Jump to content
GIGN Forum

Tavi Softi


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

Kādēļ es izveidoju šo topiku?

Lai varētu iegūt sev jaunu desktop bildi, kā arī redzēt pārējo gign memberu darbvirsmas.

Izskatās, ka ar tā topika palīdzību daži citi ir ieguvuši svaigas desktop bildes.

Šodien mēs ar #wL.Media skaipojām, līdz viņš man uzdrukāja šo:

Varētu uztaisīt topiku gignā: ''ikdienā noderīgie softi'' un iegūtu jaunus softus tāpat kā ar to desktopu, tik man suspends :(
Cik žēl, ka #wL.Media ir atvaļinājumā, bet nekas, atpūtīsies...

Tad aiziet!

Kādus softus jūs lietojat?

Un ko pie velna šie softi dara?

Es sākšu:

Avira AntiVir Personal - antivīruss, šeit laikam nav jāskaidro, ko šis softs dara;

Skype - arī šeit laikam nekas nav jāpiebilst;

Steam - spēles, spēles, spēles un viģiki;

uTorrent - ar šī softa palīdzību es zogu filmas/spēles/mūziku etc.;

Winamp - atskaņoju zagto mūziku un video failus;

Mozilla FF - ar šī softa palīdzību tikko uzcepu šo topiku.

Link to comment
Share on other sites

nepostošu kaut kādus kas visiem vienmēr ir un visiem tas ir "def", tad iepostošu to, kas man liekas netradicionāli (tā teikt programmas, kas nav katrā mājā)

TrayIt! - programmiņa būtībā ļauj jebkuru citu programmu minimizēt uz System Tray (nu uz to vietu taskbarā, kurā parasti ir pulkstenis, nu es nemāku datoru terminvalodā to izskaidrot, jūs sapratāt)

Jodix Free iPod Video Converter - nu tas tiem, kam ir ipods un vaig ļoti ērtu programmu video failu pārveidošanai un saspiešanai priekš lietošanas savā iPODĀ, ērtāku neesmu lietojis, ir labs un ja nemaldos, nevajag pat nekādus crackus meklēt, free-ware

SopCast vai TVUPlayer - būtībā onlineTV, var skatīties visādas labas lietas, sākot ar filmām, beidzot ar sportu un tā tālāk, porņuki laikam gan īsti tur nav, bet kas zin - ja grib, visu var dabūt, neesmu meklējis

WiMood - programma, kas ļauj tavā skype atrādīt to, ko tu pašlaik klausies savā winampā, sum kool stuff

pārējais būtībā nav pieminēšanas vērts, vai arī es ar jums savā priekā nedalīšos :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Topika mērķis ir apkraut cilvēkus ar softiem, kurus viņi domā, ka izmantos, bet reāli tie tiem nav vajadzīgi. :)

Atskaņot video uz softa, kuram nav iespējama cilvēcīga patīšana ar rullīti vispār liekas pilnīgs madness.

clo?, neņemot vērā signu, diezgan gudrs cilvēks. :) populārus softus tak jēgas postot nekādas.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Antivīrus: Avira Antivir (bezmaksas)

Offiss: OpenOffice 3 (bezmaksas), MS Visio (maksas)

PDF lasīšanai: FoxIt Reader (bezmaksas), Adobe Reader (bezmakas)

PDF veidošanai: Bullzip PDF Printer (bezmaksas)

Web: Firefox 3 (bezmaksas)

Mail: Thunderbird (bezmaksas) vai arī webiski.

RSS: Tik cik live bookmarki FX3

Komunikācija: Skype (bezmaksas); Ventrilo (bezmaksas); mIRC (maksas), jo Xchat uz ne-nix ir briesmīgs.

