Jump to content
GIGN Forum

[ex-scalpo]


Robons
 Share

Recommended Posts

Es te vispaar nesaprotu vienu lietu! Nu nah RoBoN tu kasies klaat par to atsay? nu kaada rakara peec? Es arii izmantoju sho komandu, un biezhu saku visaadas stulbiibas! Parasti jau pa taam kaads pareec, bet ja adminam taada komanda ir dota tad katrs to arii izmanto peec saviem ieskatiem !!! smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Taatad taa.. reaali man nav nekaadu suudziibu pret klanu [ex-scalpo] or kaadu memberu no taa klana,

bet.. tas ka Diesel nomainija karti uz pazinoja ka ir knife mods ir taisniiba.. nezinu vai taa drixteeja dariit vai nee.. Un dazhi kuri nesaprati ka ir knife mods dabuuja tempban-20min cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

4) Criminal ar nekaadi engjeliishi nav. Draugs pastaastiija ka dabuuja banu tikai taapeec ka uzprasiija kapeec criminal bijach vinju nepiesedza.
<-- ta jau nu gan NAV taisniiba!!!

1. Es jau tochna nekad par to nebanotu.. smile.gif

2. Man nemaz nav tiesiibas lai banotu.. smiliez.de_2125.gif heh..

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_Diesel

njaa... es tiesaam nezinu kur rodas tadi cilveki ... smiliez.de_2477.gif ... bet Macho vinjs runaa taisniibu... Bija taa, ka tika parlikta map cs_estate ... es piedavaju uzspelet ar naziem ... visi ar sajusmu piekrita... Protams bija arii taadi indiviidi, kuri pec vairaaksekojosiem pazinojumiem tomer nesaprata ka ja visi skraida ar NAZI tad vinjam ar butu taa jaadara nevis ar kalasu jasauj visi nost un jaajutas Nr1 serverii... taa arii man visi saka .. Diesel Diesel izbano vinjus... Diemzeel, iespejams, es biju iegajis azartaa un tie, kuri atkartoti Shaava nevis duura, tika uzlikts bans uz 20 min ... tie bija laikam 3 useri (pec tam bija 2 bani uz 5 min) ... tas notika tikai tapec ka neviens (tai skaitaa es LAAME) nezinajam kaa uzlikt knife mode... ar naziem mees skraidiijaam aptuveno 7 - 10 roundus...

P.S Un notikums ar SuperRembo ... tas ir viens no tadiem cilvekiem kurus es aslay, jo Vinji Nekauniigi kempo konkretaa vietaa... un pat nedomaa pacelt C4 ... arii peec vairaakiem atsay pazinojumiem ka bomba tomer ir janoliek pareizajaa vietaa... vinsh centiigi turpina kempot... un tad, protams, nakajamajaa roundaa tiek lietoti visi iespeejamie iisaa muuzha uzkraatie lamuvaardi lai noniecinatu mani, censoties ieskaidrot ka esmu pilnigs daunis... varbut esmu paaraak ass tachu taadas lietas tiesam nevaru paciest...

Only God can Judge me.......

Link to comment
Share on other sites

ae vechi, spiezhat mieriigi ! Manaa atminjaa ir iespiedushaas paaris epizodes kuraas neesmu bijis apmierinaats ar exu darbiibaam, bet tas taa, es no taa lielu breeku netaisu..., kaut gan vareetu taa, ka maz neliekaas devil.giftongue.gif ! Diesel keep on your mind : 1) Tu neesi viens uz servera...; 2) Un tomeer ir jaarespektee citu playeru domas ... [nekas personisks] !

Robons rlz cool2.gif !! laugh.gif

P.S.

It`s just a game ... !

Link to comment
Share on other sites

Problema ir tada:

ex-scalpo klanam ir janem nost tiesibas vai jaiedod pa purnu biggrin.gif , jo tie playeri padaudz blato ar tiesibam!

piemer sodien 06.09.03 21.20 text no Diesel " Vel kads nogalinas hostigus izbanosu visu T komandu! "

Kads bots vaca nost hotigus un vins gibeja banot visus ara! vins man gribeja pieradit ka vinam ir ban tiesibas un izbanoja vienu playeri!

