Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

paļubomu leikeriem vajag normālu saspēles vadītāju. bleiks ir kaut kāds galīgs ņurņiks, fishers arī jau vecs krabis. 4 spēle nebija smuka, gan to tā, ka maverikiem sakrita jobanās laimes troikas, un arī no tā, ka leikeri beigās jau restlingu deva vaļā. Bet nu man jau patika, kā bynums to sīko čigāneli izlīmēja, bynums jau vienkārši vēl jauns un nemāk savaldīt emocijas. bet nekas, bynums paaugsies un būs kā shaq, visus drāzīs sejā un sūtīs mājās.

leikera fani, gaidam nākamo sezonu ar jauno treneri, cerams arī jaunām sejām. we will fuck them up once again, just wait! :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Lakers vienīgais spēlētājs bija Kobe, ja kāds no jums būtu noskatījies kaut vienu maču starp Mavs, redzētu, ka pirmajās 3 spēlēs rezultāts bija līdzīgs, jo kobe bija neapturams un tas tā vel būs kādus 3 gadus droši. Tas, ka bynamam un odamam neizturēja nervi ir pašsaprotami, Lakers pēdējos 11 gados 7 reizes ir bijuši finālā, 3 no tām pēdējajos 3 gados un izkrist pret tādu komandu kā Mavs bija ļoti sāpīgi + vel tas, ka pēdējā spēle Lakers jau pēc puslaika bija norakstīti un ko citu viņiem darīt, ja pa viņiem tā sāk ņirgāties?

Reali es gribu, lai Bulls vinē, jo kopš Rouzs parādījās viņš ir mans otrs favorite spēlētājs pēc Kobes, bet tākā Lakers izkrita pret Mavs, tad domāju, ka Mavs ņems.

+ vel tas, ka Sterns pa tv teica (ja nemaldos pa ESPN), ka grib, lai uzvar komanda (ar komandu ir domāts 5 spēlētāji), značit OKC un MIAMI, šogad neuzvarēt!

Visu laiku labākais commercials

cerams, ka pēc šī gada viņš nedaudz pietuvosies Kobem :) Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Lakers vienīgais spēlētājs bija Kobe, ja kāds no jums būtu noskatījies kaut vienu maču starp Mavs, redzētu, ka pirmajās 3 spēlēs rezultāts bija līdzīgs, jo kobe bija neapturams un tas tā vel būs kādus 3 gadus droši. Tas, ka bynamam un odamam neizturēja nervi ir pašsaprotami, Lakers pēdējos 11 gados 7 reizes ir bijuši finālā, 3 no tām pēdējajos 3 gados un izkrist pret tādu komandu kā Mavs bija ļoti sāpīgi + vel tas, ka pēdējā spēle Lakers jau pēc puslaika bija norakstīti un ko citu viņiem darīt, ja pa viņiem tā sāk ņirgāties?

Reali es gribu, lai Bulls vinē, jo kopš Rouzs parādījās viņš ir mans otrs favorite spēlētājs pēc Kobes, bet tākā Lakers izkrita pret Mavs, tad domāju, ka Mavs ņems.

+ vel tas, ka Sterns pa tv teica (ja nemaldos pa ESPN), ka grib, lai uzvar komanda (ar komandu ir domāts 5 spēlētāji), značit OKC un MIAMI, šogad neuzvarēt!

Visu laiku labākais commercials

cerams, ka pēc šī gada viņš nedaudz pietuvosies Kobem :)

Pirmkārt Kobe samet tik daudz punktus, jo viņš izmet nenormāli daudz metienus. Procents viņam ir sūdigs. Dažās spēlēs jau normāli. Un visi metieni ir pāri rokām un kko vēl griežoties, kaut tas nav vajadzīgs.

Var redzēt, ka tev patīk tādi spēlētāji, kuri met tikai punktus (Rozam vēl vsm assisti ir, bet drīz lkm arī nebūs) un bieži izmet kkādus 30 metienus spēlē un iemet 12 vai 13.

Pirmkārt kāda starpība, ko viņš saka. Tjipa Sterns pateiks, ka nākošgad uzvarēs Wizards un tā arī būs???

Vai tad MIA vai OKC nav 5 spēlētāji?? Vnk citi met mazāk, bet citi vairāk.

