Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Reti kad ir kads labs Centra speletajs un howards tas 4ista nav. Vinjs sux ass , sezona nebija lideris reboundos , tas ir vienk lol. Tads augums , taads atleets un chiks.

1,2,3 ,4 ir normalas pozicijas basi . 5 ir prieks gariem pridurakiem

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, Durantula 2 spēles nelohojās un paņem Memfisu, fairytale gone bad. Beidzot Vestbrūks paveica to, ko gaida no viņa. Lai arī no spēles netrāpīja, bet bumbas un asisti, nice. Katrā ziņā šī sērija parādīja OKC vājās vietas un redzēsim vai Mavs spēs to izmantot.

Nu Heatus pamatīgi izdrāza Bulls. Fakts, ka Bosh ir rezultatīvākais jau parāda spēles rezultātu. Gibsons pavilka momentumu, kad ielika savu putbacku. MVP precizitāte klibo, bet ja komandā ir Dengs, tad viss ir okej. :)

Link to comment
Share on other sites

Būtu super,ja finālā būtu OKC vs Bulls! Bet tākā Sterns grib komandas, tad būs Bulls : Mavs :)

Viņš var daudz ko gribēt. :D Finālā būs lkm OKC un 100% Miami. :) Čikāgai haļava, jo James ar Wade negāju. Otra tāda spēle šajā sērijā nebūs. :)

Bet smuki ielika sejā... :D

Link to comment
Share on other sites

Es tieši domāju kad bulls taktiski vinnēja miami,jo bija uztaisīts pat video un raksts par to un ap to,ja nelielaidiis soda zona lebronu un weidu tad spele norites gludi,čikāga to izdarija un sanāca taja spelē ka weids un lebrons met tikai 2punktniekus,un iespēlē bošam zem groza,kur arī šis nospēlē uz spēku.

Link to comment
Share on other sites

uj, paldies. Nezinu kāpēc biju pārliecināts par savu atbildi. :)

Nu jā, Vefiņš šodien smagi ierija. Ja vēl sākumā kaut cik, tad beigās vispār acis nedega. Moš viņi paļaujās uz mājas spēļu priekšrocību, jo 7. spēle tak Ventspilī. :)

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu pasekot vef spelem lidzi, vairak attiecinats uz zaudejumiem! :) mīlu totalizatoru ar drošām likmēm :) Bet vel jo vairak patik pec dažām spēlēm palasīt sportacentru komentārus :D

Ceru uz Bulls šodienas uzvaru, ja buļi speles kā aizvakar Lebrons vares aizmirst par gredzenu un to arī novēlu!

Par dallasu vairs neesmu tik drošs, samest ar tādu precizitati un vinee ar +9, nav nekas spīdošs!

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu pasekot vef spelem lidzi, vairak attiecinats uz zaudejumiem! :) mīlu totalizatoru ar drošām likmēm :) Bet vel jo vairak patik pec dažām spēlēm palasīt sportacentru komentārus :D

Ceru uz Bulls šodienas uzvaru, ja buļi speles kā aizvakar Lebrons vares aizmirst par gredzenu un to arī novēlu!

Par dallasu vairs neesmu tik drošs, samest ar tādu precizitati un vinee ar +9, nav nekas spīdošs!

Nu Vefs kā tāds man ne visai. Sekoju tāpēc, ka viņi savā ziņā ir broču turpinātāji un V-pils man tā īsti nekad nav patikusi. Protams, starptautiskajā arēnā es viņus atbalstu ar visiem 21. Šis rezultāts ir objektīvs, bet nu ventiņiem bez trijiem sākumsastāva spēlētājiem arī būtu grūti. Ceru, ka atgriezīsies vismaz 2 no vīriem uz nākamo spēli. Komentāri sc vispār ir kaut kāds marazms, laikam jau stulbāk ir viņus lasīt nekā rakstīt. :)

Nu šodien noskaidrosies, kas paņems sēriju, par to esmu 100% drošs. Protams, ja vien pēc šīs spēles nenotiks kaut kas neparedzēts. Ar Mavs ir interesanti, viņi pirmo spēli nospēlēja kā kaķis rotaļājās ar peli. OKC pievelk, uzreiz samet pretī. Uzskatu, ka stiprāki ir Mavs, bet kas notiks situācijā, kad viņi neiemetīs tos metienus? Tieši tā bija ar Blazers.

