Jump to content
GIGN Forum

Moči Aka Baiki


w4p1337
 Share

Recommended Posts

Kur dabūt info iekš csdd lapas par motociklu tiesībās.

ja nemaldos tad tās ir no 21 gada, nu uz tiem labajiem močiem nevis 125 Kubi..

So varbūt kāds zin kādu info ko un kā un kur tu vajag...

KKādi tamlīdzīga stila man patīk... http://thefirst.lv/?id=1036

Edited by w4p1337
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ar 125 kubiem tu vari braukt ar "B" kategorijas vaditāja apliecību, ja tu gribi virs 125 , tad tev ir jābūt 21 gadam un jau "B" kategorijas vaditāja apliecībai.

Ar 125 kubiem pilnigi pietiek , ja negribi būt donors.

Link to comment
Share on other sites

Nu tātad, lieta tāda ka tētis un bralis un jā abi izvēlējas brālim nevis man pirmajam tiesības... pirkt, so man būs vēlāk.. man būs uz 19 tiesības, bet bralim uz 18, so nevajag jau 3 gadu stāžū?

Edited by w4p1337
Link to comment
Share on other sites

ko jūs tur murgojat? tu,ja tev ir 18 vari iegūt A* tas ir ierobežoto ar jaudas ierobežojumiem,kas nenozīmē ka tas ir tas pats 125,nē tas var būt arī 600cm3 vai cik vien tu gribi bet viņš nevar pārsniegt kkādu noteiktu jaudu,tu vari aiziet uz servisu kur tev caur kompi pazeminās jaudu izej viņam reģistrāciju pēctam aizbrauc tur atpakaļ un pasaki lai uzregulē atpakaļ un gatavs!,Kad sasniedz 21 gada vecumu vari iet nomainīt uz A kategoriju. un uz 125cm3 der A1 un B kategorijas.

Vēlviens edits par to stāžu: Nē,stāžu tev vaig ja tu ej mācīties 16 gadu vecumā uz B kategoriju,tad tev vaig kādu kurš sēž blakus ar 3gadu stāžu

mega editējums: Man nespriest par to kādu moci tu paņemsi,bet tikai neigrābies.

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

?A1 kategorija nebija līdz 55cm3? tobiš, mopēdam? ko var iegūt no 16 gadu vecuma?

edited: jap, apskatijos tiesībās, A1 ir mopēdām, tad tagad apskaidro mani, kā R1 baikam vari nogriest jaudu uz 55cm3? un aizbraukt ar 300kg smagu mopēdu uz tehnisko apskati??

Link to comment
Share on other sites

M= 49/50cc - 14.gadu

A1 = no 75 līdz 125cc - 16.gadu

B= Māšīnas - 18.gadu

A*= motocikls ar jaudu zem 34zs - 18 gadu

A= neirobežota kat. visi moči - 21.gads

un ModeartO to ķīniešu Lifan izcelsmes krosinieku vari tikai pa sētu vai trasi vālēt,jo viņš nav reģistrējams.. un nē,tu nevari ar viņu braukt ar mopēda tiesībām.. tikai tad ja viņš ir reģistrēts kā 49cc..

EDIT: Teddy, tu kko smagi jauc ar A1 tu nebrauksi ar neko leilāku kā 125cm3 vispār lasi līdzi , jauda ir jāgriež tiem močiem ar kuriem grib braukt ar A* ŪN,A1 nekad nav bijusi mopēdiem.

Vēlviens Edit: Ja tu no tehnikas daudz nesaproti tad nerunā,jaudu nemēra kubikcetimetros bet gan KW un ZS.

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Es zinu ka ar viņu nedrīkt braukt papilsētu,un nav registrējams :/ Vnk viņš ir daudz labāks par motorolleri :/ VAru kapāt pa laukiem cik patīk :P

EDIT : Var jau registrēt uz 49 cm3 bet man tikai uztrauc kur es viņam piekārtu numur zīmes :P

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Lai reģistrētu tev vajag pavarotus,taurīti un visu pārējo kur nu vēl nerunāsim par ES iznešiem ( tas ir dūmi kuri nāk no izpūtēja ) uz kādiem tas tavs mocītis neatbilst.

