Jump to content
GIGN Forum

Moči Aka Baiki


w4p1337
 Share

Recommended Posts

Runājot par močiem.. vispār močus nežēlīgi reti tur,cik es ar savu nelegālo 125nieku braukāju.. NEVIENU reizi neesmu apštopēts un vēl,cik reāli ja tev ir mašīnas tiesības,tad ar mopēdu kvadrīti un triciklu var mizāt kā arī ar to pašu 125inieku.

Edit: wapleet,paprasi vēlreiz,atbildēšu un pa to lifan tas bija domāts to ModeratO

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nav jābūt,tev var visu laiku nebūt tā A* ,sagaidi 21 un ej noliec A,tur nekāda stāža nav,es domāju tas ir tapēc jo 18gadīgiem galvā bišķīt vēl ir par maz šuniņu un pārāk bīstami :| , DAUDZ DONORI.

Link to comment
Share on other sites

Mochus tur pavasari. Menti ar mochiem izbazhas ara pilseta un uzreizu sak turet. Uz shtrases retak, bet ja iebrauc pilseta, tad uzreizunotures, ja bus kads maija menesis - ipashi sakuma! :)

Jaudu mochiem ierobezho ar daudziem sudiem, ir suds uz karburatora, ir suds izputeja un loti iespejams, ka ir ari kompis suds uzlikts. Parasti neviens neprograme kompjus. Prosta sarazho chupu ar dazhadam konfiguracijam.

Piemeram RGV 250 (man tads brinums garazha metajas tas pats RS 250) ir dafiga sudi, lai nomestu jaudu. Sakot ar tizlam trubam un tizlu SAPC un beidzot ar karburatora jetiem un vel kaut kadu suudu. Un tad tas suda 250 dvehs ara kadus 30hp un var braukt. BEt tad tu visu nomaini, uzliec kit- karoche - iepis moci parish shtukas latu, un tev ir 250 suds ar 70hp! :) Tad tu kaifa met ruchka, oshnja duumus un onane! :DDD

Un menti tiesham tur gada sakuma. Uz gada beigam gan taa vispar mani tiaki aptureja, kad biju vilcis pa pilsetu uz 90 pie 5 sarkanajiem un dzheks aizelsies miza pakalj, jo domaja, ka es no vinja MUUKU! :D ai, ka toreiz mani izdraza - vel tagad dibens sap un tiesibas neesmu atpircis! :P

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka, lai vadītu 250 kilogramīgu baiku, kuram ir 200+ zirgspēki ir jābūt pieredzei un iemaņām, kā arī smadzenēm. Braucot ar baiku ir 10 reizes vairāk un ātrāk jādomā nekā ar mašīnu.

Ir gan jābūt stāžam.

:D

Tagad ir 30ls par kategorijas pārkāpumu, bet tas tikai pirmajā reizē. Otrajā izdrāzīs pa pilnu programmu (tā kā bīfu, tikai trakāk :D ).

edit: nē, gear, pat, ja tu mēģini izlikties gudrs, tev nesanāk. pirmajā reizē ir sods 30 ls (un atņemts mocis, kamēr nav nomaksāts sods), otrajā reizē tiesības (ja tādas ir, tad visas) laikam uz 3 mēnešiem nost + naudas sods + kādu punktu piepisīs.

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

:DD,te tā arī kari nav beigušies,wapleets uzzināja ko vaidzēja takš,un jā Tom,tev taisnība,ne tikai 20gados var dabūt A ,ir arī citi izņēmumi :gigi: Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Tom, cik es zinu, tad tā bija agrāk, tagad ir savādāk, ar visiem tiem stāžiem utt. Gear, ja ir sacensību karte (nu tipa, ja piedalies sacenēs jau no bērna kājas), tad arī var dabūt to A kategoriju laikam jau pat 16 gados. Bet savādāk, hz, hz :)

Link to comment
Share on other sites

Turpinot tēmu par močiem, cik vispār rij tāds 125'inieks ? Pēc būtības 4-taktu vajadzētu rīt mazāk, right?

Tagad metu acis uz vienu Honda xl125 braucamo. Ja būs kaut neliels finansiāls atbalsts no vecāku puses, tad rudenī pavisam noteikti būs jautri :D

Link to comment
Share on other sites

125 var būt gan 2t dampis vai arī 4t kleperis :superlol: edit: uj,neizlasīju.. cik rij? nu lai kā arī būtu 4taktnieki ir ekonomiskāki.. bet saku tagat 125 un 4t vari neņemt.

Deadalive- kušš :whistling:

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Man ir pāris jautājumi saistībā ar motorolleri

1. Vai motorolleris ir jāapdrošina? jā/nē un cik tas maksā

2. Vai motorollerim ir jāmaksā ceļa nodoklis vai kas tāds?

3. Kāds ir normāls nobraukums, ja grib pirkt lietotu motorolleri?

4. Kādas firmas ieteiktu?

Runa iet par 49cm3 motorolleri, taisos taka iegādāties.

Link to comment
Share on other sites

Visu ko tu prasīji ir NĒ,protams ja tev ir bail ka nenozog,uz priekšu Nobraukumu skaties kādu gribi,atkarīgs no braucēja ir.. ņem vainu Yamaha vai Aprilia,bet rolleriem vispār nedodu priekšroku labāk supermoto,ielinieku vai enduro .

Link to comment
Share on other sites

1. Vai motorolleris ir jāapdrošina? jā/nē un cik tas maksā

2. Vai motorollerim ir jāmaksā ceļa nodoklis vai kas tāds?

3. Kāds ir normāls nobraukums, ja grib pirkt lietotu motorolleri?

4. Kādas firmas ieteiktu?

Runa iet par 49cm3 motorolleri, taisos taka iegādāties.

ne, ne, 3000 - 10000k, pgo

ooo! btw man tieshi viens zajebis jaudigs 2008 gada 2taktu motoroleris pgo Big Max 50cc divtaktnieks ar kadiem 5k nobraukumu es tev pardoshu ka gign memberam par 500ls! Ko saki?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

500ls? Jā,xyu! ņem ciet,čali!

edit: no beef'a mošk kko labu sagaidīsi,bet internetā meklēdamies tur puse no sludinājumiem ir diršana + cenas vispār ir dirsā ,kas tā ir pa domāšanu 1,5k par 50kubīgu moci,vispār aizgājis visiem ciet ir,es savējo Derbi Senda ar 85cc ķūningu pa 200ls nogrābu,tagat ir cagiva cocis 80 un Yamaha RD 125 ,nelegāli reģistrēts kā 50 :D,nu lab dokuemnti no 50nieka.

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

ooo! btw man tieshi viens zajebis jaudigs 2008 gada 2taktu motoroleris pgo Big Max 50cc divtaktnieks ar kadiem 5k nobraukumu es tev pardoshu ka gign memberam par 500ls! Ko saki?

Beefs

Nē, paldies. Ir doma uz nedaudz citādāku (tīri vizuālajā ziņā)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...