Jump to content
GIGN Forum

Cs Server Admin


Recommended Posts

:) lietojot amxbans bus lielaki lagi serveri ?

tu esi āmurs vai kā? lagi bus tikai tad, ja tavs Serveris vai homemade dators spēs pavilkt ar labu stabilitāti gan interneta amxbans, kad cs serveri! Viss atkarigs no upload internetam! ja tev netam ir upload speedtest.net max 2mb - vai iet majas! :)

Link to comment
Share on other sites

nee... es laikam sapratu, kur ir kluda... ja tev nav iebildumu, tad saliec acc uz IP, tad plugins stradas... tev laikam acc ir uz name... tapec man vajadzes drusku kodu parlabot... es 4dien vai 5dien to vareshu izdarit... pagaidam biologijas eksamenam ir lielaka prioritate :)

Link to comment
Share on other sites

visus tos podus taisa plugins un gļuks ir tāds, ka tikko ieiet admins serverī, tad acc pazūd. .tā mistiski kamēr neuztaisa amx_reloadadmins, bet kad admins ir serverī un ienāk cits admins, tad acc strādā un viss ir ideāli..

Tobiš..no tā izriet jautājums:"Vai remix.cc varētu izlabot šo gļuku?"

Izmantoju amxbans un jaunāko amxmodx!

(piedod ka ierakstīju tavā topikā, bet tēma vienāda!)

Link to comment
Share on other sites

Cirish1 vai tad izmantojot amxbans ari shis errors radas? ja es kaut ko jaucu, tad tev 1.8.1 vajadzetu stradat tas plugins, kuru es 1lpp izliku sakuma...

gerik... nez, kapec tev neiet.. pec idejas vajadzetu iet... vismaz man viss strada

Link to comment
Share on other sites

Cirish1 vai tad izmantojot amxbans ari shis errors radas? ja es kaut ko jaucu, tad tev 1.8.1 vajadzetu stradat tas plugins, kuru es 1lpp izliku sakuma...

gerik... nez, kapec tev neiet.. pec idejas vajadzetu iet... vismaz man viss strada

Izmantojot orģinālo amxbans.sma man nestrādā tie admini...

nu tā sauktais, mazais gļuks... Ok, paskatīšu kas notiek testējot to pluginu! :)

Tobiš, tas ir parastais admin.amxx.. man jau ir admini 4erez weba, tad man nederēs!

Tikai, var man kāds izskaidrot?! kpc tas gļuks rodas? tpc ka izmanto abus P ?

Edited by Cirish1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...