Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Tas, ka Lakers ir lielākie konkurenti uz tiltulu ir pat lielakam heiterim skaidrs, jo pagaidam nav viņu līmenī neviena komanda, kas puslīdz labi varētu nospēlēt gan aizsardzībā gan uzbrukumā + vel tas, ka Phils Jacksons vienmēr kad gūst titulus to izdara 3 reizes pēc kārtas! Bulls būtu labi konkurenti, bet viņu treneris ir gandriz tik pat stulbs kā Miami, tākā šogad viņi var necerēt uz titulu!

Un vel aizvien gaidu argumentus, kāpēc nerusējošu nenosaukt par lielāko idiotu iekš nba analizēšanas!

Link to comment
Share on other sites

lol, nemaz nepamanīju par stūlbo Lakers. Kāpēc viņa ir stūlba?

Anyway, ļoti skumji, ka izkrita Timmijs, uzreiz var redzēt, ko viņš dod komandai. Pat ja neskatās statistikas ailēs. Ceru, ka PO viņš tiks atpakaļ un parādīs velnu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tā varētu būt un to es neapšaubu. Svarīgāk, lai Spurs nenokrīt zemāk par otro vietu. Pārējais jau tad vēl tā. Un svarīgāk, lai Timotijs izveseļojās līdz po. :)

btw, šodien patika kā Lakers nospēlēja. Var just, ka nāk tuvāk PO, spēle noskaņa ir pilnīgi cita.

Link to comment
Share on other sites

Es ari noskatijos visu speli un Lakers vnk domineja zem groziem, nebutu bynamam tik atri savakušas 5 piezimes, spele ne tuvu nebutu tik lidziga! Patika kobe meigjinajums atkal ar sodu no otras vairoga puses iemest! Un pedejais kobe caurgajies vnk skaists, Ariza droši, ka domaja ka kobe metis fade away, bet neka :D

Bostona knapi uzvar vilkus :)

Link to comment
Share on other sites

lol, Lakers ir stulba komanda, bet iepriekšējos gadus ar to pašu komandas kodolu bija finālā un vienreiz bija čempioni.

Man liekas, ka tu esi stulbs un tu sarūsēsi

Ha ha. :D Nesarūsēšu gan. :D Labāk būtu klusējis.

Tāpēc, ka vēl ir urbānais pamuļķis ar savu "Knicks aizsardzību".

Nu cmon... Dadzi eksperti saka, ka Knicks vaŗētu būt visu laiku sliktākā aizsardzība NBA vēsturē. Ja jau viņiem tā ir laba, tad kpc viņi nav vismaz 3niekā?? Viņi tgd visiem pēc kārtas zaudē. Vinnē tad, ja ļoti labi uzbrukums padodas.:D

Tomass, Lakers panāks Spurs :) + vel tas, ka viņiem būs savstarpējā spēle! Pret mavs lakers arī spēlēs, taka būs interesanti, kurš būs sezonas uzvarētājs!

Lai Lakers panāktu Spurs, viņiem ir jauzvar visas spēles un jācer, ka Spurs zaudēs vsm 4 spēles no atlikušajām deviņam. Diezgan nereāli izklausās. :)Un, lai būtu vsp sezonā pirmie tad vēl jācer uz Bulls zaudējumiem, bet 100%, ka Lakers paši vēl kādu spēli zaudēs.

Tas, ka Lakers ir lielākie konkurenti uz tiltulu ir pat lielakam heiterim skaidrs, jo pagaidam nav viņu līmenī neviena komanda, kas puslīdz labi varētu nospēlēt gan aizsardzībā gan uzbrukumā + vel tas, ka Phils Jacksons vienmēr kad gūst titulus to izdara 3 reizes pēc kārtas! Bulls būtu labi konkurenti, bet viņu treneris ir gandriz tik pat stulbs kā Miami, tākā šogad viņi var necerēt uz titulu!

Un vel aizvien gaidu argumentus, kāpēc nerusējošu nenosaukt par lielāko idiotu iekš nba analizēšanas!

Nu Miami treneris ir tikai labs aizsardzības speciālists un vēl pietam ir "zaļš"

Pirmkārt, man besī pats KOBE BRYANTS. Es zinu, ka viņš skaitās baigais vecis, jo viņam ir 5 gredzeni utt, bet tā viņa spēle ir garlaicīga un īpaši tgd. Āgrāk moška vēl ielika revers dunk vai kādu 360, bet tgd nekā... Pluss viņš vēl ir indulis, kurš met kkādus slimos metienus un reti dod piespēles. Izceļās tikai ar punktiem un tgd allstar MVP dabūja, jo vnk spēlēja daudz viens pats. Metienu precizitāte viņam arī tgd sūdīga.

Otrkārt, visi domā, ka Lakers ir stipri,jo tur spēlē Kobe, bet bieži viņiem ir labāk bez viņa, jo nav tad nav tāda, kas met tos debīlos metienu reizēm pat kkādu ar kreiso roku no pustālā utt. Viņi jau par augstām vietām varētu cīnītes arī bez Kobes.

Ai apnika rakstīt, bet varētu vēl daudz ko rakstīt. Vnk man Lakers besī tāpat kā Bostona.

