Jump to content
GIGN Forum

Priecīgus Jāņus :)


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Nu ko Jāņi jau atkal klāt :) Nu ko es pats svinēšos Jurmalciemā,Liepajas rajonaa pie Bernātiem :P Ar tuvākiem draugiem,šašļiks,dārzeņi un mana kaste alus :) Mana foršā mini telts,kurā arī ar n0r3k`u kopā sagulēts :D

A kur jūs svinēsieties?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) ko tu ar 10paku domaa iesaakt? :DD

Manos plānos neietilpst piedzerties.

Līdz Iki bija tālu jāiet, SuperNetto atradu Lāčplēša Dzintara 4-paku par 1.15Ls (pudele 0.29Ls).

P.S.

Dirsties parasti sāk vietējie un nereti paši atraujās. Protams, pēc tam tiek sazvanīti vēl miljons citi vietējie.
Link to comment
Share on other sites

Da bija daudz variantu ar draugiem utt, bet tagat pat isti vel nezinu, bet tākā sie ir vairāk savejo gimenu lokā svetki, tad jau visticamak tā arī sogad darīsu svinēsu ar savējiem radiem (jo pedejos 2-3 gadus parsvara ar draugiem).

Edited by C-RusH
Link to comment
Share on other sites

Jā, šogad arī šīm pasākumam tā stipri gatavojāmies, cerams, ka viss izdosies. Galvenais, lai es kaut ko nesalaužu, man tā bieži vien gadās. Kaut kādas 4-5 kastes nopirktas ir jau, varbūt rīt vēl paņems, ēdamais arī jau sapirkts, tā nu prāts jānostāda tā, lai nepieliktu stipri mūli.

Btw cash, pirms pāris dienām domāju, varbūt arī braukt uz Roju, bet kā pārdomāju, labāk turpināšu tradīcijas un dzeršu ar bērnības draugiem, kā tavu draugu sauc?

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir vairāki varianti gan Engurē, gan Ventspilī, gan Talsos, bet pats neko vēl nezinu, pat nezinu vai vispār kaut ko šogad gribu. Rītdien skatīšos ko pats gribēšu un vai būs motivācija kaut ko darīt :)

Cash, nejau Feldmanis?

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Jāņi jau rīt,bet tolkam nezinu kur svinēšu,gan jau kā pārējos gadus ..

Uz pēdējo mirkli kādam pazvanīšu un kkur aizmaukšu.

Bet nekur tālāk par Rīgas robežām,cik ir bijusi pieredze ārpus Rīgas dzert,vienmēr itkā viss ir saplānots.

Bet no rīta pamostos kautkur ellē d1r5ā,pohains,ar nepazīstamiem,un nu plānoju kā tikt mājas. :khehehe:

Nu i nafig,šogad pārmaiņas pēc tā prātīgi svinēšu..

Alus,Siers,gan jau kāda gaļa un sava kompānija. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

cash mulkibas mes esam miermiligi pacani, ar kkadiem 4 iznemumiem kuri chista pasi kasas un 90proc pasi kasas pie mums :D piem aizpagasgad 14 pacani acpardija 1 musejo nu protams bija tada pasa reakcija un mes atnacam 30+ pluss. Manliekas katra publiskaja tusa ir tadi kas brauc kasiities, piem pagasgad tur paxodu bijam tikai vieteejie un jani bija vnk zjbis, manliekas pat neviena kautina nebija :) + es satiku savu mazotnes draugu Slavu kuru es 13gadus nebiju saticis tobish mes bijam draugi kad man bija 2 or 3 gadi x]

p.s es pats nevienam neuzbruuku un nemaz neesmu tik speecigs :D es tik saku kas te kaa x]

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Es svinēšu vispirms Līgo, nezinu kā jūs!Sāksiet ar Jāņiem un pabeigsiet ar Līgo? :muahaha: Abus šos svētkus svinēšu Saldus raj. "Lašupē" pie klasesbiedra.Viņš teica, ka varētu būt kādi 30 cilvēki pie viņa.Katram jāmet pa 6Ls. :khehehe: Diezgan traki ņemot vērā to, ka es vakar vienam čomakam atdevu 9Ls - parādā biju.Un tagad man nav naudiņas, bet gan jau līdz vakaram kaut ko sakasīšu. :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...