Jump to content
GIGN Forum

Eč Sievietēm..


ThoM. YorK.
 Share

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zbis :D

Pakāsa mūsējās...

Gandrīz jau uzvarējām. Baško var teikt 4/4 pēdējās sekundes simtdaļā no groza apakšas iemeta kaut kā, bet bija tomēr par vēlu... Un tad nāca papildlaiks +5min un tur arī papisāsm :(

Link to comment
Share on other sites

Nodiršat mani, apdiršat mani, sakat ka esmu stūlbs, bet tas bija nožēlojami. Vai nu Latviešiem tas ir asinīs vai vienkārši likumsakarība, bet kuro reizi čempī jau izdodas atdot 20 punktu pārsvars un vēl pamanīties zaudēt. TAS IR JĀMĀK. Man nav citu vārdu.

ZVIRGZDIŅŠ ATKĀPIES. <_<

Edited by redhot
Link to comment
Share on other sites

7. vieta priekš tāda līmeņa, kā mēs varam būt un pat var jau teikt, ka esam sieviešu basketbolā, ir kā sperma sejā

bleerl

un huļi Zvirgzdiņš atkāpjas man njeponjatno! nejau viņš nevar nospēlēt fizisku basketbolu 3ajā ceturtdaļā un noturēties papildlaikā, viņš strādā ar to, ko viņam spēj dot šī mazā valsts, kas īstenībā ir ahuuuuuuuna daudz! Latvija Eiropā ir TOP4, tas ir 100%, nogurķojās šogad totāli! fuck

Link to comment
Share on other sites

Nu te jau runa ir par ko citu. Uzvarētāju psiholoģija. Es vēl neesmu sapratis ko tie lielie teicēji grib pateikt ar to, ka Latvija malači, vismaz 7. vieta. Kādi malači? Tas ir tuvu nullei. Mumš šogad tiešām bija izredzes ņemt kautko labāku. Tad kad Lietuva olimpiādē palika 4tie, viņiem tā bija vilšanās. Latvijai tā ir bijis un vienmēr būs, ka pietiks ar katru mazu lietu ko esam sasnieguši. Vairāk nevajadzēs. Šis čempis ar visu uzvaru pār Čehiju un līdzīgo spēli pret Krieviju ir viennozīmīgi vērtējams ar mīnusa zīmi. Par Fizisko formu šeit runāt ir manuprāt galīgi garām. Kāds vēl pasaka, ka zaudējums Itālijai norakstāms uz nogurumu otrajā puslaikā? Es nezinu ko viņas būtu darījušas Pasaules čempī ja tiktu. Jācer uz skaistu finālu, es personīgi par Franciju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...