Jump to content
GIGN Forum

Hltv Spy


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Nu ja tev HLTV Spy neasocējas ar vārdiem HLTV, demkas, demo, muuviki utt. tad uz tā arī varam palikt smile.gif

1) Šī proga (ja tā to var nosaukt) nāk kopā gan kā HLDS servera sastāvdaļa, gan arī kā CS klienta sastāvdaļa. Palaiž to ar hltv.exe failu (ja runa iet par windowsu). Tālāk seko connect tava_servera_ip (jābūt servera server.cfg failā cvaram sv_proxy 1) un kad HLTV iegāja serverī, tad record "deeemka"

2) Atver hltv.cfg failu ar jebkuru teksta editoru un lasi un maini, piemēram, name "HLTV Spy". Tālāk negribas iedziļināties. Ar HLTV var netikai rakstīt demo, bet gan caur to skatīties spēli (cs'ā connect tava_servera_ip:27020) - 27020 defaultais HLTV ports.

Ceru, ka kaut cik tev palīdzēju. Btw taisīt vēl vienu serveri mats matā kā GIGN ir diezgan neforši tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tev HLTV Spy neasocējas ar vārdiem HLTV, demkas, demo, muuviki utt. tad uz tā arī varam palikt  smile.gif

1) Šī proga (ja tā to var nosaukt) nāk kopā gan kā HLDS servera sastāvdaļa, gan arī kā CS klienta sastāvdaļa. Palaiž to ar hltv.exe failu (ja runa iet par windowsu). Tālāk seko connect tava_servera_ip (jābūt servera server.cfg failā cvaram sv_proxy 1) un kad HLTV iegāja serverī, tad record "deeemka"

2) Atver hltv.cfg failu ar jebkuru teksta editoru un lasi un maini, piemēram, name "HLTV Spy". Tālāk negribas iedziļināties. Ar HLTV var netikai rakstīt demo, bet gan caur to skatīties spēli (cs'ā connect tava_servera_ip:27020) - 27020 defaultais HLTV ports.

Ceru, ka kaut cik tev palīdzēju. Btw taisīt vēl vienu serveri mats matā kā GIGN ir diezgan neforši  tongue.gif

cool2.gif Nu mlin es nekopeju gGIGN laugh.gif es visus pluginus peckartas bazhu servim virsu un pec tam kas neder vacu nost ka piemeram balancers kaut kads 2 ct vs 7 t salika sis

Man vinjs saucas 4iter Spy smile.gif p.s Kur vinjs tos demo visus kope, un ka caur vinu skatities kas serverii notiekas =]

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

eusa_think.gif mans mozgs so informaciju nevar sagremot, kur ir afiget ta lidziba ka es kopeju, 1 ja nemaldos GIGN amx nava 2 man war3 staav, 3 pats nosaukums nemaz GIGN nav tuvu drizak jurai,4 man citi plugini nu 2 lidzigi gign bet konfigs ir pavisam sakotnejais tapec es nevaretu teikt ka ta ir kopija, aaa un pats galvenais man kartes parsvara ir tadas kadu jums nava. blink.gif Es saskatu un parejie ka man serveris ir ackiras un es vinu no si GIGN nekopeju

Ieej pats vari apskatities, ka man parsvara vis ir savadaak neka tev thumbsup.gif

Nu ja tu mani apsudzi kopesana tad noradi, KAS MAN TIESI KOPEETS, jo pagaidaam es saskatu ka es neko sliktu nedaru.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

ja tev bus pings 250 auto kick tikai sis angliski vot so textu es butu prieicgs nomainiit

Kaut ko ne pa tēmai sākat jau runāt 76.gif

Pie tam SuperRembo, tu visā manā rakstītajā izlasīji tikai pēdējo rindu un kā sākat tā arī turpināt par GIGN kopēšanu. Tu esi malacis, ka paskaidroji, ka tavā serverī ir AMX, bet GIGN, AMXX, tavā stāv War3 mods, bet GIGN parastais. Ar to arī varētu beigt runāt par to kopēšanu. Bet varbūt atgriezīsimies pie sākotnējā jautājuma, cipa, kas par progu ir tas HLTV Spy, es domāju izlasot kārtīgi manu postu, tev nevajadzētu rasties jautājumam kā skatīties HLTV (caur connnect tava_hltv_ip:27020 vai arī caur viewdemo skatīties gatavās demkas).

smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

ES garika konektu meiginaju bet bez rezultatiem  sad.gif  to hltv defaulto konektu

Kapec vinjs neteica ka vajag cs ieiet un tur konekt miegt  cool2.gif  es caut hltv meiginaju konekteties

smiliez.de_2125.gif A kā tu domāji HLTV skatīties, ka tur nav grafiskās vides biggrin.gif

Ieej CS klientā un mierīgi connect ip:27020

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...