Jump to content
GIGN Forum

Moči Aka Baiki


w4p1337
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tā tiesību padarīšana ir sūds.

man tagat būs B kategorija.

bet lai brauktu savu Javu (1964g. 2 taktu 350 cc ) man jāgaida 21...bļad agrāk ar viņām 12 gādīgie braukāja.

P.S beef..par raketi vai par raķeti pārvērtīsi?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

man tagat būs B kategorija.

bet lai brauktu savu Javu (1964g. 2 taktu 350 cc ) man jāgaida 21...bļad agrāk ar viņām 12 gādīgie braukāja.

pa krūmiem :superlol:

Eu,un jā es manliekas drīz miršu

Link to comment
Share on other sites

Nu tjipa varetu notirgot! Tikai bisku apskrapetas plastmasas un izputejs noluza un lai izietu TA vajag ari riepas jaunas uzmest, jo iepriekhsejas trase novilku un ari ramim metinajuma shuve neglita butu jauztaisa smukaka! BEt par atlaidem varam runat un nobraukums neliels pie 11k! ;) 2003 gada limited edition.

Bet tur nav ko par to moci runat. Tur nekas interesants nav. Toties shita 250cc 2taktu rakete ir kaut kas pilnigi kruts un kad bushu BEIDZOT astaisijis, tad vareshu normali shkjaidit bikerniekos! :)))

BEefs

Link to comment
Share on other sites

lūdzu sāc nomirt.

es savos 12/13/14 gados diendienā gāzu otro minsku (125cc laikam) un bija par īsu. javas arī tika lietotas, un nekādi krūmi nebija.

Vēlāk.

Un pa krūmiem ir domāts - hu* tu satiksmē ar viņu piedalījies.

Link to comment
Share on other sites

:(

Kas nav ceriigi? :D Izputeju tieshi kruta var tagad slipon uztaisit krutu realu megafonu ko ari laikam darishu, bet uz TA aiznemties no kada drauga un atri uzmest virsu. Rami atri janonem baka un japieslipe vai jauzmet virsu karbona tadi vacinji, lai nevar redzet. Un riepas. .. riepas tapat vajag mainit biezhi, bet var pakert par 300EUR looti looti labas riepas no vacijas reali iesaku pireli super corsa mikstas, bet nu tikai tas, ka pa sezonu nobraucu lisas. Un trase jau daudz es nevilku. Tur kartingu un tur jau rpm mazi un tikai kadas 5h kopa. Lielaja man vispar miziens negribu nomirt!: )

Beefs

EDIT: blja tas suds 400cc 84 gada nu tur bus zhopa. Vinsjh laika 4 taktu es pat nbegribetu merit kompresiju. Jauda vinjam kadi 20hp MAYBE! :D FUUUIII! un neglits ari... :/

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

:D Izputeju tieshi kruta var tagad slipon uztaisit krutu realu megafonu ko ari laikam darishu, bet uz TA aiznemties no kada drauga un atri uzmest virsu. Rami atri janonem baka un japieslipe vai jauzmet virsu karbona tadi vacinji, lai nevar redzet. Un riepas. .. riepas tapat vajag mainit biezhi, bet var pakert par 300EUR looti looti labas riepas no vacijas reali iesaku pireli super corsa mikstas, bet nu tikai tas, ka pa sezonu nobraucu lisas. Un trase jau daudz es nevilku. Tur kartingu un tur jau rpm mazi un tikai kadas 5h kopa. Lielaja man vispar miziens negribu nomirt!: )

Beefs

Nu tā,cerība maza jāņemās jātehniķo,man bija cerība uz gatavu moci kuram vēl TA kādu laiku turās..tas tā ,bet laikam jau atradu moci,zvērīgu arī ar 250cc :khehehe: rīt laikam braukšu skatīties.

Lābir Beef,nomet vēl kādu ziņu par to moci,i'm off :smoke:

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Nu ko man rakstit. Frontali nesmu vinju noskilis, bet ta esmu kadas 3x uz sana nolicis. Pedejaja reize ari kaut ka neveiksmigi nokrita vai ari vedot, bet viena shuve atleca valja ramim. Toreiz ari aizsluca uz sana un sachakareja generatoram vacinju un generatoru, tapec tos nacas nomainit. Nebija gan dargi - ebajs rulee! :)

Bija ari izputejam viens tas suds ieluzis (biju nopircis jaunu izputeju ebaja)... vilku uz 220 un peksni dzirdu, ka sklajak paliek. Skatos - izputejs pazudis. Mekelt nebutu reali, jo jau baigo gabalu paspeju aizvilkt! :(

Varbut prieksheja riepa vel ir ok, neesmu drosh. Vispar prieksheja ir UBER laba riepa pie asfalta vienakrshi pielimeja.

Aizmugureja ari tik pat laba, tomer nodila un vidu par daudz taka aizmugureja tochna ir janomaina. Man liekas, ari prieksheja.

Kede un zobrats vel chiki piki.

Jauda zajebis pirmaja normali bez sajuga iet rata, otraja gan isti negrib! Smags esmu! :)

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Ko tu savadak atceries? Pirmaja pie 6-7k rpm deguns gaja augsha loti labi. Ja baka bija tukshaka, tad pat ta strauji.

Otraja jaudas sak pietrukt.. Pie tukshas bakas ap 10k mazliet gaja uz augshu, bet ja normali gribetu pacelt, tad sajugs jaizmanto. Jaadzist, ka to es isti nebiju pieshavies darit! ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...