Jump to content
GIGN Forum

Geimi Lanā Divatā


macho
 Share

Recommended Posts

paldies par padomiem, bet man vajag meiteņu geimu :)

flatout neder, neder arī visādas sporta spēles un, protams, nekādi šūteri :)

man pat liekas, ka nekas daudz nav atlicis. visas vecās stratēģijas un dungeon siege/titan quest utml geimi. Vai tomēr ir vēl kaut kas inčīgs?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AA ka shito vareju aismirst! Tachu FIFA 2005 vai ka ta EA sports spele saucas kur vajadzeja futbola bumbu dzenat pa laukumu un vareja ari divata pie viena datora sedet un ja meitene pa kreisi, tad var uzdrocyhit starplaika ar labo roku, ja vinja ir labroce, bet ja kreile, tad tev pasham jasezhas pie burtiem, bet vina pie bultinjam... ;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Dawn of War 2 campaign co op

multiplayeram nestāv tuvu, bet nu tādam svētdienas spēlētājam campaign būs tieši laikā

edits. ā pareizi, geims gan tāds pajauns ;)

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

omg, man nebija ne jausmas ka neverwinter nights ir multipleijerā. thanks, to noteikti vajadzēs izčekot.

wormi ir ok, bet tos ilgi nepaspēlēsi. tā kā visus rpg.

sestdien un svētdien tika dzenāts pirmais dungeon siege. kinda sux fakts, ka tur nevar īsti ieseivot progresu, tikai čarus var noseivot. jācer, ka neverwinter nightos tā nebūs.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Never Winter Nights, abas daļas. Viņi saka, ka ir pat labākas par dungeon siege, pats spēlējis vēl neesmu, bet iemēģināšu.

stienis. novilku tikko otro daļu. mp var spēlēt tikai, ja ir oriģinālā spēle. kinda fail.

Link to comment
Share on other sites

beef, uz gign tusiņu brauksi? :)

Es vel nezinu. man ir aizdomas, ka jutishos loti loti slikti ap to tusinja laiku! :) Nu jaskatas. drizak ne, neka ja! ;)

edit: o nope sure not! brauciens uz zviedriju ar kugjiti! Ta ka par to, ka bus slikti, nebushu samelojis!

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

tas gan stulbi, bet ar pirmo laikam vaidzēja visam būt kārtībā, vismaz paziņa to esot apstiprinājis.

Beef, HoMM pa netu sūkā, pārāk ilgi tā spēles padarīšana velkās, bet ja to spēlē vairāki cilvēki lavā tad tas viss jau ir cita lieta...

btw. mačo, tu to neverwinter nights mēģināji pačot (kinda stulbs jautājums, bet nu...).

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...