Jump to content
GIGN Forum

Īsa Instrukcija Tiem, Kas Spēlē Jau Vairāk Kā 6 Dienas.


Teddy
 Share

Recommended Posts

Īsa instrukcija tiem, kas spēlē jau vairāk kā 6 dienas.?

1) Ja jums ir 5.lvl un 42+ wellness.

Rakstiet vēstuli University of Latvia ar tekstu: "5th level. Asking for Ticket."

Saņemiet biļeti un dodieties uz Indonēziju (Javas reģionu).

Pēc karošanas un 6.lvl saņemšanas, pārskaitiet 0.21 gold uz University of Latvia (biļetes cena).

2) Ja jums ir 5.lvl un wellness ir zem 42.

Pats galvenais ? netrenējaties un nestrādājat!

Rakstiet vēstuli University of Latvia ar tekstu: "5th level. Asking for Ticket and Healing"

Saņemiet biļeti un ārstēšanos līdz wellness 42, un dodieties uz Indonēziju (Javas reģions).

Pēc karošanas un 6.lvl saņemšanas, pārskaitiet 0.21 gold + 0.04 gold par katru atjaunoto wellness punktu uz University of Latvia (saņemsiet vēstuli ar precīzu summu).

3) Ja jums ir 6+ lvl un 42+ welness.

Pārskaitiet University of Latvia 0.21 Gold.

Rakstiet vēstuli uz University of Latvia "Buying 1 Ticket."

Saņemiet biļeti un brauciet uz Indonēziju (Java).

Karojiet un ārstējaties tur slimnīcā.

4) Ja jums ir 6+lvl un wellness zem 42.

Pats galvenais ? netrenējaties un nestrādājat!

Pārskaitiet University of Latvia 0.21 gold par biļeti un 0.04 par katru wellness punktu, kas trūkst līdz 42.

Uzrakstiet vēstuli University of Latvia: "Buying 1 Ticket and [nepieciešamo wellness punktu daudzums] Healing"

Saņemiet biļeti un ārstēšanos līdz wellness 42, un dodieties uz Indonēziju (Javas reģions).

Karojiet vienu reizi, ārstējaties slimnīcā un saņemiet +50 wellness.

Pēc tam atkal varat strādāt un trenēties.

Uzmanību! Jūs uzaicinājušie cilvēki arī saņem 5 gold, kuras viņiem vajadzētu pārskaitīt jums pēc 6.lvl sasniegšanas.

Uzmanību! Vēstuļu virsrakstos nelietojiet garumzīmes vai kirilicu.

Ko darīt ar zeltu (gold)?

Neiesaku tērēt zeltu uzreiz. Pirkt Q1 māju, atvērt jaunu uzņēmumu vai organizāciju ir jēga tikai tad, ja jums ir jau kāda pieredze spēlē. Pirmajās nedēļas ieteicams ir noguldīt zeltu Central Bank of Latvia .Latvijai ir nepieciešami jauni uzņēmumi un banka sponsorē to būvniecību.

Likmes:

2 Gold - 0.07 Gold katru nedēļu svētdienā.

4 Gold - 0.14 Gold katru nedēļu svētdienā.

6 Gold - 0.21 Gold katru nedēļu svētdienā.

8 Gold - 0.28 Gold katru nedēļu svētdienā.

10 Gold - 0.35 Gold katru nedēļu svētdienā.

Kā tas notiek: jūs pārskaitāt zeltu Central Bank of Latvia un rakstiet vēstuli ar virsrakstu Investing in Bank. Vēstulē neaizmirstat norādīt summu, ko noguldījāt. Atpakaļ naudu var saņemt uzrakstot vēstuli bankai. Pēc 1-2 dienām summa tiks jums atgriezta.

Dzīve ārpus Latvijas.

Atrodoties ārpus Latvijas, iedzīvotāji ir atrauti no dzīves Latvijā. To var atrisināt.

1) Preču pirkšana no Latvijas.

Tas notiek tā: Jūs pārskaitāt University of Latvia zeltu caur donate un raksta vēstuli "Buying (preces)". Pēc tam jūs saņemat norādīto preci.

Ēdiens: 0.15 gold = 10 Q1 Food

Ieroči: 0.13 gold = 1 Q1 Weapon

Biļetes: 0.21 gold = 1 Q1 Moving ticket

Tas gandrīz vienmēr ir lētāk, pie tam tā jūs atbalstīsiet Latvijas ekonomiku.

