Jump to content
GIGN Forum

Bans Ne Par Ko


Guest GameR
 Share

Recommended Posts

Guest GameR

21.07 es 3.15 speleju cs.gign.lv,speleju no kluba,es gatavojosj WCG u tapec sauju galva un man saka ka esli 4iters itka man WH,un admin ar niku 203202 uzlika man banu,BLE ES 8 GADU SPELEJU CS UN ES NEESMU NE KADS 4ITERS un fragi man bija 17 na 12 tas nau 4iti tas ir prasme,musu kluba IP ir 80.233.214.44,ludzam jus nonemt mums ban smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pirmkārt vēlos izteikt prieku, ka arī mūsu necilajā valstiņā ir tomēr drosmīgi jaunie talanti, kas vēlas sevi pierādīt plašā mērogā un tāpēc cenšas celt savu spēlētprasmi šaujot galvā.

Otrkārt, esmu nedaudz sašutis par 203202 rīcību. Varbūt problēma slēpjas tur, ka Tu nedarīji viņam zināmu, ka gatavojies wcg un tāpēc šauj galvā? Viņš jau nevarēja to zināt. Jebkurā gadījumā šī problēma tiks izskatīta ar maksimālu nopietnību.

Viss ko vēl varu piebilst ir tikai tas, ka apbrīnoju tavu pieredzi csā, tu tiešām esi rūdīts spēlētājs, vēlu visu to labāko un drīz jau varēsi svinēt apaļu tādu kā cs spēlēšanas dzimšanas dienu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest GameR

es saciju 203202 ka gatavojosj WCG bet vins mani neklausija teic ka WCG uz pub ne gatavojas. A kur tad? es pirmo reizi WCG piedalos

Link to comment
Share on other sites

In The Beginning...

It all started in March of 1999. Gooseman and I had talked about working together on a new mod for Half-Life with a Counter-Terrorism theme. First off, the mod needed a named. On March 15th, I talked to Gooseman on icq about the subject of a name for the mod. The proposed possibilities were Counterrorism, Counter-Strike, Strike Force, fRAG HEADS, Counter-Terror, Terrorist wars, Terror-Force, or Counter Force.

user posted image

user posted image

Link to comment
Share on other sites

drake, tu arii esi stulbs. HL iznaaca tikai 1998 gadaa. pareekini - sanaak 7 gadi liidz sodienai. un CS pirmaa beta (visvecaakaa versija) iznaaca 1999 gada 19 juunijaa - pirms 6 gadiem, 1 menesha un 2 dienam. idiots.

Link to comment
Share on other sites

drake, tu arii esi stulbs. HL iznaaca tikai 1998 gadaa. pareekini - sanaak 7 gadi liidz sodienai. un CS pirmaa beta (visvecaakaa versija) iznaaca 1999 gada 19 juunijaa - pirms 6 gadiem, 1 menesha un 2 dienam. idiots.

nee nu es nezinaaju ka vinjai ir tikai 6gadi... domaaju ka bija arii vecaakas versijas... un domaaju nepareizi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...