Jump to content
GIGN Forum

Battlefield Heroes


RiSKS
 Share

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ā, vakar atklāju foršu vietiņu, varētu teikt takā bug, jo tur nav domāts sēdēt.

Mape - Buccaneer Bay.

Tur vienā vietā var tikt augšā ar lidmašīnu lidojot. Ja aizlido par tālu, tevi sāk vākt(tipa skaita sekundes un tev jāiet atpakaļ kartē), bet tur neliek lekt nos no klints, bet gan apstāties pie malas. Ja tu esi ar Sniperi, tad no augšas visus īzī vāc nost, pat nesaprotot no kurienes viņu šauj :)

Vakar no turienes sēžot novācu 14 nemirstot :D

Atzīmēta tā vieta kartē :)

post-9783-1246262823_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

es tgd ar Soldier spēlēju.

spēlē baigi iepatikusies, līdz kādiem 3 naktī spēlēju ;D

Link to comment
Share on other sites

:) vakar tā izārdiju bariņu ar 5 cilvēkiem. Un parastais shotgans no tuvuma vispār ir spēks!

WRONG BITCH!

Es arī domāju, ka tas ir zajebis, bet pamēģini noņemt visus pointus nost no skiliem, tad uzmakso 5lvl ķegli un pārējos pointus uz shieldu vai arī vienmērīgi saliec. Tad, tajā brīdī, kad ieleksi kaudzē, vai arī tev uzbruks kāds Soldiers ar degošajām lodēm, izmet ķegli un uzšauj pa to, ar 5lvl ķegli efekts būs vienkārši awesome.

Btw, man apnika spēlēt ar Gunneru, paspēlēšu ar Soldieru. Oddish, kad spēlē ar soldieru saliec uz sākumu 1 punktu iekš degošajām lodēm un pārējos uz medkitu, uzreiz jutīsi atšķirību. Pēctam, kad max medkits, turpināt degošās lodes.

Vislabāk staigāt protams kopā kā mēs ar Jimbugu, viens Soldiers/mediks otrs Gunners/Ķeglis.

Mans Soldiers - AinCiz

Mans nepareizi sakačātais Gunners - AinCizz

Link to comment
Share on other sites

oi nav tik debīli cik biju domājis, paspēlēju ar komando, tīri interesanti raundā vidēji sanāk 10 no 50 killiem dabūt man ^_^

Reāli patīk piemest dinamītu pie tanka, tā kad pielīp un čalīši pat to nepamana, tik reāli.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Jā es jau sakačāju medkitu max, bet pieliku pie "WH" vienu. Dažreiz baigi noder, kad stress ņemt lēnu karogu. :) Šas 12 lvl būs jauns punkts - to pie lodēm

Link to comment
Share on other sites

BACC man neiet!!! Es nevaru ielogoties man raada visu laiku ka es vienkarsi nepareizi kaut ko ievadu :( uz e-mail ar nenak nekas + uzstaisiju cipa ka pazaudeju paroli lai aizsuta uz e- mail, a man saka ka nav registrets uz tadu e-mail chars nemaz.. pff lvl offf :(

Kads nezin kas pa lietu vai serveris uzkaries?

EDIT : a hvz , kas bij kr4 tagad vis kartiba ;)

p.s gunmares rule :) rusha visus :)

p.s.s a ir vairaki serveri uzreiz ? nu vai tikai viens? :unsure:

Edited by desina
Link to comment
Share on other sites

:( uz e-mail ar nenak nekas + uzstaisiju cipa ka pazaudeju paroli lai aizsuta uz e- mail, a man saka ka nav registrets uz tadu e-mail chars nemaz.. pff lvl offf :(

Kads nezin kas pa lietu vai serveris uzkaries?

Ej caur šejieni un reģistrējies TE nezinu, kas tev tur neiet

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...