Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar Cs Video Izshkirtspeju!


.em^
 Share

Recommended Posts

Nu sveiki smile.gif Man te ir viena problēma, man draugs prasīja palīdzību, bet es īsti nezināju ko atbildēt. Problēma tāda, kad viņš cs?am uzlika pārāk lielu video izšķirtspēju (resolution), uzlika uz 1280*960, bet viņam monitors nespēj pavilkt, tādēļ izmet: OUT OF RANGE. Jautājums ir sekojošs, vai ir kāda iespēja to manuāli nomainīt neieejot pašā cs(kurā rāda melnu bildi) ,piem. kādos cfg, vai system failos? Jo nelīdz ne cs pārinstalēšana, ne jauna patch uzlikšana, nu vienīgais win pārinstalēšana! Atceros, kad man pašam tā bija ar vienu spēli, un ar nelīdzēja pārinstalēšana. Varbūt ir kāda iespēja kādu failu izmainīt vai izdzēst viņam no atmiņas?
Link to comment
Share on other sites

Macho, diemžēl cs pārinstalēšana nelīdz, jo viņam kaut kur atmiņā ir palikušie faili un viņš uz defūlto neatliek pat pārinstalējot, bet domājams, kad video drive pārinstalēšana gan varētu līdzēt, par to nebiju iedomājies. thumbsup.gif

Krish, es mēģināju arī tavu variantu , bet man nekas labs nesanāca, iespējams, kad vienkārši nepareizi darīju, bet varbūt tas ar nemaz nelīdz wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho, diemzel cs parinstaleshana neko nelidz, jo vinjam kautkur atminja ir palikushies faili un vinjsh uz defult neatliek pat parinstalejot, bet domajams kad video drive paristaleshana gan varetulidzet, par to nebiju iedomajies, tnx 

p.s: krish*, es meiganaju ari tavu variantu , bet man nekas labs nesanaca, iespejams kad wnk nepareizi dariju, bet varbu kad tas ar nemaz nelidz

kaa neliidz 100% jaapaliidz, izdzees aaraa Valve mapi, tad ieje Add or remove programs, remove cs 1.6 i vso un tad instalee pa jaunu

Link to comment
Share on other sites

start > run > regedit > OK

HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Half-Life\Settings

taalaak, ja vajag 800*600,

samaini "ScreenWidth" uz 800 un "ScreenHeight" uz 600

tikai mainot iekjeksee uz decimal, jo tur staav hexadecimal.

p.s. ja nu gaaaadiijumaa tev nav zem "HKEY_CURRENT_USER" , uzspied edit > find next, un ieraksti Valve

Edited by Cold
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...