Jump to content
GIGN Forum

Digitālā Kamera


novijas
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Gribētu lai iesakāt kādu labu digitālo kameru. Prasības nav tās lielākās, būtu vēlams, lai bildes kvalitāte būtu pietiekami augsta, būtu vēlams vismaz 10mpix un aukstāk.

Cena varētu sasniegt 200 līdz 400ls.

paldies.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

ari 8mpx ir loti pietiekmi. Iesaku canon 400d. Te foruma viens tirgo. paprove nokaulet! ;) Par to naudu tas bus super risinajums. Paskaties ari ss.lv. Vienmer kaule. Neperc jaunu!

Beefs

edit: ja vari tikt pie eos 50D - GO FOR IT!!! :)))

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

sony cyber shot dsc h-10

man tāda ir

~ 150 ls.

http://www.dpreview.com/reviews/sonydsch10/

fucking nice. liels zoom, 8mb bildes, kas ar lielāko kvalitāti. man baigi piedur menu - forš un viegli saprotams kā arī kruta slide show iespēja ar mūziku fonā.

bet labākais ir HD (1080p) video atbalsts. jap. var filmēt HD filmas.

8.1 megapixels, 3 collu lcd ekrans 10x optical zoom

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Nu canon un sony cybershots shitas ir pilnigi atshirigas kategorijas. Ja gribi normali nofotografet tumsa vai super bildes velosacensibas vai ka ta, tad labak canon. Lielaka optika un viss tas. Tu jau ari skaties tada normala cenu kategorija. Protams - iespeja filmet - un ja vel 1080p (kaut gan tam es neticu) izklausas ari loti labi!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

em...bet ir :)

ir HD kvalitāte.

un viņai ar ir sporta režīms, lai velosacenes or w/e bildētu :)

MUHAHAHAHAHA....im such an ass <_<

1080p still image....

bet čoms, kas fotogrāfē ar nopietnu stuff ~2k vērtībā teica, ka atblasta hd video....kr4 uzmetīšu aci kur kvalitāti mainīt.

jo man tagat em...~15 sec video sver 3 mb..iekš hd būtu jābūt dahuja vairāk..šas iečekošu.

atradu..ir 640p... :) ja memoristick būtu pie rokas, tad varētu ko uzfilmēt.. mby tad ar varētu uzlikt tos 1080p...bet takā pamatatmiņa ir tik 31 mb tad neatļauj. bet ar tiem 31 mb var nošaut ~200 bildes, kas izskatas labi

BĻAH...var rakstīt tik 640p....bet tāpat par tādu cenu diezgan ok kvalitāte...8gb kartē var iebāzt 1h40 min vai ~2500 8mb bildes.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

novijas, bildes kvalitāte neslēpjas tikai megapikseļos.

Kā jau Bīfs minēja, tad ar 8MPix būs atliektiem galiem. Es tavā vietā ņemtu dārgā gala ziepi (kaut vai to pašu rustija pieminēto), ja vien nevēlies ar to lietu baigi nopietni nodarboties.

Link to comment
Share on other sites

canoni pārsvarā ir spoguļkameras - protams labas. kad pienāk digitālas es uzskatu, ka sony ir priekšā kanoniem. vienādas cenas aparātiem - sony būs augstākas kavlitātes.

btw ali vai uzvaicāt...viņš ar ar to nodarbojas...bet dvaru derēt ka ieteiks tev canon...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

nu un,piemēram,no sony sērijas,tādi līdz ~90ls. kādi būtu vislabākie?

pašlaik metu acis uz w120,bet tie pikseļi maz,zin kā,nebūšu kruC čalis. :D

bet ja nopietni,tad pikseļi šajā gadijumā maz ,ko izsaka.

p.s. tā kā vairāk vēlētos kvalitatīvas bildes,bet nezinu,ko no fotoaparāta vēl ,ko var vēlēties.

Link to comment
Share on other sites

It kā jau tā ir paredzēta arī kā nākotne man, vajadzētu ar ko labu, kvalitatīvu iesākt, protams, cenai arī ir liela nozīme. Lets, bet labs, arī šis izklausās diezgan labi. Kaut kas tomēr ir jāizdomā.

