Jump to content
GIGN Forum

Darek Beidz Dzert Tik Daudz


kalns
 Share

Recommended Posts

DAREK tu esi nodzēries vai kā?

Kāds wh? Man pat uz kompja nav nevienas progas.

| BANA ID: 22529

| ADMINS: darek

| NOBANOTAIS NIKS: KALNS

| NOBANOTAA IP: 95.68.102.247

| IEMESLS: tievais, atkal ar wh :)

| UZLIKTS: 08.06.2009 00:23

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/b

DAREK kačā pats to demo un skaties. Man nav ne mazākās vēlēšanas meklēt.

Link to comment
Share on other sites

lol, cik 30 min., var saspamot? KALNS, tev jāprasa fuj1 aliņš un kad būsi manā pusē, es tev ar vienu uzlikšu. :lol: ej spēlē. Tievais, tu tak nedusmo, ne? :)

p.s varu izskaidrot situāciju kāpēc nobanoju. fuj1 rakstīja čatā, ka tev varētu būt wh, pēc pāries roundiem vēl kaut kas man rakstīja, nolēmu skatīties un tiku līdz tam pēdējam fragam, kur tu, jau iepriekš zinādams, līdi arā un šāvi, bet skatoties demo var saprast kā tu zināji, jo viņš tur katru roundu sēdēja. Un es arī nodomāju, kalns atkal gribēja paspēlēties ar aizliegtajiem augļiem :)

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

:lol: ej spēlē. Tievais, tu tak nedusmo, ne? :)

p.s varu izskaidrot situāciju kāpēc nobanoju. fuj1 rakstīja čatā, ka tev varētu būt wh, pēc pāries roundiem vēl kaut kas man rakstīja, nolēmu skatīties un tiku līdz tam pēdējam fragam, kur tu, jau iepriekš zinādams, līdi arā un šāvi, bet skatoties demo var saprast kā tu zināji, jo viņš tur katru roundu sēdēja. Un es arī nodomāju, kalns atkal gribēja paspēlēties ar aizliegtajiem augļiem :)

DAREK, kad būšu tajā pusē netrāpies man pa ceļam, tu zini kas notiek , kad mani sadusmo :lolza: . Man jau tā vakars sapists bija, jo manējā lūrēja pa tv sūudu kaut kādu, un tad vēl tu mani izmet ārā.

Būtu uzreiz fuji prasījis kas par lietu, jo man viņš to rakstīja tāpēc , ka lagoju brīžiem.

ĀĀĀĀĀ aizmirsu kādam te kaut ko novēlēt:

FAKE nu kā pakaļā labi ielīdi DAREKAM?

FAKE turpmāk pirms lien pieaugušo sarunās pacel roku, tev skolā nemācīja?

Edited by kalns
Link to comment
Share on other sites

Ātrie lifti tikai denjam patīk, man patīk alu iedzert. Es vispār skatījos to demo un galīgi nesapratu, kur es tā nomudījos. Labi, sūds ar visu.

p.s lai citiem nebūtu tāds nepareizs priekšstats, es daudz nedzeru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...