski es vinjiem pasaku ko? un vinji uzreiz aa gans un tad man vispaar parauj uz veemekli bet tas taa un vispaar ja negrib maaciities lat tad hang.gif ... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nav ko strideeties! kaadi esam taadi esam. un neko tur vairs neizmainiis...kkur es shito dzirdeeju - cik cilveeku tik viedolju + katrs ceilveex ir atsevishkja persona, ta kaa lai katrs dara kaa grib! es piemeeram atbalstu Latviju visaas jomaas... Latvia2.gif

Link to comment
Share on other sites

kkur es shito dzirdeeju - cik cilveeku tik viedolju + katrs ceilveex ir atsevishkja persona, ta kaa lai katrs dara kaa grib!

nu ,ja taa jau ir - lai urlas dara kaa grib un turpina savas gaitas smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...