Cerams, ka neviens neapvainosies. Tas ir tikai man viedoklis. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu uzrakstiji, ka Lakers ir stulba komanda, diez kaa stulba komanda var dabut titulus? Tas, ka kobe neliek vairs 360 ir tikai pašsaprotami, vecums! Bet ar visu to viņš atrod veidus kā iemest! Gribešu redzet kaa lebroms speles 32 gados, viņa galvenais arsenāls ir viņa atlētisms un spēks, bet kas būs velak? Lakers pavisam reali var palikt pirmie, spurs ir jazaude 4 spēles no 9 ( jo vairak, protams, labak) + vel 1 spele bus viņiem ar lakeriem, kura ari būs svarīgākā! Lakers ir daudz vieglaks atlikušais grafiks neka spurs, kuriem bus vel pret bostonu un ja nekljudos ari pret miami jaspele! Protams lakers primari galvena spele buus pret mavs!

Link to comment
Share on other sites

Knicks - magic bija laba spēle. Itsevišķi beigās, kur mazliet saķērās Melo ar Ričardsonu. + Hedo vēl iemet trulīti, kuru diemžēl neieskaita.

Nu to, ka zaudēs Spurs reti kurš šaubījās. 4 no starting5 sēž malā. :)

Ļoti ceru, ka Phillies tiks PO. Ļoti patīk kā spēlē tā komanda. :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, tur tādi jaunie kapātāji. Domāju, ka nākamajā sezonā, ja spēs saglabāt komandas kodolu, tad varētu būt vēl viena ļoti laba komanda. Un Igijs jau USA izlasē PČ ļoti labi defā darbojās. Baigi patika double A.I iekš 76ers. Žēl, ka nesanāca ilgāk kopā paspēlēt. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu uzrakstiji, ka Lakers ir stulba komanda, diez kaa stulba komanda var dabut titulus? Tas, ka kobe neliek vairs 360 ir tikai pašsaprotami, vecums! Bet ar visu to viņš atrod veidus kā iemest! Gribešu redzet kaa lebroms speles 32 gados, viņa galvenais arsenāls ir viņa atlētisms un spēks, bet kas būs velak? Lakers pavisam reali var palikt pirmie, spurs ir jazaude 4 spēles no 9 ( jo vairak, protams, labak) + vel 1 spele bus viņiem ar lakeriem, kura ari būs svarīgākā! Lakers ir daudz vieglaks atlikušais grafiks neka spurs, kuriem bus vel pret bostonu un ja nekljudos ari pret miami jaspele! Protams lakers primari galvena spele buus pret mavs!

Nu labi to tad redzēs, bet Lakers ir vēl ļoti grūtas spēles - OKC, SAS, DEN, POR, DAL un vēl divas pret Utah. Paērajs gan vieglas. Bet Sas vienīgie stiprie pretinieki ir BOS, ATL un LAL. Paērājs ir diezgan švakas komandas. MAn liekas, ka nereāli būs noķert. Nu tad jau redzēs. :)

Link to comment
Share on other sites

Es ari noskatijos visu speli un Lakers vnk domineja zem groziem, nebutu bynamam tik atri savakušas 5 piezimes, spele ne tuvu nebutu tik lidziga! Patika kobe meigjinajums atkal ar sodu no otras vairoga puses iemest! Un pedejais kobe caurgajies vnk skaists, Ariza droši, ka domaja ka kobe metis fade away, bet neka :D

Bostona knapi uzvar vilkus :)

Bynums pa defu vāc ātri piezīmes , tāpat kā howards sliktās dienās.

West konferencē Denvera vai DAL , varbūt LAL , ja viņiem aizies flows.

Lakers turpina ownot :D Vakar uz iphonu atradu foršu aplikaciju ar kuru var streamot nba speles laba kvalitate! Vel tikai 2 uzvaras lidz Spurs, ka ari viena spele sava starpa! Lakers pec all-star ir 16-1, neslikti :)

Sorry par double post ! Miegs kas pa aplikāciju ? Jo man ir plāns uz PO sagaidīt kādu akciju un game time pass nopirkt .

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, ka Game time, bet man jau ir jailbreikots, tapec saku ka bez maksas! Ko tu biji domajis ar to DEN vai DAL? Ka varetu tikt finala? :D noskaties vakardienas speli starp lal un dal, ja lakeriem butu normali kritis tur nebutu tikai 30 punkti, bet visi 40! Vakar vel komentetaji teica, ka ar LAL komandas garajiem var cinities tikai veseliga Bostonas komanda! Ka ari viena partraukuma Chandlers atzina, ka kaut ari viņiem ir labi garie speletaji, Lakers ir daudz labaki!

+ vel viena episode tur bynams atkal izcinija bumbu un ietrieca, teica, ka izskatoties, ka vecis ar berniem speletu

Es, piemeram, vnk neredzu, kas rietumos var uzveikt Lal!

Piedodiet par kļūdām, esmu pie stures!

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, ka Game time, bet man jau ir jailbreikots, tapec saku ka bez maksas! Ko tu biji domajis ar to DEN vai DAL? Ka varetu tikt finala? :D noskaties vakardienas speli starp lal un dal, ja lakeriem butu normali kritis tur nebutu tikai 30 punkti, bet visi 40! Vakar vel komentetaji teica, ka ar LAL komandas garajiem var cinities tikai veseliga Bostonas komanda! Ka ari viena partraukuma Chandlers atzina, ka kaut ari viņiem ir labi garie speletaji, Lakers ir daudz labaki!

+ vel viena episode tur bynams atkal izcinija bumbu un ietrieca, teica, ka izskatoties, ka vecis ar berniem speletu

Es, piemeram, vnk neredzu, kas rietumos var uzveikt Lal!

Piedodiet par kļūdām, esmu pie stures!

LAL var iegrozīties smagi playof pretinieki, bet kā LAL fans ceru, ka spēlēs finālos, jo šis varētu būt pēdējais LAL gads.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...