Link to comment
Share on other sites

pašlaik metu acis uz w120,bet tie pikseļi maz,zin kā,nebūšu kruC čalis. :D

bet ja nopietni,tad pikseļi šajā gadijumā maz ,ko izsaka.

p.s. tā kā vairāk vēlētos kvalitatīvas bildes,bet nezinu,ko no fotoaparāta vēl ,ko var vēlēties.

nu tev bus laba bilde ari ar 5mpix. Tapatas reti kad kaads zuumo ieksha bildes, kad skatas. Kas nosaka kvalitati ir iso un gaismas speja. Ja tu nopirki tadu cubershot vai kadu sony, kuram ir mazins objektivs (tas stiklins), tad ateli sliktaka apgaismojuma apsatklos bus nekvalitativi un graudaini. Vai ari izpludushi. Viss. Ja gribi, lai ir smukas bildes, tad vajag ar lielu objektivu fotoparatu. Pludmale pat letakajam fochikam par 90Ls benq bus cieshama bilde. Bet istaba vakara, kad nav tik daudz tas gaismas, tad jau loti sak spelet tie parametri un bildes sanak loti nekvalitativas.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

pikselji ir bildes izmeers, nevis kvalitaate. focheeju vienmeer ar 1px. es tev ieteiktu sony kameru njemt. man pasham ir sony dsc-f828. kamerai ir kkaadi 5 gadi. vnk ideaals aparaats. spoguleni nav jeegas njemt, ja neesi profesionaals fotograafs.

p.s. var atbraukt ciemos, pastaastiishu, kas par zveeru ir mans fotoaparaats. varbuut iepatiksies. ;)

828.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bet Pinky kamerai nevar nomainit objektivu! ;) Piemeram - uzmest kaut kadu kruto bezfokusa ar 2x augstaku gaismas speju vai forshi fisheye!

Mes kalnos ta vien tusejam - fisheyey objektvis + fisheye uzskruvejamais gals un jojojo!

Manuprat visas tas kameras bet mainama objektiva un kruam izbidas tas peniitis lauka ir vienkarshi nenopietni. Un ja tadu perk par lielaku pikji, tad vispar nevaru saprast, kapec nenjemt normlau eos 350d,. 400d vai ka ta.

un velreiz atkartoju ! Lietotu canon panjemsi, 2x vai vairak naudu ietaupisi. Fochukiem jau ari nekas slikts nenotiek. Piem - canon ir uz 1 000 000 shotiem uzrazhots. Reti kursh ir izterejis vairak par 10k.

edit: nemaz nerunajot par to, ka spoguljkamera VISPAR ir way to go un tas ir daudz krutak, ka fochet skaoties LCD ekraninja vai viewfinderi, kura ieksha nekvalitateivs televizors! :)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

nu to opciju, kas man tagat ir (2 sec preview var noņemt) nu..ka viņš parāda to bildi..var ar šaut vislaik.

beef protams, ka foršāk ir turēt rokās 400d un 367mm canonnu, kas sver ~2kg un izskatīties pēc badass. ja vel ir battery grips..oi oi...

bet priekš small game jeb pusprofessionālā digitālais labāks. ne viņš fočēs kāzas ne bēres (lol?) utt..

Link to comment
Share on other sites

Spoguli labāk nepērc :D Es pagāšgad novembrī nopirku pirmo spoguli, jo "ar ziepi sūdīga kvalitāte". Galarezultātā es esmu tā saslimis ar to lietu, ka katru lieko latu ieguldu fototehnikā :D

Link to comment
Share on other sites

Atkarībā ar kādu lēcu salīdzina. Man bija Canon`am 50mm F/1.8, kas noteikti zīmēja smukāk par 18-55 IS kitu, taču šaubos, vai minētais 50mm būs labāks par 24-70 F/2.8 L lēcu. Ja interesē, varu mēģināt uzmeklēt kādu savu bildi ar 50mm fiksu.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...