Jump to content
GIGN Forum

Taskbar Pogu Flashing Krāsa


eziic
 Share

Recommended Posts

Sanāca īpaši sakarīgs topika nosaukums, bet nespēju izdomāt kā savādāk uzrakstīt. Doma tāda - kompis ar XP, raksta skaips [vai dajebkas cits, kas paliek aktīvs] un poga taskbar'ā mirgo orandža. Gribu, piemēram, baltu. Tālāk par gribēšanu neesmu ticis, google nepalīdz. Any ideas? :)

Link to comment
Share on other sites

Bāc, pāris dienas iepriekš, arī iedomājos, kā, lai nomaina krāsu, orandžā ir OK :thumbsup: , bet gribās pamiksēt.

Googlē, ejot ar keyvārdiem: "Desktop taskbar active colours", uzrādījā vairākus linkus, bet tur puse ir par to, kā nomainīt pašu to garo līniju kas lejā, citā krāsā, tas easy, bet par tabiem nekā, bet vienīgi, šitais, bet tur nekā nav, spied.

Link to comment
Share on other sites

nē nē ir jābūt šitam, jo man arī ir XP, prosta tas skins tāds defaults diez gan uzlikts, bet nu es uzliku teiksim dzeltenu to Color 1, pajautāju čelam lai uzraksta man skaipā un bjia dzeltens, ne'huja gan nevarēja saskatīt, protams, un acis manas nomira, bet bija tas ko vajag :D nu hzhz, bet torte still active, though! ^_^

edit: varētu tas wL pamēģināt vai šim sanāk. bet nu protams pastāv jau vienmēr iespēja, ka tomēr savādāk to var uzlikt, tikai cilvēki klusē

Edited by clo?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...