Jump to content
GIGN Forum

Videokartes Problēma (pamatiga Xd)


redpepper007
 Share

Recommended Posts

LUDZU VISMAZ PAMEGJINI VISU IZLASIT :D

LUDZU VISMAZ PAMEGJINI VISU IZLASIT :D

Mans PC:

Matesplate: ASRock 775Dual-880Pro

Ram: Apacer kkads, 2gb (1gb + 1gb)

Video: nVIDIA GeForce 8600 GT (Asus EN8600GT) 512mb

CPU: Pentium 4 2.66ghz s775

Barošana: 500w (zinu, ka ir par daudz XD)

Win XP

!!! Tatad, problema ir shada: !!!

Spelejot prasigakas speles (un ari ne tik) mirgo krasainas svitras, kas izskatas luk

shadi, kaa video:

http://files.inbox.lv/ticket/fb9dab7e5a7bd...b0a6bb0/wtf.mp4

Spele ir Pure, kura man iet uz max neraustoties, tikai tas svitras. Interesantakais ir

tas(!) , ka ne visam spelem ir shis svitras. Parsvara tas ir driving speles.

Speles, kuras esmu testejis ar sho karti:

Pure (uz max settingiem) - svitras var redzet video, gameplay laika ir tas pats.

Flatout UC (max) - ir svitras.

burnout paradise: the ultimate box (max) - ir svitras, kad radas tie oranzhie burti

apakshaa.

DiRT (tuvu max) - brizhiem ir svitras, brizhiem nav.

GTA SA (!!!) - IR

COD 4 - nav svitru, BET cilveku modelji taa kaa mirgo.

Crysis (uz min) - nav

Fuel (medium laikam) - nav

assassins creed - nav

terminator salvation - nav

sims 3 - nav

Mirrors Edge (uz max) - nav svitru.

Left 4 Dead (uz max) - nav svitru.

[Prototype] (uz medium) - nav svitru.

CS 1.6 - nav protams

Sakumaa ideja bija, ka vainigs baroshanas bloks, jo bija kkads 300w bezfirmnieks. Nu

labi, nopirku tadu pamatigaku, lai ir rezerve XD t.i Inter-Tech 500w. Sodien piesledzu,

viss straadaa. BET - svitras spelees palikushas.... Agrak filmam ari bija melna svitra

virsu, pec 500w uzlikshanas tas pazuda. Spelees svitras nemainijas - ka bija, ta ir.

Tad iedomajos par parkarshanu, jo kartei tomer ir pasiva dzese. Bet neka - kamer nav

slodzes ir 57*C, kko spelejot lidz 80*C. Dators iekshaa tiirs. Tatad neparkarst.

Bija doma, ka pashas kartes vaina. Ieliku karti citaa PC, pamegjinaju PURE uz max -

viss ideali, nav nekadu svitru. Japiebilst gan, ka tas dators bija daaaudz jaudigaks

par manu. Bet nedomaju, ka tur taa vaina. Tatad kartei defektu nav. Un vel ar veco

karti - Ati Radeon x700 - cod 4, gta sa un driving speles, kas iet uz tas kartes - gaja

ideali, bez problemam.

Ir megjinats visus kontaktus notirit, parspraust uc - nelidz.

Dazham spelem palidz izšķirtspējas (resolution) mainja, tas ir no maksimala piedavata

uz zemaku. Bet tas nekam neder.

Un nu man sak aptrukties idejas. Vel ir doma, ka varbut monitora vaina, jo, manuprat,

tam driving spelem ir augstaki fps vai kkas tml (varbut kljudos) un mana veca kaste

nespej kko atteelot vai netiek lidzi. Monitors: LG Flatron 775T 17" (nu taa lielaa

kaste). Nu un tad jau paliek matesplate.... :/

tatad - ko darit? XD

Edited by redpepper007
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...