Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Es domāju vispār, nevis konkrētajā brīdī. Cilvēki jau nestrīdas par to, ka viņš šobrīd ir labākais. Te jau sāk cementēt smadzenes, ka viņš ir visu laiku labākais.

Šobrīd, protams, nav īsti konkurentu. Tajā pašā laikā būtu interesanti, kāda viņam statistika būtu mazliet bomzīgākā komandā. :)

Link to comment
Share on other sites

Es domāju vispār, nevis konkrētajā brīdī. Cilvēki jau nestrīdas par to, ka viņš šobrīd ir labākais. Te jau sāk cementēt smadzenes, ka viņš ir visu laiku labākais.

Šobrīd, protams, nav īsti konkurentu. Tajā pašā laikā būtu interesanti, kāda viņam statistika būtu mazliet bomzīgākā komandā. :)

KD ar laiku varētu ielikt Lebronam, viņš jau vecs paliek, ja KD iemācītos vākt offensive atlēkušās un pieņemtos pieredzē kā līderis, nevis tups shooteris, būtu pat ļoti OK.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju vispār, nevis konkrētajā brīdī. Cilvēki jau nestrīdas par to, ka viņš šobrīd ir labākais. Te jau sāk cementēt smadzenes, ka viņš ir visu laiku labākais.

Šobrīd, protams, nav īsti konkurentu. Tajā pašā laikā būtu interesanti, kāda viņam statistika būtu mazliet bomzīgākā komandā. :)

Domaaju, ka Lebrons bomziigaakaa komandaa vaaktu vel labaaku statistiku nekaa Hiitos, bet vinjsh jau intervijaas ir atzinis, ka var mieriigi katraa speelee mest pa 40punktiem, bet jeega, ja komanda zaudee? Tapeec jau vinsh ir MVP, dara visu, lai tikai komanda uzvareetu, rebi, asisti. Melo arii varetu buut MVP, ja vairaak piedomaatu pie komandas speeles, tas pats ar Durantu, kuram saliidzinaajumaa ar Melo aizsardzibas vispar nav!

p.s Iekshaa taada maza aizdoma, ka Hiiti shodien pagruudiis

p.s.2 Kambala ir labaaks par Biedru

Edited by KRISTIINE -_-
Link to comment
Share on other sites

To ko tu pateici, es zinu. Ar interesanti, es domāju 35 vai 45 punkti. Paldies par dziļo MVP analīzi :)

Piekrītu, ka Durants kādreiz apsteigs Lebronu, bet neticu, ka viņš sasniegs šīs sezonas LBJ līmeni. All-around statistika ir vienkārši fenomenāla!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ko izskatās, ka šeit Spurs varētu 4:1 pabeigt sēriju :)

Man patīk šitie eksperti, spriež pēc vienas spēles....

Miami pagājušo gadu arī zaudēja pirmo spēli , bet beigās bija 4:1..

Tu spēli skatījies, ka tā spried?

Spuri nospēlēja diezgan izcili, tikai 4TO... Būs grūti Miami, bet domāju, ka ja atdos titulu, tad tikai 7ās spēlēs..

Link to comment
Share on other sites

Bertāns ir Matt Bonera kopija. Gara dille bez footworka.

Un Spurs ir jāņem , Heat nav iekšā. Kamēr Weidons un Boshinātors nesāks kapāt , nekā nebūs. LBJ jau nevar trāpīt no attāluma , bet tāpat mētā tos pustālos. Būtu uz grozu sācis iet , bet laikam Lenards jau viņam galvā ir iekāpis ar savu D.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...