Jump to content
GIGN Forum

Intel Vs Amd


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

1. Intel Core 2 Quad Q9550

2. Phenom II X4 940

Kurš no šiem procesoriem ir labāks un jaudīgāks? Skatijos http://www.tomshardware.com/us/#redirun nevarēju īsti saprast.

Un cik laba ir GeForce GTX 260? Arī Tom's Hardwarē nesapratru, jo bija divas. Viena SLI, otra bez SLI. Kāda ir atšķirība ja ir SLI un ko tas īsti nozīmē?

Link to comment
Share on other sites

Ar jebkuru no procesoriem Tev viss darbosies labi, kā nekā četru kodolu procesors.

Cik es zinu, Intel procesors ir pats par sevi jaudīgāks, tādēļ viņa cena parasti ir lielāka nekā AMD.

Ja man būtu jāizvēlās starp šiem diviem procesoriem, tad es ņemtu Intel.

Link to comment
Share on other sites

es esmu amd fans. vislaik ņemti amd uz gigabyte platēm.

sanāk tā, ka amd tādā pašā jaudā kā intel ir lētāks. bieži būs ~ 30 līdz pat 50 ls starpības.

šeit tev frekvences priekš amd lielākas, kamēr intelim zemākas. kā arī l2 cache 6 mb kamēr amd 8 mb.

protams abi labi kalpos.

un SLI vai Crossfire ir prikols, kad uzliec uz savas mātesplates 2 videokartes un viņas dala darbu renderējot attēlu vainu horizontāli vai pa diognāli..preizi likt diogāli, bet var abejādi..tam priekam vajag ~700w barokli, ja āri pārējās pc daļas ir niknas.

Link to comment
Share on other sites

tomshardware.com apskaties kuri no tiem modeļiem rullē labāk. Pēdējoreiz, kad skatījos, tad jaunie procesori krutāki bija intelim, tāpēc arī pēc iepriekšējiem diviem amd kompjiem, nopirku beidzot inteli.

Link to comment
Share on other sites

AMD = apmēram 100Ls

Intel = apmēram 150Ls

Tagad ir cita doma.

Q8200 + GTX 280 = Procis man liekas sūdīgs(diezgan daudz), bet videokarte reāli kruta.

Vai

Q9550 + GTX 260 = Procesors labāks, bet videokarte sūdīgāka.

Saku taisnību? Tātad, ko ņemt?

Link to comment
Share on other sites

Tam AMD ir lielaks elektribas paterinsh. Laikam 125W. Intelam 95W. AMD ir kopeja L3 keshatmina, bet uz katru procesoru ir 512kb cache.

Vispar esmu baigais Intel fans un ieteiktu tomer nemt Q9x proci, jo lasiju, ka tie labak overklokojas un vispar loti labi procesori tie ir.

Un kam tev tik dargu videokarti? :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Intel Core 2 Quad Q9550(4x2830MHz, 12Mb L2 cache)

Ram 2 x 2Gb Kingston Dual Chanel 128bit

Video Geforce Gtx260 896Mb / 448bit ; 216sp

Hdd 500Gb Sata2 NCQ 16Mb cache

DVD+/-RW Dual Layer

550W 12cm

G-LAN (10/100/1000),

Intel chipset FSB 1600Mhz

5. 1 HD

Tas ir mans kompelts. Viss pareiz?

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

:superlol: Man šitais uzlaboja humoru. Nu kā tev ir 4 kodolu kompis (2.8 GHZ) . Nav tā, ka lai uzzinātu cik kompis ir jaudīgs jāsareizina 4 ar 2.8 Tad tev sanāktu 12ghz. Bet katrs kodols strāda pats par sevi...

Komplektācija normāla, tikai cik tas izmaksā?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...