Jump to content
GIGN Forum

Nicorette


Feik
 Share

Recommended Posts

Tas atkarīgs no cilvēka. Ja 3-5 cigaretes dienā, tad grūtas varētu būt 3. dienas un tātālāk. Viss atkarīgs, cik tu tiecies pēc tām, vai tad, kad beidzas cigaretes, pirmā doma iet uz veikalu, lai gan līst un ir vētra vai ari esi gatavs pagaidīt entās stundas lai aizietu uz veikalu, tmlīdzīgi :D

Un tos plāksterus un visus marketing šitus nepērc, lieka nauda izmesta.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu vai 3-5 cigretes maz var saukt par atkarоbu :D

Man grыtвkвs dienas bija 3 pirmвs, vispвє visas dienas bija grыtas, tieрi tвdзп arо pоpзju vзljoprojвm..

Nikorete ir pзdзjie mзsli. Atrodi kвdu nodarbi pоpзрanas vietв kura ritоgi droио smadzenes tad tev negribзsies pоpзt tb kamзr kko darоsi aizmirsоsi par pоpзрanu.

Vislaik dzer daudz ртabi lai ir tвda poha ka nвkamajв dienв kв iepоpз tв pпыti un vem :thumbsup:

Un pзdзjais variants mans mопвkais, vienkвrрi sapзrc dahuja paikas un vislaik sзdi mвjвs un зd. NU jв un protams tвds nieks kв gribasspзks vajadzоgs...

Link to comment
Share on other sites

fak jū!

esmu atmetis smēķēšanu un tas, ka apkārt pīpē man palīdz, jo man pretīgi paliek tik līdz ir cigarešu dūmu smirdoņa.nezinu kādi mērķi tevi vada atmest bet, mans atmešanas cēlonis nebija veselība, kas man dīvainā kārtā galīgi nerūp, bet gan tas, ka pēc smēķēšanas nenormāli smird.

P.S. nelietoju nekādus palīglīdzekļus, neskaitot to, ka šat tad paķeru kādu ledeni, ko pasūkāt, kamēr draugi uzpīpē kādā tusiņā ārā un tu kā lohs negribi viens palikt pie galda, jo tu redz nepīpē.

EDIT: čoms viens ar bija atmetis normālu laiku, kādus 6 mēnešus, ja nemaldos. sāka pīpēt ar tekstu "nahuj man sevi mocīt, tik līdz redzu, ka kāds pīpē, arī gribas." tad no šī var secināt, ka kkaut kā jadabūn tas pretīgums pret cīgiņām. :)

gl feikojot :)

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Nu hl jau taapat patiik sakuriities. :D

Biju ar meiteni kopaa, kura man patika. Vinjai nepatika, ka piipeeju liidz ar to paarstaaju to ieradumu pavisam. Okej, saakumaa bija smagaak, bet veelaak jau tie duumi likaas pretiigi utt. Izshkjiiros ar vinju, sagruzijos un atkal saaku piipeet. Pagaidaam nav domas mest nost. :)

Link to comment
Share on other sites

eem, viss jau ir tikai tavaa galvaa, kaa domaasi taa arii buus :)

esmu meegjinaajusi, diezgan plashu tabakas izstraadaajumu klaastu, un jaaatziist, ka cigareteem nav aizstaajeeja :)

plaaksteri niez, kasaas taa vieta uz kuras uzliimeets plaaksteris, knjudeeshanas sajuuta izzuud liidz ar plaakstera darbiibas beigaam. garanteetes diskomforts

koshljaajamaas gumijas, shiks ir ar citronu+piparmeetru garshu? ^_^ uzturaa lietoju regulaari, kaut gan tagad censhos iztikt tikai ar cigareteem, jo koshljaashanas procesa laikaa no gumijas izdalaas nepaaraak (manupraat) veseliiga kunjgjim viela/nikotiins. kaa gala rezultaataa var iemesties speeciigas veeder'graizes, tas buutu tas labaakais variants. ?uzskatu ka gumija, ir tas zelta vidusceljsh, nekaadu duumu, smakas, gandriiz ideaali

koshljaajamaa tabaka, pareizaak buutu raxtiit zeleejamaa tabaka.. tas ir kas neatkaartojami izcili riebiigs, diivaina izskata spilventinji, liidziigi orbitam, konsistences zinjaa gan ir juutama kardinaala atshkjiriibu gamma. spilventinjam liidziigais veidols ir pildiits ar tabaku, ko liek mutee un zelee, buutiibaa spilventinju paliek zem meeles un gaidi nezheeliigi siivi stipro vareetu pat teikt dedzinosho sajuutu mutes dobumaa. kaads prieks no taa prieksh maniim paliek nosleepums

