Jump to content
GIGN Forum

Eč Sievietēm..


ThoM. YorK.
 Share

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu bija laba spēlē , cīnījās cik vien varēja un man bija prieks :) Cerēju vēl ka vinnēs , bet tā nenotika :( . Nu bet tomēr cīnījās labi :)

Cik tad bija tas rekords?

Edited by ZnT
Link to comment
Share on other sites

sūds

ĻOTI LIELS SŪDS. ej vienkārši... raudāt gribās. un kas tagad tālāk, kura vieta mums?

rekords 8713, tā teica komentētājs

jasna, pret makaroņņikiem. nu, nu! un tad pret prosta vagīnām vai pret BRATISLAVAPOWER

Edited by clo?
Link to comment
Share on other sites

Ritaaa spele ir 13:30 :) It kaa darba dienaa debiiils laiks :) Areena bus tuksha :( Bet ceru ka sanjemsies un paraus makaronjikus...Musejaas arii pec speles gandriz visas bimboja :( juutu lidzi,tomer bijaam tik tuvu...Kaut 1ns sodinsh vairak un spele butu bijusi musu :(

Link to comment
Share on other sites

Mums izredzes uzvarēt bija tāpēc ka pamatlaikā krievu basketbolistes realizēja tikai vienu vai divus triju punktu metienus.. Neuzvarējām tāpēc ka nepaveicās, un protams pie vainas bija krievu torņi.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā kā clo teica, 8713. Bet nu reali pēdējajā uzbrukumā varēja tomēr izveidot labaku momentu, no 8 metriem trojku puļīt. Ok trīnis bija jāmet par to neviens nešaubās un metiens arī itkā bija pusbrīvs, bet nu nav tas veču basketbols kur tādus game winnerus met. Lai arī kas bet spēle bija skatāma.

Link to comment
Share on other sites

Protams zheel par zaudi, bet ko tu stipram izdariisi...

Visu speeli raxturo tas, ka krievietes minimaali meta no aareejaas liinijas un spieda vislaik uz groza apakshu... Katra komanda centaas izmantot savus trumpjus, bet uzvareeja taa, kurai tie bija stipraaki... :(

Link to comment
Share on other sites

Tomēr aizvilku savu pakaļu līdz arēnai. Fantastiska atmosfēra. Sēdēju (nu labi, papildlaiku stāvēju) blakus krievu atbalstītājiem, kaut man likās, ka tie bija Latvijā dzīvojošie urīlu "patrioti".

Papildlaiks bija vienkārši konfekte, Baško atvērās un uzņēmās iniciatīvu un attaisnoja tās neveiksmes pēc apakšgrupu spēlēm.

Forši, ka blakus bija viens kārtīgs latviešu bullis, kas vislaik draudēja tiem krieviem un divreiz pat gāja uz viņu sektoru, bet atdūrās pret 3 apsargiem.

Tomēr pēc spēles šis pamanījās vienu apsargu iedunkāt un uzreiz viņu ielenca papildus 2 melnie draugi.

Man izskatījās, ka viņš divus tā pat nomušītu.

Link to comment
Share on other sites

chmo no tava avatara pieliktu to mazo vērsēnu pie vietas pat, ja viņš būtu vēl lielākā vafelē bijis.

anyway, kad Baško izmocīja tos savas dzīves lielākos soļus, tad visi tā sapriecājās it kā uzvara būtu jau kabatā. pie 57:57 Tamane vai Tamare... 7. numurs aizlika garām, kas nebija viņas vienīgais varoņdarbs spēlē, tad spēle vienkārši atdevās. beigās sejās izteiksme like " bet tie bija mani cepumiņi. :( ".

bet bija kūl. cirks, ko piedāvāja mazais vērsēns, un pagarinājums ļāva man uzdejot Furious dance un pakliegt tai garajai krievu kazai "up your ass, baby!".

Link to comment
Share on other sites

mums bija -5, bija jamet trinis cik vien atri iespejams, ta ka metienam nebija ne vainas

bet es nedomaju, ka speli izskira tikai dazas kludas speles beigas, manuprat, pie vainas bija riibaundings. butu vairak speles gaita meginajusas paspiest krievu garas prom no groziem, iespejams, nebutu bijis vajadzigs papildlaiks

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

bet es nedomaju, ka speli izskira tikai dazas kludas speles beigas, manuprat, pie vainas bija riibaundings. butu vairak speles gaita meginajusas paspiest krievu garas prom no groziem, iespejams, nebutu bijis vajadzigs papildlaiks

Nē nē nē tur manuprāt bija -3 un kādas 7,8 sek. Baško pārskrēja pāri un uzmeta. Un tad uzsita sodu, abus ielika un pēdējais bija Jēkabsones metiens kam nebija nozīmes.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...