2) Sakaru uzturēšana.

Neaizmirstiet parakstīties uz: - Central Bank of Latvia: Bank of Latvia News

- University of Latvia : Latvian Library

- Red.Fox (prezidents) : El Senor Presidente

Jaunākās ziņas no Latvijas.

Tāpat neaizmirstiet pievienoties mūsu forumam un skype kanālam.

Sludinājumi.

Armijai, tirdzniecības tīklam un Latvijas valdībai vajadzīgas organizācijas. Ja kādam ir nevajadzīga organizācija, sazinieties ar valsts prezidentu Red.Fox.

Tā kā mums trūkst darba vietas, uzņēmumi var atlaist jau tajā dienā nostrādājušos strādniekus, lai nolīgtu vēl nestrādājušos.

?

Atsauce - http://www.erepublik.com/en/article/short-...ru--851317/1/20

Link to comment
Share on other sites

Ka lai es tagad uzzinu caur kuru esmu registreejies ? Jo regojos caur kaut kaadu referaali... man ir 5lvl, un welness 49.2 ... aizsuutiju pm, bet naudas gandriiz vispaar nav.. kaads 1, pastradaat arii nevar, jo kompaanijaam nav resursu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nav aktuāls. Pamācība ir pilnībā novecojusi.

Šobrīd biļetes uz Vidzemi uz krīta izniedz Labklājības ministrija.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
1) Ja jums ir 5.lvl un 42+ wellness.

Rakstiet vēstuli University of Latvia ar tekstu: "5th level. Asking for Ticket."

Saņemiet biļeti un dodieties uz Indonēziju (Javas reģionu).

Pēc karošanas un 6.lvl saņemšanas, pārskaitiet 0.21 gold uz University of Latvia (biļetes cena).

Šobrīd biļetes uz Vidzemi uz krīta izniedz Labklājības ministrija.

Vai biļetes joprojām izsniedz Labklājības ministrija? Cik stundu/dienu laikā būtu jāsaņem atbilde?

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Dienas laikā. Ja dienas laikā netiek sniegta atbilde, tad dod ziņu šeit.

Link to comment
Share on other sites

Biļeti es saņēmu, pārvācos uz Javas reģionu, bet man ir neliela neskaidrība. Kā lai es uzlaboju savu veselību? Man visu laiku viņa turās zem 30, par cik es katru dienu strādāju un trenējos. Kad vēl biju Latvijā, biju izmantojis 1 reizi Vidzemes slimnīcu. Tagad es 2 reizes nopirku +10 veselību par 4 zeltiem.

Vai nav citu variantu, kā tikt pie veselības?

Man ir 8. līmenis (3 xp punkti līdz 9. līmenim).

Link to comment
Share on other sites

Nu mna viss wellness balstвs uz to, ka es dzоvoju Vidzemз, kur ir Q5 slimnоca un tur es varu iegыt +50wellness, maksimums es karoju 5-6x pзc kвrtas, lai es varзtu uzturзt wellness ap 100. Bez slimnоcas un citu bonusu palоdzоbas ir пoti grыti uzkaивt wellnesu, tas ir dвrgs un laikietilpоgs process.

Tavв gadоjumв labвkais bыtu sakaивt wellness lоdz 40, lai varзtu karot, 1x izkaro un ej uz slimnоcu, sahоlojies, un nedari neko, daюu dienu laikв sakaив lоdz 100 un tad vienkвєрi ierobeюo karoрanas reizes, lai healojoties katru reizi bыtu augsts wellness.

Link to comment
Share on other sites

Kārtējais jautājums no manas puses.

Ja es esmu pareizi sapratis, tad strādājot Q1 uzņēmumā ir jāēd Q1 pārtika, taču pie pārtikas precēm reizēm ir rakstīts "Wellness +90" un tml., vai tam ir kāda nozīme?

Jautājumu uzdodu, jo man nepalielinās wellness, kā tam vajadzētu notikti. Es netrenējos un nekaroju, lai atgūtu wellness, taču tas tāpat neaug.

Link to comment
Share on other sites

Tas "wellness +90" ir firmas nosaukumā, kas pārdod maizi, un tam nav nekāda sakara ar wellnesu( ja neskaita, ka viņi dod priekšroku darbiniekiem, kas uztur 90+ wellnesu). Vari pameklēt googlē wellness kalkulātorus. Varēsi izrēķināt cik wellness iegūsi dienā apēdot q1 maizi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...