Jump to content
GIGN Forum

Muhamed


Recommended Posts

Sveicinati. Varda man ir Tomass. Ipasu hobiju nav, tapec cs`u ari uztveru par savu hobiju, pavadu taja daudz sava laika, tapec ari domaju ka varetu mazu kartibu uzturet serveri. Ka jau Dogy teica ipasi labu iespaidu neesmu actajis, bet nu pedeja laika esmu mainijies, precizak kops ta norm dabuju pa purnu x]

Gign serveri uzturos apmeram 2gadi. Niki zem kuriem esmu spelejis - Lexus, Muhamed Alli, Muhamed, Roccett, Bloodmonkey. Gign parsvara ienaku pa vakariem.

xg prasu, jo biezi vien chata cilveki karto savas privatas darisanas, un viens otru lama 3staviigos vardos.

Niks ir registrets.

Stati : 12h. Ka jau mineju, man ar statiem kautkas nav kartiba. Cik saprotu vini skaitas pec ip, bet ip man visai biezi mainas :) un mybe tie skaitas uz kada fake or brala nika.

Velos xg GIGN Pub serveri.

Paldies.

p.s Parakstiju pec Teddy Luguma

p.s.s Hm rekomendet varbut vel varetu Sas^Man cerams vins paradisies un tad ari pateiks vai rekomende vai ari ne.

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

ja tu tiešām gribi kaut ko dabūt, tad uzraksti savu pieteikumu normāli. nevis - "zajibala,mani nodirš "gribu xg! Lai varētu tos kretīnus nogagot! Kas attiecas uz statiem, tad ar viņiem viss ir kārtībā. 12 stundas tiešām ir ļoti mazs online. Par to jau liecina tas, ka tu nezini to.. ka ezīts ir zaudējis savas tiesības par neadekvātu uzvedību un ModeratO nav admins

Ja tu 12h laikā neatradīsi rekomendāciju un nesakārtosi savu pieteikumu, nāksies slēgt tavu topiku :(

Link to comment
Share on other sites

am vsp laikam pedeja menesa laika esmu 1x gagu dabujis, zel gan ne fake?

Taspats bija tapec jo R. nesaprata prikolu that all :)

Ka jau teicu man ar statiem kautkas nav kartiba. Sakusi skaitities tikai no 6-6-2009

eziic biji :D es pec Teddy pieprasijuma parlaboju :D

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...