Jump to content
GIGN Forum

Gandža Un Asinis


tepikjis
 Share

Recommended Posts

Jūs kāds neziniet, cik ilgi gandza turās asinīs? Varbūt var kaut kā paātrināt, lai viņa izietu ārā? draugs kaut ko teica par vīnu, bet netā neko atrast nevarēju... Dirsā man būs jāiet uz asinsanalīzēm bet bled es nesen kurīju un bled ja atradīs tad ir DIRSĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ.

:slap:

Link to comment
Share on other sites

Narkotisko vielu analizes njem no urina, nevis no asinim. Tas ir pirmkart. Un otrkart - tev veiks standarta analizes - pilna asins aina un tas ari viss. Un pilkna asins aina ir leikociti, trobmociti, grimshana un vel dazhi sudi, bet tur nav ne smakas no narkotiku testiem, ta ka nemiiiz! Narkotiku testi asinim ir loti dargi un tapatas neviens tavas asinis uz to neparbaudis.

Ta ka chill.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Varbūt bišķin ne pa tēmu, bet nu vienreiz jau prasīju te kapēc man tā ir, atbildes bija graujošas :thumbsup: bet es atkal nesen esmu nodevis asins analīzes, nu tipja paņēma no manis asinis un lol, viņas man bija nevis sarkanas, kā filmās, multenēs, spēlēs, bet tumši meln-sarkanīgas, no sarkanā bija minimāla, pārsvarā melnas, bet es nepīpēju neko vispār :(

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: bet es atkal nesen esmu nodevis asins analīzes, nu tipja paņēma no manis asinis un lol, viņas man bija nevis sarkanas, kā filmās, multenēs, spēlēs, bet tumši meln-sarkanīgas, no sarkanā bija minimāla, pārsvarā melnas, bet es nepīpēju neko vispār :(

Tas varētu būt dēļ tā , ka Tu dzer visvisādas sulas . Vismaz , kad es biju mazāks , man bija problēmas ar asinīm , bet tad es padzēru upeņu sulas vai vīnogu,huj vin zin , kādas , bet tad man asinis uzlabojās , un bija tumši sarkanas , vairāk jau uz bordo ;]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...