Video: VLC (bezmaksas); WMP (kopā ar windows); mplayer classic (bezmaksas), PowerDVD (maksas)

Audio: Foobar2000 (bezmaksas) && last.fm (bezmaksas)

Attēli: IrfanView (bezmaksas), ja vajag ko vairāk - GIMP (bezmaksas)

Failu pārvaldība: Total Commander (maksas), ciest nevaru windows explorer. Iebūvēts FTP klients, plašāk lietoto arhīvu atbalsts, unrar.exe tikai nepieciešams, kā ārējais, kas ir bezmaksas un 7z nepieciešams plugins.

Utilītas:

Failu sharings ar versiju pārvaldību: Dropbox (bezmaksas);

Programmu palaidējs(?): Launchy (bezmaksas)

Drazas tīrītājs: CCleaner (bezmaksas)

Defragmentēšana: JKDefrag (bezmaksas)

Disku emulēšana: Daemon tools (bezmaksas)

p2p: ?Torrent (bezmaksas)

Kodēšanai: Notepad++ (bezmaksas)

SVN klients: TortoiseSVN (bezmaksas)

Attālinātā piekļuve: PuTTY (bezmaksas)

Virtuālā mašīna: VirtualBox (bezmaksas)

CD/DVD: ļoti sen to neesmu neko rakstījis, bet kaut kur InfraRecorder stāv (bezmaksas)

Vārdnīcas: nelietoju

Droši, ka kaut ko aizmirsu.

Jāteic gan, ka daemon tools un vlc stāv kaut kādas vecās versijas, jo jaunās sucks.

EDIT: Last.fm rāda skaipā ko klausos no jebkura pleijera, kuru jams atbalsta, ne tikai winampa.

Link to comment
Share on other sites

Uz kura tā var?

Pats mūziku atskaņoju ar iTunes (tik iPoda dēļ), bet stāv ieinstalēts arī foobar2000, video skatos ar VLC, ir Steam, rakstījis diskos sen neko neesmu, jo XP laikam beigts un neļauj ne ar vienu programmu neko ierakstīt, internetu brauzēju ar Google Chrome, ir Skype, kā antivīrusu izmantoju NOD32, .iso failu atpazīšanai - PowerISO (man vienkārši patīk tā ikona), kā arī Everest un CPU-Z. Tas pluss mīnus viss. Vēl aizmirsu pieminēt Tildes Datorvārdnīcu.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, vienīgais kas ir peiminēšanas vērts laikam ir CorelDraw x4 graphics suite, vektorgrafikas programma, ļoti laba, lai veidotu reklāmas izdrukāšanai, pietiekami labā kvalitātē... Citi šīs vietā izmanto adobe illustrator, tas ķip esot labāks, nez, neesmu mēģinājis, gan jau kaut kad nākotnē... Photošops Tas tikai lai pamuļķotos ar bildēm, bet bieži vien šī vietā lietoju to pašu Coreldrawu...

Pārējās programmas kā jau visiem, nerakstīšu nemaz...

Link to comment
Share on other sites

Jet Audio

Nedzirdēta lieta drošvien, draugs reiz ieteica, nekad nepārstāju to mīlēt, ... softu, ne draugu, ... nu draugu arī vispār.

Audio to neizmantoju, tam ir foobar2000, bet video tas ir imba softs.

Link to comment
Share on other sites

Photoshop - kā jau kāds te minēja, lai pačakarētu bildes.

Winamp - paši saprotat ko dara winamps

Firefox 3.5 Beta - betu lietoju tāpēc ka mājaslapas tā ielādē vismaz 2 reiz ātrāk nekā 3.0 versija

AVG - maybe sūds, bet man tas patīk

Bittorrent

un

Milkshape3D - 3d modeļu veidošanai

Edited by k34ups
Link to comment
Share on other sites

Komunicēšana: Skype, mIRC

Internets: Mozilla FireFox, IE8, Opera (sanāk visus 3 lietot, nezinu kapec ;D)

Mūzika: Winamp 5.5, Foobar

Torrentiem: BitComet

Sarunām: Ventrilo

Pārējais, ar ko mazāk saskaros, bet sanāk izmantot: Adobe Reader, Adobe Dreamviewer CS3, Adobe Photoshop CS4 (ir, bet neesmu palaidis uz win7 ;D), Steam, WMP, Dr. Web antivīrus, Sony Vegas, Videomach, PowerISO, FileZilla, FLV Player, Notepad++, TrayIt, WinRar & 7-Zip...