[Ex-Scalpo] katram no klana vel ir tiesbibas uz Nicka bez klana visi blato ar tiesam maina kartes slapo un slay taisa! Kartes maina kadas grib nepaprasa pat nevienam! Sauka visus pa botiem bet pasi totalakie lamkas! es vienu dienu mazliet shmiga speleju uz cs.gign.lv servera ar levo nicku #14 skatijos ka spele [ex-slapo] !!

Viss kas ir sarakstits neatiecas uz vienu playeri no [ex-slapo] klana ONIX! pa vinu man nav sudzibu!

NosT ar [ex-slapo]

Da ko TU tagad dirs? mad.gif

Varonis atradies. Mosh Tev pasham pa pa PURNU?

Tev ir kaadas pretenzijas pret manu admineeshanu un speeletprasmi?

Pashi juus mainat mapes neprasot citiem adminiem kas un kaa (man saakt atziimeet, kad un kur TAVS klans nepareizi, nevajadziigi, stulbi lieto tiesiibas)

"[Ex-Scalpo] katram no klana vel ir tiesbibas uz Nicka bez klana visi blato ar tiesam maina kartes slapo un slay taisa!"

ziimulis jibio! Man liekas ka TU te tagad no sevis DIEVU taisi un brauc ar muti.

Ja TEV ir probleemas pret atsveiskiem subjektiem, tad taa arii raxti nevis cool2.gif pa labi un cool2.gif pa kreisi.

Link to comment
Share on other sites

Es briinos kaa shii teema nav sleegta. Par to kartes mainju bez briidinaajuma neesmu taadu redzeejis ja nu vieniigi kad liidz mapes beigaam ir palikushaas zem 10sec un nakoshaa mapa ir kautkaada ljeva (Es neaizstaavu Robonu). Par [Ex-Scalpo] klanu suudziibaam nevaidzeetu buut neesmu arii redzejis kad vinju kautkaadus suudus taisa (Ai labi atsay nu ir gan skaade par ko saceelaat lielu breeku). Es skatos Robons tu labi pavadi laiku forumaa laugh.gif .

smiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar jums viss kartiba?

mle tadu breku uztaisjijat no vienas mazas sudzibas ! raicha sodien ari forsi speleja cs.gign.lv 11.09.03 15.00

karo4e dzeks ar c4 ir B sektora un notiek apsaude vins cinas ka virs un gaidi kad tas URLA izlidis ara bet ko dara Raicha hmmmmmmmmm.............. lauj padomat aslap! ja tas no tavas puses nebija pareizi!

Criminal the best!

Link to comment
Share on other sites

okei parlasot visu sho drazu nonaacu pie paaris secinajumiem:

1. diesel ir nosveerts kex (domaats labaa noziimee smile.gif) un dara visu praatiigi, tik dazhreiz izbesii vinja runashana caur mikrafonu rolleyes.gif bet tas taa, man nav nekaa pret diesel

2. criminal klans jau paris reizes manaas aciis ir paspiideejis ar peekshnjaam kartes mainjaam bez nekaada iemesla (njemot veeraa to, ka tajaa briidi arii ES speleju, bet laikam dazham labam par to bija piedraazt). Tas par to kartes mainju neattiecas uz robonu, bet gan uz vienu citu kexu, neatceros tik niku.

3. esmu robonu dzivee redzeejis - stresains puisis, daudz lamaajas tongue.gif un vispar ieteikums pie psihologa aiziet lai atkachaatu gariigo stabilitaati, tapec iisti gan neticu ka ex-scalpo klans kauko baigi muhljii procesus, drizaak gan robons dabuja no kaada ex-scalpo pa vaariigo vietu, tapec tagad seko pretreakcija...

moraale:

moraales nav tongue.gif

sleedziens:

suudziiba noraidiita, topix sleegts

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...