Jump to content
GIGN Forum

Icons


Latinshj
 Share

Recommended Posts

pekshni nez no ka visi icon palika shadi visu es varu atvert bet icon kauka pazuda ka lai atgriez agrakejo izskatu?

EDIT:parestarteja pc (ar roku izlsedzu ne start)tagad viss aizgaja bet ja man paradas veklreiz tads ka lai to zilabo?

post-17-1123518086.jpg

Edited by Latinshj
Link to comment
Share on other sites

sorry par daljeeju offtopic...

Sarunājas divi programmētāji:

- Vai nezini, kāpēc agrāk klaviatūru taustiņi bija parasti, ķieģeļa formā, bet tagad ir dažādas, neregulāras formas?

- Runā, ka Microsoft pirmie sāka tādas klaviatūras ražot. Varbūt tāpēc, ka viņiem viss tāds šķībs un greizs?

Abi nolemj, ka jāpiezvana uz Microsoft, kur uzņēmuma pārstāvis noliedz izskanējušo versiju un paskaidro:

- Neregulāras formas taustiņu klaviatūra ir izstrādāta mūsu pircēju ērtībai ? lietotājiem ar līkām rociņām...

Link to comment
Share on other sites

nu ir 2 jautaajumu veidi... pirmie ir diivainiishi, kuri nemaak CS 1.6 versiju uzinstaleet, lai gan 1.5 ir it kaa PRO naughty.gif , un otrs tips ir normaali jautaajumi (piem. shis), kurus atrisinaat var kaads apdaavinaatais puika (Gariks piem. smile.gif ). vaarnas likt pa "format c" buutu riktiig stulbi, jo ko ta tu taadam diivainim atbildeesi??? pasuutiisi dirst? nav smuki... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es domaaju, ka vareetu iedaliit vaarnas visiem, kas turpmaak teiks: "format C", ok, varbuut 1reiz, 2reiz (tjipa) smiekliigi, bet nu kamoon.. man piem. tas kretinee.

pēc būtības format c: ir atrisinajums tikai tāds pagarāks

Link to comment
Share on other sites

omg, tas nebija domaats taa, ka tjip tagad kex saka, ka vinjam nojuudzies kompis un ko lai dara? un neviens nesaka(lai nedabuutu vaarnu), lai noformatizee c(jo shajaa gadijumaa tas paliidzeetu), bet my point was, ka tas tracina, ka vislaik format c, format c, format c.. izdomaaajat ko jaunu

flashback, ja kas, Tu DRIIKSTI NErespondeet uz katru topiku, tad arii izpaliks probleema ar "ko citu tiem visiem iibljiem lai saka", proti, neteiksi NEKO!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...