Link to comment
Share on other sites

Norman antivirus - te viss skaidrs, bet oєiмinвls nevis krekots sыds.

Skype - ....

utorrent - ...

Ventrillo - tieрвm kвds nezin?

Tune up 2009 - problзmu meklзtвjs un risinвtвjs tavв pc, krи http://www.tune-up.com/products/tuneup-utilities/

Driver manager - nekas nav paрam jвmeklз, ieslзdz un visi draiveri paрi novelkas, sainstalзjas, kamзr kasi pats vзderu.

File recovery - atgrieю izdzзstos failus, bet reвli var izmantot kв virtuвlo cieto disku.

rmDC++ 0.403D - failu apmaiтas programma.

winamp - ...

Tilde 2008 - ...

kaut kвds fotoрops, bet man nav ne jausmas kвda versija, jo reti lietoju, bildзm noтemu tikai sarkanвs acis.

Link to comment
Share on other sites

nekā tāda interesanta man jau nav, lielākoties defaults. daži no softiem, kas citiem varētu nebūt:

googletalks - chatošanai ar draugiem

spotify - radio aizvietotājs

editplus 3 - ķipa kā notepad++, bet man labāk patīk par notepadu (nu tīri kodēšanai)

google desktop - failu meklēšanai

abbyy finereader - teksta nolasīšanai no bildēm (parasti tikai darba vajadzībām izmantoju)

uz darba kompja ir elītākais sūds ever, saucās V (vai V editor) - ar viņu gigabaitīgu teksta failu ka ņehuj atvērt un tajā meklēt var googles cienīgā ātrumā. Mīlu šo progu un bez viņas dzīvot nevarētu :)

Link to comment
Share on other sites

VLC un GOM video playeri. (Ar VLC skatos uz kreisā monitora, bet ar GOM - uz labā. vienkārši jaunais VLC neliekas uz 2. ekrāna.. )

Photoshop CS2 9.0 - lai ne tikai paniekotos ar bildēm

Adobe After Effects CS4 - lai pa laikam sataisītu kādu video intro utt, bet lietoju ļoti reti.

World Unlock calculator - lai reizi gadā atbloķētu kādu telefonu.

Propeller Reason 4.0 - lai ik pa laika uzmeikotu kādu dziesmu. Ļoti labi der arī FL studio.

Tildes datorvārdnīca - lai viegli un ātri varētu atrast vajadzīgo vārdu svešvalodā.

Demon Tools - lai instalētu "legālās" spēles.

NOD32 - antivīruss... patīk, jo nebļaustās lieki. Kasperski islaik visādus mēsliņus ķersta, kuri nemaz nav inficēti, avira tā pat. pēc manām domām vēl ir lietojams avast, bet tas arī tāds.. kā jau bezmaksas.

Mozilla FF - web pārlūks.

Winamp - pašlaik jēdzīgākais no visiem mūzikas atskaņotājiem, kādus esmu redzējis. WMP galīgi nav stilīgs un arī nav tik vienkārši lietojams.

tas būtu viss. šīs programmas būs tās lietotākās. :)

Link to comment
Share on other sites

Skype,mIRC - Komunicēšanās.

ESET NOD32 Antivīruss - Antivīruss pret visādiem mošķiem.

Winamp - I love music.

uTorrent - Kā jau minēja - Lai zagtu filmas/mūziku/spēles,etc.

VentriloMIX - Saziņas līdzeklis spēlēm.

Firefox - Interneta pārlūks.

