Jump to content
GIGN Forum

Veeleetos buut admins gign serverii


M1ke-
 Share

Recommended Posts

Hi visiem kas mani zin ar sho niku un ar kaiteeklis un ar eXpress :: fps niku.Taa es gribeetuluugt lai paaraak neapspriezzat visu bet vienkaarshi rec - antirec.Veeleetos buut admins tapeec bleg , loli , boti :PPPPP.Nu labi pa nopietnam.

1)Gribeetu dabuut uz servera adminu , jo TK man ljoti nepatiik pret mani!!!un maniem draugiem!!

2)Veel man nepatiik tas , kad biezhi vien peec pirmaa raunda neuztaisa sv_restartound !!! kaa tas ir paredzeets

3)Man ljoti neptiik tas kad admini bez teikshanas nomaina mapi uz pienjemsim aztec ...... (atspeeleets)

4)Vispirms vajag vismaz voti , vai pabriidinaashanu!!

5)Un vel man ljoti traucee tas kad visu laiku kaads lietu aspeak (Yes sir ! Yes sir ! Yes sir!......u.t

Zinu juus mani noteikti atcereesieties peec ieprieksheejaas reizes , kad luudzu , bet tas bija sen.Speeleeju gignaa biezhi , bez lielaam izlaishanaam tongue.gifP.Un domaaju , kad gignaa esmu speleejis ljoti ilgi , kopsh cs2.gign.lv laikiem.

Karo4e padomaajiet - speeleet maaku!!! Kas ir pats galvanais , kad maaku speeleet.

Link to comment
Share on other sites

Vecais kaiteeklis atkal nopuushaas , atkal nekaaa.No seerijas jaaiet guleet neveicaas kaarteejos reize .Domaaju kad es pietiekami ilgi speeleeju gignaa , un jeedzu kas jada un kaa jaadara, bet atkal 4uss ......Padomaajiet kaartiigi nbuutu tak slikti .Un man nepatiik taaa kaa shodien aztec bija CT visu laiku vinn un es redzu spectatoros gaida cilveeki , diez kaapeec - lai tiktu pie zaudeetaajiem (diez vai) Taapeec es paargaaju un muusu team vineeja ..... u.t!!Au au esmu invaliidz ......:PPPPPPPPPPPP

Link to comment
Share on other sites

1) executor - lieks pousts - tavu rekomendaaciju tik tieshaam neviens nenjems veeraa

2) deus - lieks spams - tas ir pashsaprotami, ka tikai admina vai vismaz kaukaada izcili inteligjenta cilveeka rekomendaacijas tikai njem veeraa

3) cilveek - ja nezini tad nemuldi - tas nav viens un tas pats cilveeks smile.gif

4) Orc - lieki

5) Blizard - veel liekaak

6) neder - topiklok

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...