Jump to content
GIGN Forum

Arstu Komisija


aar4ijs
 Share

Recommended Posts

kr4 kā ir ar to ārstu komisiju, ja gribu izņemt baltās tiesības? kkur dzirdēju to, ka, ja grib izņemt baltās, bet uzreiz nelikt eksāmenu, tad viņi dod ārstu komisijas papīrīti tikai uz gadu vai diviem. tā ir? vai es kkādos murgos to dzirdējis?

teorētiski jau ārstu komisija ir uz 10 gadiem, bet vai tie ārsti nevar to termiņu samazināt tikai tāpēc, ka man nav 18 un nav vēl tiesību?

atbildiet tikai tie, kas zina, nevajag man nekādu spamu!

Link to comment
Share on other sites

Izziņu dod no viena līdz desmit gadiem. Es izgāju ļevo komisiju savā autoskolā. Ir ārstu komisija iekš CSDD, bet viņa ir baigi stingrā. Vari ar ģimenes ārstu sarunāt, lai tev vienkārši iedod to izziņu vai norīkojumu uz komisiju.

Link to comment
Share on other sites

kad gāju ārstu komisiju(tas laikam bija gadus četrus atpakaļ) Man iedeva uz 10 vai 5 gadiem, negribu samelot. Bet tādu lietu kā gadu vai diviem dotu, nekad nēesmu dzirdējis. Tu vari pats arī neiet ārstu komisiju, tikai aizej līdz ģimenes ārstam sapiķo 11ls un viņi paši visu nokārtos,protams, ātrāk to ir izdarīt pašam.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet labrīt - nedzeru, nepīpēju, nešņaucu un no rītiem dzeru tēju nevis kafiju un nav problēmu. Tas taču ir defs. :)

EDIT* Ar redzes problēmām dod uz 5 gadi.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

skaidrs ezīt.. ;)

nu itkā redzes problēmu nav, takā varētu cerēt uz visiem 10 gadiem.. :)

laikam viss skaidrs...

kr4 samazina termiņu ārstu komisijai, ja dzer/pīpē/šņauc/un ir redzes problēmas :)

nez uz cik ilgu laiku dod, ja šito visu nosauc, ka dara.. :D

Link to comment
Share on other sites

Tiesībās man ir brilles atzīmētas, redze -6. Dabūju uz 10 gadiem. Varbūt tāpēc, ka bija izteikti ļeva komisija (1 cilvēka apmērā :muahaha:).

aar4ij, tu jau vēl esi nepilngadīgs. Saki, ka senči ir drausmīgi stingri un neļauj dzert + tu esi kaut kāds sportists.

Link to comment
Share on other sites

nelasi nepareizu informāciju:

Ja ārstu komisijā pateiksi, ka mīli ierīt graķīti, tas samazinās tavu medecinku.

Ja būsi sodīts par grādīgo dzeršanu s/v tad tas arī attieksies uz tavu medicinku.

Es dabūju uz gadu, pēc tam pagarināju uz 10. Galvenais neķer krenķi, dabū kaut uz gadu, tālākais vairs nav stress. Tik jāpārbauda acis un vēl kautkādas fīchas.

Link to comment
Share on other sites

o toč ezīt ;) baigi labā info no tavas puses ;)

fuj1tsu - itkā tas ir easy pēc gada iet atkal uz ārstu komisiju, bet tomēr tā ir nauda, ko es maksāju. labāk maksāt reizi 10 gados, nekā reizi gadā. :) labāk nopirkt kkādu zz atjaunošanas karti pa 20 Ls, + nāk vēl bonuss un uz pāris mēnešiem zvani kam gribi ;)

Link to comment
Share on other sites

Pagājušonedēļ tieši dabūju medicīnisko uzziņu. Gāju pie ģimenes ārsta, iedeva man aizpildīt A4 lapu par manu veselību, tad parādīja grāmatā attēlus, kuros bija jāsaskata burti/cipari un tas arī viss. Maksā jau diezgan sālīti - 25 ls :ermm: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...