Un tjipa Lakers baigā komandas spēle. Asisti nevienam vairāk par 5 sezonā nav un tjipa artests ar fisheru met baigi daudz punktus. Tur kādi 4 spēlētāji normāli met (Bryant, Gasols, Odoms Bynums) Un tie jau arī nav 5 spēlētāji .Tā ir gandrīz visām komandām. Izņemot Bostonu, kad viņiem vēl bija Perkins, jo tad viss starting five meta virs 10 punktiem.

Link to comment
Share on other sites

Nerusējošais salīdzināji ar, miami no 90 punktiem 80 samet big 3! Līdzīgi ir arī ar OKC! A piemeram Mavs, celtics, grizzlis tur katru spēli var kāds cits uzmest!

Man patīk tādi spēlētāji kuri nav, ne fiziski specīgi, ne atlētiski, bet tomēr atrod veidu kā iemest, a James, ja nebūtu izaudzis tāds mērkaķis vispār neko nesamestu!

Link to comment
Share on other sites

Ja Celtics netiks tālāk, mans favorīts būs Mavs. Tā ir vienīgā komanda, no kuras man ir bail (tas ir domāts tādā gadījumā, ja C`s tiek finālā). Viņiem ir labs piecinieks, labs beņķis, kurš var izšaut. Gan Novickim, gan Kidam nav vēl gredzena.

Link to comment
Share on other sites

Nerusējošais salīdzināji ar, miami no 90 punktiem 80 samet big 3! Līdzīgi ir arī ar OKC! A piemeram Mavs, celtics, grizzlis tur katru spēli var kāds cits uzmest!

Man patīk tādi spēlētāji kuri nav, ne fiziski specīgi, ne atlētiski, bet tomēr atrod veidu kā iemest, a James, ja nebūtu izaudzis tāds mērkaķis vispār neko nesamestu!

Nju, bet, ja tā viņi vinne tad tas ir normāli. Nu Mavs ir ļoti labs soliņš.

Tu domā ka Rose nav atlētisks??? Paskaties kā viņš liek no augšas.

Ja tantei būtu riteņi, tad viņa būtu trolejbsu. :D

TU nezini kā butu, ja viņš būtu īss, nenormāli garš, resns utt. Tas pats jau ir ar Kobi un Rose. Ja Rose nebūtu tik īss, tad viņš nebūtu tik ātrs un nevarētu taisīt savus krosīšus utt. :)To var teikt par jebkuru spēlētāju.

Ja Celtics netiks tālāk, mans favorīts būs Mavs. Tā ir vienīgā komanda, no kuras man ir bail (tas ir domāts tādā gadījumā, ja C`s tiek finālā). Viņiem ir labs piecinieks, labs beņķis, kurš var izšaut. Gan Novickim, gan Kidam nav vēl gredzena.

Ja Fināls būs Mavs pret Heat, tad man arī būtu nedaudz bail, jo tās trojkas viņiem ir murgs. :D Nu īstenībā man ļoti bail bija arī no Ķeltiem, jo tie jau arī labi šauj, bet pagaidām viss ir kā vajag.

P.S. Go Miami :)

Edited by Ne-rusejosais
Link to comment
Share on other sites

LOL ja gribi tadu basi skatities , tad ludzu Eiropaa tadu basi spele. Nekadi atletiskie chali vienk kkadus sudus plivina ieksha. Booring.

Miami VS Atlanta varetu but labaks match up neka ,vs chikaga, jo chikaga nav tik atletiski viens d rose vinjiem. Atlanta visi starting 5 ir atletiski .

Link to comment
Share on other sites

DA labi, Lebrons izskrien pret grozu un ietriec ar vienu roku cik spēcīgi vien var, nenormāli "skaisti". Tad labāk jau browns kurš vismaz uzlec ar galvu virs stīpas un tā pat ietriec, daudz skatāmāk!

Rose man patīk ar saviem crossoveriem, kobe man patīk, jo vienalga kā tu viņu segsi viņš atradīs veidu kā iemest un dankot viņš arī māk daudz skaistāk par Jamesu.

Man nepatīk eiropas basis, tapēc arī nepatīk tādas komandas kā Bostona un Mavs, bet nevar noliegt, ka viņas ir spēcīgas!

Link to comment
Share on other sites

NBA ir Offense spele , Eiropa ir sadalits team plays bez izteiktiem lideriem un Defense.

Par dirku , man liekas vinjam si gada PO ir patreiz vislielakais ppg. Miegs bljad neinteresanti spele biedrinjs , gasols un visi parejie noobi , kas tikai met no apakshas. Kuriem nav ne 3pt metiens ne mid range jumpers.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...