Jump to content
GIGN Forum

Ollstars


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

karoche, vareetu atdziivinaat GIGNU ar nopietnu allstar pasaakumu, tjipa visi OLDSKUULERI saspeleet kaadu 15x15 kaa agraak, ritiigi uzmochiit cs. Ok, tagad notiek visi tie vistu galjas pasaakumi, bet nu vienalga tur nav tas... Taa vareetu pacelt gignu up. Reaali kautko saveidot, ja kaadam buutu laiks, droshvien daudzi gribeetu saspeleet. Sen kautkas tik forshh nav noticis, es jau sho rakstiiju kaadu gadu atpakalj, bet nu neviens jau negrib uznjemties atbildiibu. :mIm:

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

piekritishu wormam, tas ir realak uz rudeni! kaut gan tas nemaz nav aiz kalniem... tagad varetu visu izrunaat, lai zinatu, kas uznjmsies vadiit visu so pasakumu utt! uztaisit registraciju un visu parejo, lai septembra beigas varetu uzspelet!

sis pasakums sen nav bijis, nodereetu!

Link to comment
Share on other sites

:mIm: Es te uzturos ilgaak par tevi un nesaku, ka esmu oldskuulers.

Taapat kaa visus gadus - Oldskuuleri, midskuuleri, newskuleri.

Paga, varat iedot tos topikus vecos? Es gribu redzeet no cik skaitiijas midskuulers. Maybe im already

midschooler with quelyd :meele:

Link to comment
Share on other sites

oo, cash^ atklвja jaunu cзzija izotopu - 1.6 :D

Bet kas tajв Ollstars var piedalоties? Tikai tie, kas te ilgi uzturas, vai "Фll" ? (piedoрanu, izlasоju tikai lapas sвkumu)

Edited by RaWrRr
Link to comment
Share on other sites

Nu es dažkārt uzkapāju CS. :closedeyes:

Pēdējā laika labākais rezultāts bija fps 4! (zemākais līdz šim ko biju sasniedzis bija uz Tukuma kompja 8fps)

Bet tā konstanti turās pie 17-25.

Neesmu piedalījies nevienā all-stars spēlē, tāpēc šogad labprāt to darītu, tikai jāatrod un jāieliek videokarte, kuru kaut kur esmu nogrūdis :megalol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...