Jump to content
GIGN Forum

Driizak jau ieteikums...


Guest firezone
 Share

Recommended Posts

Guest firezone

Chau visiem!

Sis posts nav sudziba, bet gan siks ieteikums...

Varbut uz GIGN servera varetu beidzot norm mapcycle uzlikt? rolleyes.gif Piemeram atstat tikai sadas kartes:

de_aztec

de_nuke

de_train

de_dust2

de_cbble

de_prodigy

de_inferno

de_dust

cs_italy

cs_estate

cs_office

....jo tiesam besi ka pec katras normalas mapes (de_aztec, de_dust2) nak galigaakie fufelji - de_torn, de_storm sad.gif utt...

Tas ari viss ...

Link to comment
Share on other sites

fufelji tas kartes ir tikai tadelj ka tas ir pienjemts stereotips. un stereotips kas radas no ta ka vienkarshi tas kartes tiek maz speletas. nav nekaadas vainas kartei de_torn. ja labi saspelejas abas komandas tad shi karte vienkarshi rullee. kaut vai iz pieredzes kas tika dabuta uz cs.nox.lv. a de_storm tas taaa.. ta karte vienkarshi cilvekiem var bremzeet. vismaz man uz veca pc bremzeeja pamatiigi. briizham fps bija ~4-6. vispar jau pamcycle ir normals uz cs.gign.lv, vienigais ka admini kuriem ir tiesibas uz am (lasi admin_map) tie nu diez ko velas ieverot to maplisti.

Link to comment
Share on other sites

Mle! nav jau ZB spelet vienas un tas pasas kartes kaut kadam izmainam jabut! tas ir tas pats ka normali cilveki nestaiga 1 gadu pec kartas ar vienam un tam pasam drebem cool2.gif !

Jaliek ieksa ir jaunas kartes! Protams ka es un domaju ka citi playeri nav iemacijusies spelet tas pa6as original mapes!

Link to comment
Share on other sites

Vispar jaunas mapes nenaktu par sliktu (ka piemeram de_volare, cs_shogun ...)

problema jau ir ta ka cilveki ir par slinku lai ietu un ka4atu vinjas ... daudzi man liekas pat nezin kas un kur jaliek smiliez.de_2538.gif ... pienjems iceworld pa paris sekundem var downlaodot no pasa servera un nav nekas jamudii ...

luuk taa ...

Tad viss vienkarsakais ir atstat visu ka ir un lai viss iet vecas sliedes .. cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Vispaar man jau ir apnikusi shii lieta ar tiem aztec un dust2. Taas tieshi vajadzeetu iznjemt no mapcycle un vietaa ielikt ko svaigu. wink.gif Un par to storm - jaa man arii ir bijushas taas probleemas ar tiem gljukiem, un es pieljauju varbuutiibu, ka daudziem taa arii iet gljukaini, bet ir arii citas kartes kuras jau sen ir aizmirstas. Vajag taas likt.

P.S. Ir viena alternatiiva - lai worm uztaisa veelvienu serveri kur tikai drilleetu aztec un dust2! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

mapcyclem man liekas nav ne vainas - ir droshvien kaadi 10-20 neapmierinaati cilveeki, bet paareejiem viss ir ok. Turklaat aztecu un dust2 speeleeju jau velnsvinjzin cik ilgi un taas ir kartes kas neapniik. Un teiksim cbble vienkaarshi tauta negrib speeleet (vienmeer kad esmu vinju uzlicis kaadam (kaadiem pareizaaksakot) tas nav paticis)

Link to comment
Share on other sites

avot tomeer interesanti... visi te riktiigi blato par visaam neorigjinaalajaam karteem un cik forshi ir vinjas speeleet. A kad speelee, tad kautkaa viss entuziasms ir zudis. Daudzi iziet aaraa, citi vienkaarshi negrib speeleet (ja starp tiem kaads admins tad liek votes vai maina karti). Kad actekaa vai dastaa neiet tad uzreiz "dust sux, aztec sux" "cik var speeleet" blablabla. Kad baigi veicas tad kaut kaa suudziibas netiek dzirdeetas blink.gif . Clanmillus un faierus peec idejas var uzlikt. Kaut kaadas mistiskaas kartes nevienam nav laika paarbaudiit.

... vieniigaa mistiskaa karte kas ir forsha ir cs_winternights

Link to comment
Share on other sites

njaa... aztec nebuut rullis, nezinu kaa citiem, man tas jau ljooti sen ir apnicis... labaak speeleet de_torn, de_chateau, de_cbble nevis aztec... gandriiz visos servos katra 2raa karte ir aztec....

2 worm: nevar izdariit taa, lai vote iipashnieki nevareetu uzlikt votes uz aztec un dust2??? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...