Edit: ModeratO,man bail kko postot samurays skatās mošk domās ka tas spams man ten,šitas ten ā ,nu jā pareizi mopēdam apskate nevis nav obligāta bet tāda nemaz nav,tāda ir motocikliem un pārējiem verķiem :D protams nejau tramvajiem ūn.. :DD nu tu saprati.

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

nuuu es neesmu parliecinats, bet cik zinu, tad jaudu neierobezo vnk piesprauzot kompiti klaat, kaa to GEAR rakstija! nu nevar aizbraukt uz jebkuru servisu pazeminat jaudu un pectam to atkal palielinat!

lielakajaa dalja gadijumu perk jaunus mocisus kurus jau pasuta no rupnicas ar jaudas ierobezotaju, bet var ari uzlikt lietotam, kas prasis zinamu naudas summu un tu dabuusi kaut kadu papiru par to ka tev ir ierobezotaajs, kuru tu uzradisi ejot apskati! protams pec apskates tu vari nonjemt to ierobezotaaju, bet vai jeega? jo nakamajaa gadaa ejot apskati tev vinu atkal vajadzes (protams, ja vien taa gada laikaa nepaliek 21)!!!

varbut drusku nesakarigi uzrakstiju, bet kartigak palasot gan jau izpratisiet!

P.S. Mans mazinjais ...

CB600Hornet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nē,ir gan. Jebkuram normālam mocim ir kompis pie kura pieslēgties un saregulēt,protams nejau būs tā: tu nopērc Suzuki Hayabusa un uzregulē 34 zirgus,tā jauda ir alternatīvs lielākiem močiem par 125 nevis jebkuru moci noregulēt. Bet tā ja skatās kompis ir vienīgā iespēja.

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

muhahahaha

Es izvēlos vnk sho mocīti tādēļ ka viņš pa grunts ceļu iet daudz labāk par tavu rolleri !! :/ Rolleris pa grunts ceļu ir nevaldāms <_< Tici man >!!

EDIT : P.S GEAR neapnika sedēt vienā topikā ??

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

nē,noteikt maksās par autoskolu un eksāmenu,laikam

edit: ModeratO,get real čali :S - ne-e man te patīk.

edit: Jā,jā! Tom tu esi tik gudrs ka kur dirst nav pasūtīt :)

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Kur tu to izlasīji, ka 20 gados jau var būt A kategorija? :D

Vispār jau ir tā, ka jābūt 2 gadu stāžam ar B kategoriju, lai iegūtu A, bet arī vecumam ir jābūt virs 21 + vēl jākārto braukšanas eksāmens. Bet, ja nav B kategorijas un ir bijušas tikai A1, A2 (ar katru pa 2 gadu stāžam jābūt) tad arī teorētiskais eksāmens jākārto. Links uz informāciju, pirms kāda laika tā pati tabula bija csdd mājaslapā, šaubos, ka kaut kas kardināli mainītos pa to laiku, kamēr tā tika izņemta.

Bet nez, es braukāju ar litrīgu šosejnieku bez tiesībām, ne reizi neesmu apstādināts uz šosejas :10cm: :10cm: :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Tiko viens paziņa uz 18 sev nopirka R6 iet kā zvērs, doķi nav, bet cik esmu dzirdējis, ja ir mašīnas doķi + tu uz moča esi, tad ar mentiem kautko var sarunāt ar $$$. Bet ja nav vispār doķu, tad ir lielākā dibenā. Nu īsti nezinu, bet tā runā.

Link to comment
Share on other sites

muhahahaha

Šis bija kam adresēts? :D

Respektīvi no sākuma tēvs NOPIRKS tavam brālim tiesības un tad NOPIRKS tev tiesības?

Pilnīgi piekrītu Tom. !

Nepiesienies vārdiem... Nevajag tagad te pārprast...

P.s. Kāpēc jūs offtopikā vislaik ejat, kāpēc pašu galveno nevarat pateikt... :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...