Jump to content
GIGN Forum

Lamuvārdi


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

kādēļ neviens nelieto tadus vardus kā: penderis; bungulis; dumbēris (starpcitu tas nozīmē latviski LĀMA); ķempe; vienkājgaļa (cik atceros kurzemē tā sauca piepes); gulenis; rēklis; saulesbrālis; āms;papulellis; ģeķis; sprikstiņš utt

kapēc mēs nevaram iztikt ar latv.val, kādēļ mums jāpiedrazo tā ar ieviestajiem svešvārdiem - mūsu valoda tak ir tik skaista un bagātību pilna...

Tad nu piedāvājums - te varētu ielikt labus latviešu lamu vai aizvainojuma, apvainojuma vardus un izteicienus

BET LATVIEŠU!!!

Link to comment
Share on other sites

kādēļ neviens nelieto tadus vardus kā: penderis; bungulis; dumbēris (starpcitu tas nozīmē latviski LĀMA); ķempe; vienkājgaļa (cik atceros kurzemē tā sauca piepes); gulenis; rēklis; saulesbrālis; āms;papulellis; ģeķis; sprikstiņš utt

kapēc mēs nevaram iztikt ar latv.val, kādēļ mums jāpiedrazo tā ar ieviestajiem svešvārdiem - mūsu valoda tak ir tik skaista un bagātību pilna...

Tad nu piedāvājums - te varētu ielikt labus latviešu lamu vai aizvainojuma, apvainojuma vardus un izteicienus

BET LATVIEŠU!!!

ai beidz XD.gif

Link to comment
Share on other sites

diez vai kaadreiz lietoshu latvieshu lamuvaardus, bet te ir dazhi kurus es zinu: nūģis (ja tas vispaar ir latvieshu?), cūka laugh.gif zilais.

Link to comment
Share on other sites

njaa vispaar taa ir liela probleema... dry.gif latvieshu lamuvaardi nav modee... sad.gif

Erix moska uztaisi kko liidziigu Dainu skapim, tikai plauktinjos liec lamuvaardus?? laugh.gifsmiliez.de_2125.gif

P.S. pasham patiik lietot latvju vaardus: kuce, maita! bet visbiezhaak sanaak izsplaut vaardu - lohs sad.gif

Link to comment
Share on other sites

neatceros, bet avatars tev labs XD.gif

Link to comment
Share on other sites

yeeHaa, MANI atceras! Tas tik vien ir ko vērts! naughty.gif

btw Es Jūs arī'visus mīīīīīīīīlu! thumbsup.gif

P.s. diemžēl savu zaķīti nevaru vairs atrast...google arī neko zem segvārda zaķisarlocekli nevarēju atrast confused.gif

Edited by Elvy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...