Jump to content
GIGN Forum

Db Details


kas tad2
 Share

Recommended Posts

Sveiki,man vaidzētu palīdzību,es te instalēju ipb forumu un atdūros pret šo

You are attempting to install in a database that already has tables from another installation

If you wish to install in this database, all current tables will be dropped which means any existing data will be deleted. You can either continue, choosing to delete all current data or you can choose another SQL table prefix. un šo

http://netgames.apollo.lv/bbforum/viewtopi...=16&t=39042

Varat lūdzu paskaidrot ko man darīt

Link to comment
Share on other sites

Nu tur viss jau pateikts tev priekšā skaidrā angļu valoda. Ir saglabājušas tables no iepriekšējās instalācijas. Vai no nodzēs viņas vai arī pie table_prefix kur ir ibf_ pieliec ko klāt, piemēram ipf_1 Ja tev veco datubāzi vairāk nevajadzēs tad vnk nodzēs.

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Angļu valodu mācies?

Datubāze kurā tu vēlies ieinstelēt IPB jau tabulas no citas instalācijas.

Ja tu vēlies instalēt šajā datubāzē, tad visas esošās tabulas tiks izdzēstas, kas nozīmē ka visi dati tiks dzēsti. Tu vari turpināt izvēloties dzēs visus esošos datus vai uzlikt citu tabulas priedēkli.

EDIT: Kamēr tulkoju 0.7lb jau uzrkstīja atbildi. Cits risinājums ir vienkārši uztaisīt jaunu datubāzi.

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Datubāze kurā tu vēlies ieinstelēt IPB jau tabulas no citas instalācijas.

Ja tu vēlies instalēt šajā datubāzē, tad visas esošās tabulas tiks izdzēstas, kas nozīmē ka visi dati tiks dzēsti. Tu vari turpināt izvēloties dzēs visus esošos datus vai uzlikt citu tabulas priedēkli.

EDIT: Kamēr tulkoju 0.7lb jau uzrkstīja atbildi. Cits risinājums ir vienkārši uztaisīt jaunu datubāzi.

a kā ir labāk dzēst vai pielikt klāt kautko?

Link to comment
Share on other sites

:D

paldiesins.velviens jaut;ajums,ja es gribu lai citi tiek mana foruma,es uztaisu piemeram azis.oo.lv un uzlieku savu ip adresi,bet es šā vai tā netieku tajā adresē vai man ir tad rūteris jāforwardē?kad eju azis .oo.lv(tad man izlec šitād logs)ENTER USERNAME AND PASWORD FOR WL-520GC at http://azis.oo.lv

Edited by kas tad2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...