Anyway, lai arī man Mavs šausmīgi nepatīk Kjūbana dēļ, bet šoreiz esmu par to, lai Dirks, Matrix, Džets un Peidža(peža) dabū savu gredzenu, tomēr pēdējais gads. :)

Link to comment
Share on other sites

Par NBA - galvenais, lai Heat nav čempioni, vienkārši riebjas skatīties uz to pāraugušo mērkaķi Lebronu, kad viņš iedanko un uztaisa debīlu seju itkā būtu apdirsies, vai arī Weids - krata galvu un aiziet kā baigais vecis, kaut tie klauni aprautos un varētu iet kratīties citur

Vēl tagad atceros kā viņš, kad vēl spēlēja Cavalieros dejoja spēles laikā un Noa gandrīz viņam iedeva pa seju.

http://www.youtube.com/watch?v=auldAqeBOBE

Link to comment
Share on other sites

Thunder malachi :) Ceru uz finalu Thunder-Bulls :)

Paga jautajums zinatajiem...Kad sakas Sievieshu chempis un kad virieshu un kaadas ir grupas?

Es pareiz saprotu 4 grupas katraa pa 6komandaam un 3 komandas tiek talak?

Ja ta tad zhopa... Serbi,Vacieshi,Italji,Franchi,Izraeela... Smagaak jau nu nevareja...

http://en.wikipedia.org/wiki/EuroBasket_2011#Preliminary_round

SIEVIESHU CHEMPIS,kad jautajums aktuals..

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Sievietes sāk 18. jūnijā un grupa ir Grieķija, Horvātija, Francija.

Vīri sāk 31. augustā un grupā ir Serbija, Itālija, Vācija, Izraēla un Francija.

Neesi ainārs, smagāk varēja, ja mēs būtu A grupā Polijas vietā. :)

Link to comment
Share on other sites

Kada sievieteem sistema cik komandas talak tiek? 3 un tad pievienojas vel 3? un 1/4fianalaa iekljust 4tras? I`m right? Kas naak pretiii, jo nekur neatrodu majas lppp///

Horvati un Francuuzenes laikam varam aizkjert, Griekjija bus pa smagu...Aij vispar bez tik daudz lidereem un lideriem izskataas ka ir auzas...

Link to comment
Share on other sites

Drīzāk jau Francija ir neņemamas, bet abas pārējās ir cērtamas. Ar Horvātiju ir jānoskaņojas pa riktīgo, pēc tam jau ar Grieķiju izšķirsies vai spīd 1/4fināls. NU Francija ir top izlase, ceram, ka mums kritīs un viņam nekritīs. Zem groza tur būs vairāk kā smagi.

Vot negribu samelot, bet, imho, iet tālāk 3. Tā kā hokejā. :) C grupai vajadzētu nākt pretī - Spānija, Polija, Melnkalne un viena komanda no kvalifikācijas. :)

Link to comment
Share on other sites

Francuuzietes jau reiz njemam ,pavisam nesen un tas viss vel pie tam notika 1/4finalaa :) Zem groza tur tik tieshaam bus problemas un bez Anetes ariii variantu maz...Vienigi ja musejaam spele iet no rokas, tad vienigais variants njemt.. Pec tam skatos ka Polietes un Melnkalni arii ir njemamas ,nu tad Spaniju bus ta grutaak vai pavisam gruuti... Tagad sanaak,ka kaut kaadi varianti mums tomer ir :)

Kaa tur dzekiem? Kambalam, Valteram,Shkjeelem un Janichenokam joprojam ir diskaabelis?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...