Link to comment
Share on other sites

:)

esmu meegjinaajusi, diezgan plashu tabakas izstraadaajumu klaastu, un jaaatziist, ka cigareteem nav aizstaajeeja :)

plaaksteri niez, kasaas taa vieta uz kuras uzliimeets plaaksteris, knjudeeshanas sajuuta izzuud liidz ar plaakstera darbiibas beigaam. garanteetes diskomforts

koshljaajamaas gumijas, shiks ir ar citronu+piparmeetru garshu? ^_^ uzturaa lietoju regulaari, kaut gan tagad censhos iztikt tikai ar cigareteem, jo koshljaashanas procesa laikaa no gumijas izdalaas nepaaraak (manupraat) veseliiga kunjgjim viela/nikotiins. kaa gala rezultaataa var iemesties speeciigas veeder'graizes, tas buutu tas labaakais variants. ?uzskatu ka gumija, ir tas zelta vidusceljsh, nekaadu duumu, smakas, gandriiz ideaali

koshljaajamaa tabaka, pareizaak buutu raxtiit zeleejamaa tabaka.. tas ir kas neatkaartojami izcili riebiigs, diivaina izskata spilventinji, liidziigi orbitam, konsistences zinjaa gan ir juutama kardinaala atshkjiriibu gamma. spilventinjam liidziigais veidols ir pildiits ar tabaku, ko liek mutee un zelee, buutiibaa spilventinju paliek zem meeles un gaidi nezheeliigi siivi stipro vareetu pat teikt dedzinosho sajuutu mutes dobumaa. kaads prieks no taa prieksh maniim paliek nosleepums

Liek aiz apakšlūpas vai augšlūpas, nevis zem mēles :D

Link to comment
Share on other sites

:)

Fak, ja es aizietu nofočētu savas plaušas, tad toč to pīpi zobos nahrenizētu, jo pīpējas jau savi 7 gadi, apmēram, phēēē...

Prieks? Tāda nau, ir tikai relaksācija, nervu nomierināšana!

Par tēmu, arī es vasaras sākumā ar labāko draugu saderēju uz 3 alus kastēm, ka nepīpēšu 3 nedēļas. Protams, es zaudēju, jo pirmās dienas bija extra smagas, pēctāk jau tāds pohujs bik pat parādijās uz smēķēšanu. Nu tad nāca 1 nedēļas beigas, jeb 9. klases izlaidums. Par cik tas pasākums vilkās kkādas 2 h un man bija jāpasveic tikai 1 meitene, tad nu es daudz maz sēdēju pa āru. Protams, visi suk*s pīpēja, un tad nu es ar uzprasiju to 1 cigreti, neizturēju. Un pirmās emocijas bija vienk. apburošas, viegls rēbums uznāca, viss palikās tik viegls, uhh... :D Bet pēc tam škrobējos, ka uzpīpēju, jo atmest vairs nevarēju.

p.s. Tās alus kastes izdērām Jāņos, tieši uz manu algu es mazliet vairāk uzstājos, sou, atspēlējās viss...

Link to comment
Share on other sites

Es ari tagad censhos atmest tadas deriibas uz neko... Saku jau vakar reali nopipeju 5 ciigas pa visu dienu parasti aiziet pacinja vai pusotra pachka. Shodien ari pagaidam tik 5 esmu uzpipejis. Pagaidaam sukaju konfektes tas vismaz noversh man domas no cigaretes. Nedaudz sirds saap ceru ka tas nav tapec ka nepipeju... Ja godiigi tad nav nekads gandarijums no pipeshanas. Agrak bija tada forsha sajuta mm esi uzpipejis. A tagad vnk uzpipe pff, uzpipe vel vienu un nekaa.

Domaju ka atmetiishu jo gribasspeks ir!

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā kaut kā uzrodas domas par atmešanu, agrāk tādu vispār nebija. Tas laikam tapēc, ka krīze sit pa kabatu un normālu cigarešu vietā es tagad pīpēju kontrabandas sūdus. Bija man tāda doma - ja pīpēju, tad vismaz normālas cigaretes. Ja arī uz nedēlu atmestu, tad piektdien atkal pīpis būtu mutē, jo dzerot baigi gribas pīpēt. Ai, laikam jāsamierinās ar domu, ka neatmetīšu. Vismaz līdz brīdim, kad man parādīsies nopietna motivācija to izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...