Jump to content
GIGN Forum

Bans Ne Par Ko


Guest GameR
 Share

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest GameR

ja atvainoiet es nepareiz pateicu,agrak bija tada krievu spele ZENIT,tada pati ka CS un es to pereputaL ar CS , ja CS 6 gadi un ZENIT +2 gadi,tur ari bija T un CT ari bija headi tikaj tas ne bija online game,

Nu a ka tur ar manu banu?

Link to comment
Share on other sites

tu ko Pain, vai tad nezini, ka 7. juulijs (kad dreikam bija 0%) ir aizvakardiena?

nee, 7. juulijs man nebija tik nesen kaa vakardiena, bet visnesenaak bija tikko

p.s. nebiju ieveerojis, bet nu varbuut dzhekinjsh no pagaatnes

p.p.s. Ehhh, cik gan par to nav runaats taados forshos seriaalos kaa "PSI Faktors"

Link to comment
Share on other sites

Uu . Jūtu naida smaku. unsure.gif

kljuuda, kljuuda. domas nav fizisks objekts . tās nevar piedirst. wink.gif

pareizāk būtu teikt man pohuj tavas domas, vai man vienalga ko tu domā par manu veco avataru kurš bija foršāks par jauno.

Un paprasi kādam uz ielas, lai tev pamāca manieres cienīt cita viedokli wink.gif

Gaidu fleimu ...

Link to comment
Share on other sites

hmmm... pirmkaart es tev veleetos pastaastiit, ka vaardu "piedirst" muusdienaas vairs nelieto tikai ar noziimi "nolikt kluci", "izvadiit no sevis to negatiivo", galgalgalaa "kakaat"... Sho vaardu lieto arii paarnestaa noziimee, bet tev, sjkjiet, to nesaprast. Protams, man tavs viedoklis ir ljoti svariigs (NEEE), bet nu tev arii jaasaprot, ka man nav jaaciena tavs viedoklis, jo nu... pidinju viedoklis neskaitaas.

aa jaa... 2kaart, tev maate nav maaciijusi, ja nav nekas labs sakaams, tad labaak paklusee smiliez.de_2125.gif

p.s.vajadzeetu laikam forumaa taadu komandu "pidinj aizveries", bet nu labi iztiksim... Pashalik pietiks ar to, ka pastaastiishu tev, ka mani tavas domas neinteresee, un es ticu, ka es neesu vieniigais. Vareetu pat nodibinaat klubinju "Tie, kam neinteresee suuda domas" (tas nav apvainojums, vienkaarshi "poop" gandriiz vai tas pats suuds ir), vieniigaa probleema ir taa, ka tad shajaa klubinjaa buutu gandriiz visi pasaules iedziivotaaji, iznjemot, protams, tevi un tavus vecaakus (vinji tur nestaatos, lai neievainotu tavu vaajo psihi)

p.p.s. es ceru, ka izteicos saprotami

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...