UltraISO - Spēļu atvēršanai/palaišanai.

Uninstall tool - Ļoti labs tūlis,ja ir pārgruzīts kompis.

Sony Vegas 7.0e - Programma video apstrādei,kādreiz patika taisīt mūvijus.

DC++ - Kompī stāv,bet nelietoju vispār..

Fraps - Kā jau minēja,lai iegūtu video no citām spēlēm,kur tas nav iespējams.

PIXResizer - Arī noderīga programma,lai izmainītu attēliem sev tīkamos pikseļus.

TiemViewer - Noteikti daudzi zin,programma apmēram tas pats kas Radmin,caur šo programmu var pieslēgties kāda cita cilvēka datoram,bet protams viņam to zinot :thumbsdown:

Notepad,Notepad++ - Nu notepads lai rakstītu kautkādu shit`u,bet Notepad++ jo kādu laiku vēlējos iemācities uzkodēt normālu websaitu.

VLC - Pēc manām domām labākā video atskaņošanas programma. Kvalitatīva.

Foxit Reader - Lai atvērtu daudz citus faila formātus,kurus pa defu nevar. (pdf.)

Nero - Lai ierakstītu filmas,mūziku,etc.

Right Click Image Converter - Viens klikšķis,un cits formāts bildei ir gatavs.

VideoMach - Programma priekš video taisīšanas,no skrīniem.

KMPlayer - Arī video atskaņotājs,arī ir savi plusi,viegls,ērts,kvalitatīvs.

Faststone Image Viewer - Programma bilžu pārveidošanai,skatīšanai,etc.

Steam - Laikam nevajadzēs skaidrot...

WinRAR - ... Same

Download Master - Ļoti laba programma,priekš failu lejupielādes,ievadot adresi vai IP,varēs nolādēt visu ko no turienes vēlies.

Tas īsumā laikam viss. -_-

Edited by woxeN
Link to comment
Share on other sites

Noslepums, lai dators butu atrs, it nepiebazt to ar huinjam! ;)

Es lietoju -

Paint Brush grafiskais editors

Windows Media player filmam/muzikai

Visual Studio 2008 C#/C++ kodesanai

Virtual Machine - bezmaksas Virtual PC no microsoft

http://housecall.trendmicro.com/ - ja gribu parliecinaties, ka nav virusi

IExplorer 8 web browsesanai

uTorrent kacaat failus

Far - vienkarsh teksta failu parlook toolis

CamStudio - ierakstit, kas notiek uz ekrana (opensource)

AC3Filter visu laiku griezhas fona kopa ar KLite Codec Pack

DAEMON Tools - cd emuleshana, bet zem Windows 7 jaizmanto cits suuds

WireShark - ja rodas aizdomas, ka esmu botutikla, tad palaizhu networks capture

Adobe Acrobat Reader offcourse! :)

NOTEPAD - teksta editors

Calc - kalkulators (izmantoju, lai nevajadzetu galva bin->dec un atpakalj)

nu laikam viss... :)

Beef

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz biju nokrakojis, tagad stāv free.

Hz, mūziku klausos, video skatos, diskus ripoju. Nav vēl bijis tā, ka, ikdienā pielietojot, teiktu, lai upgreidoju uz pirmo versiju.

Link to comment
Share on other sites

UUU aizmirsu vienu SUPER noderiigu utiliitu piemineet! :)))

KAropche ja jums ir 2vi monitori vai monitors + televizors, tad gadas ta, ka vinsh piedzimst uz televizora, kursh ir izslegts un gribas kaut ka atsutit uz savu dekstop, bet to nekadi nevar vai loti gruti izdarit! :)

Tapec ir tada programina wndhop.exe. nu Prinicpa exe fails! Saglabajat my documents un palaizhat vienreiz! Un turpmak ar windwos key + Enter var parmest aktivo logu uz otru ekranu/atpakal!

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...