Jump to content
GIGN Forum

Kārtējais Sabafricētais Sūds?


quelyd
 Share

Recommended Posts

lol kāda atšķirība , pēc viņa nāves pēkšņi tik daudz fani saradušies pizdec smiekli nāk , kuram viņš vispār vajadzīgs. uztaisīja fake nāvi , nu un ? malacis tika vaļā no parādiem. nomira pa īstam? ok nav tik kūl bet es neatceros kad es viņa kādu dziesmu pēdējo reizi esmu dzirdējis whoo cares. uztaisiet pašnāvību , tākā tie 12 vai cik tur tie dalbāni no šitā linka. piemēram daudzi vel jo projām domā ka 2pac ir dzīvs vai kas tur no tiem reperiem. who cares bļe.

you are the man! :thumbsup:

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

Chali jūs par daudz seriālus esat saskatijušie. :slap:

Tak sākat vienreiz arī kustināt savas smadzenītes.

Nu cik var klačot kā vecas bābas.

Miris un VISS. AMEN

TAs viss ir bulshits Ta zurnalisti pelna naudu, vini izdoma krutus ieganstus un "gudrie" civleki tos perk. YEEE

Parādie kādu dzīvu slavēnību kas ir nofeikojis savu nāvi?

:sparta:

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

jв jв?

jх - visi reklвmu рiti rвdвs norvзмiski, zats kыl

cik sapratu otrdien viтam bзres ir savas мimenes lokв un piektdien kaut kвdв zвle? em ai rait?

tad arо dzirdзsim/redzзsim vai tieрвm ir dzоvs

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

Nu man te baigi gribējās ierakstīt.

Ir jau daudz gadījumi, kad visādas slavenības "feiko" savu nāvi lai piepelnītos, bet ir arī fakts , ka viss šis te ir visur pasaulē izziņots un grūti ir iedomāties, ka tas viss ir "feiks". Nu galu galā gribēju pateikt, ka cilvēks redzēs to, ko gribēs redzēt :D.

P.S Tas ir labākais , ko pusdivos naktī pēc palielas kofeīna devas varu izdomāt.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Runājot par šo visu , cerams jau , ka viņš ir dzīvs , bet ticēt tam negribās.

Vēl joprojām var no kautkādiem 2paca fanātie var sadzirdēt , ka šamējais ķipa esot dzīvs , un to visu izdarīja , lai viņa ierakstus pirktu , bet MJ šaubos vai tas būtu jādara.

YO , es C-walkers =DD

HA HA HA !

nu jā, MJ naudas netrūka, izņemot tos 400 miljonus!!! man jau liekas, ka tu esi zābaks, jo liec kkādu mēnesi vecu joku par c-walku! ZĀBAKS!

p.s. viss ir iespējams un to zina tikai MJ tuvinieki un ja tā ir taisnība, tad arī pats MJ :D

Link to comment
Share on other sites

OMFG, C-walk ain't no more popular for GIGN? :( Jāizdomā kaut kas jauns..

Runājot par MJ, bļe ejiet dirst, kas te ieraikstīja negatīvos komentārus..ja viņš jums nepatika/nēesat fani NERAKSTIET, vienkārši sagribējās māsai pa seju iedot, lasot šos komentārus..Maikls jau dziedāja kad jūs vēl senču olās bijā, un jums nav nekādas tiesības viņu aizvainot, viņš bija, ir un būs numur.1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...