Jump to content
GIGN Forum

Jaunumi Manā Dzīvē


macho
 Share

Recommended Posts

es neko, kas saistīts ar geimiem pēdējo 3 nedēļu laikā neesmu darījis un vēl kādu pusotru nedēļu nedarīšu (ja nu vienīgi tf2 top10 trešo mūviku kaut kad pa vidu ieskaņošu)

oo, es atceros vienu fišku. to ar betmenu. un vēlvienu - es nesen pārinstalēju kompi un iečekoju, ka man ir ar fraps safilmēti ~40gb visāda sūda no visādām spēlēm. vot tad es izdomāju, ka varētu to visu salikt vienkopus un uztaisīt vienkārši parastu filmiņu, kurā ir fragmenti no manas geimošanas. Un tad vēl es varētu uzfilmēt to kā es filmēju to, kā es spēlēju. UN KĀDS TO VARĒTU NOFOTOGRĀFĒT.. OOOOOOOOOOOOOOOOOMG.

p.s. tie fragmenti ir relatīvi rēcīgi un relatīvi izklaidējoši.

p.p.s.

šis ir protests pret blogu neesamību, man slinkums rakstīt jaunumu, jo tur jāmeklē jaunuma bilde un jāraksta tagi. traki.

p.p.p.s.

šajā forumā nav ko lasīt (izņemot gign party topiku).

Link to comment
Share on other sites

nu, tāpat kā otrais.

konsoli īstenībā kaut kad pārskatāmā nākotnē nopirkšu, jo šis tas dzīvē ir pamainījies un beidzot man ir parādījusies jēga nopirkt normālu dahuja inch teļļuku.

principā jau nav tā, ka man nav spēles ko apspriest, bet ir tā, ka man patlaban nav laika ņemties ar geimiem (kas drīz par laimi mainīsies) un man NAV FAKING BLOGA kur to visu rakstīt :( :( :( (tūkstots bēdīgas sejiņas)

Link to comment
Share on other sites

720p seriālus ir bauda skatīties uz milzīga ekrāna. Filmas ar.

Man gan drošvien bomžtelevīzijas bomžprovaiders, bet TV skatīties ir pretīgi, jo neraida nevienu HD kanālu.

Es jau drošvien nenovērtēju PC geimingu tik ļoti tāpēc, ka nav man ne 250ls vērta VGA, ne 24'' monitora, bet konsolēm ekskluzīvas spēles ir aizvien vairāk un vairāk. It sevišķi Playstation 3, jo 360 ir piesiets Microsoft Games, kuram spēles vienmēr var spēlēt arī datorā.

Link to comment
Share on other sites

Nost ar visu. Macho vaig blogu :D

Starpcitu macho nevēlies uzkāpt vantīs un pieprasīt kafiju, pāris karstmaizītes un Blogu. Būtu labs ja pa kādu ziņu kanālu parādītu macho kurš pieprasa BULCIŅAS un BLOGU :D

šajā forumā nav ko lasīt (izņemot gign party topiku).

Tur nu gan tev ir taisnība

Ātrāk GIGN Top#3

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

Mani fascinē, kā šis forums spēj visus tavus dzīvības ieviešanas mēģinājumu topikus noslaktēt tiem pat nesākoties. :clap:

Nav te vairs publikas, ar kuru varētu pārrunāt kādu tēmu, diskutēt, vest sakarīgu strīdu, etc.

Link to comment
Share on other sites

Es neatceros sevi to sakām.

Vajag man arī iet uz tiem tevis slavinātajiem kursiem, moš arī es iemācīšos no dirsas faktus raut. :)

Blogu lasu tikai Penny Arcade. Arī Giant Bomb iemetu aci ik dienu, kas gan vairāk kā ziņas skaitās.

Drošvien piesaistīja PA komikss un GB videoblogi/apskati, jo lasīt pa defu nemīlu.

Link to comment
Share on other sites

32'' HD Ready.

Sākot ar 40'' jau ieteicamāk ir ņemt FULL HD.

Ja ņem ar domu geimot, neredzu lielu jēgu brauk galējībās ar 40+ collām, jo 95% spēļu tiek ražotas 720p jeb HD Ready lielumam.

Pats paņēmu 32'', jo TV atrodas tuvu dīvānam, 40'' mežģītu acis pamatīgi, taču vēlme ņemt ko lielāku, lai pimpi varētu pastaipīt bija liela. Jāpiebilst, ka ne brīdi neesmu nožēlis, ka paņēmu tik mazu, spēlēm, seriāliem un filmām perfekti. Televīzija izskatās vienkārši pretīgi, jo neraida HD man, bet to tāpat jau pāris gadus kā neskatos.

Link to comment
Share on other sites

Sencīts manā istabā nopirka 32" panasonic viera. Es jūtos apmierināts, jo xboxu spēlēt uz tāda lieluma tv ir diezgan forša sajūta pluss vēl tas ka man ar lielāku par 32" nevar likt jo tuvu ir dīvāns un vienkārši tajā televizora skapī neielīstu :D Un par tv- tas pats kas mino. Nepatīk zemā kvalitāte uz liela tv.

Link to comment
Share on other sites

Topika sākumā runā par blogiem, beigās par kautkādiem teļukiem un monitoriem vai huj zin kas...

BLOGU VAJAG, BŪS GABALS KO PALASĪT LIETAINĀ DIENĀ :thumbsup:

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

LOL! Ko juus te murgojat! Pat ar parasto anteenu, kuru maajai uzsprauzh uz jumta uz 32" TV ir skataams. Uz 32" nu ne tuvu nevar but tik pretiigi, ka veemiens naak skatoties. Es saprastu ja buutu kaut kaadas 35" un uz augshu, bet nejau 32"

Bla jums te HD TV, dream on! :thumbsup:

Persongīgi es uzskatu, ka macho blogu nevajag. Tu varētu vienkārši turpināt protestēt vairāku gadu garumā.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

:)

Es 42 collas stockman dabuju pa kkadiem biski virs 400ls

FULL HD,DVB uztverējs(tiem , kas nezin Digitālās tv uztvērējs),un viss parejais ko pašreiz piedāvā visi jaunie teļuki.

Link to comment
Share on other sites

FULL HD,DVB uztverējs(tiem , kas nezin Digitālās tv uztvērējs),un viss parejais ko pašreiz piedāvā visi jaunie teļuki.

Kas pa firmu ASAHI? :D Kaut kā traki mistiski lēti priekš 42" colām! Vai arī tu trāpiji uz kaut kādām ūber atlaidēm.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...