Jump to content
GIGN Forum

Pats Teici, Lai Rakstu Topiku


minds
 Share

Recommended Posts

+-[Parbaudam tiesibas]----------------------------------------------

| Parbaudam pieeju - mind: OK. Tavas tiesibas -

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 22337

| ADMINS: ManuVietuIenjemRegistretais

| NOBANOTAIS NIKS: -=pRo-K1ll3r*=-

| NOBANOTAA IP: 78.84.248.22

| IEMESLS: bad boy

| UZLIKTS: 04.06.2009 11:57

| Uzlikts pirms 5 stundam 38 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/22337

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"bad boy, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas la

Viņš pat nepaspecoja...

īsti neatceros kurā minūtē ienācu

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2009-05-06...-de_inferno.zip

Ja banu netaisaties noņemt, tad lūdzu vismaz uzliekat viņu ne uz mūžību..

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

PFF, bļa mind tu esi daunis, pilnīgi jobnutijs daunis. Jā. Daunis. Vēl prasīja man pirms pāris dienām, vai es viņu atbalstītu, ja viņš prasītu acc. Tādi pidriļņiki (vai peldriņķi, pohuj) nekad nemainās, varu saderēt, ka wL.Media tāds pats kāds bija, pēc mēneša atslodzes atgriezīsies :D

Tātad, kāpēc lai tev nahuj ņemtu banu nost? Maksā par unban, nevis te kkādus sūdus raksti. Atā, ceru, ka tu šeit nekad vairs nerādīsies!

edit:bļa mana leksika tomēr spārda krievu dirsas, tāds mats peremats, piedodiet, es tāpat kā wL media tēloju pretējo tēlu kāds esmu dzīvē :D

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

samuray, kada velna pec man jatere savs laiks shadu mulju delj?

maybe tagad visi saks sadus textus bindod un rakstit, tad visi admini automatiski skries specos un lauziis smadzenes? ja esi mulkis un megini shadi amdinus cakaret, tad maksaa par to...

es veel saprotu tos kas ar feik nickiem spelee un grib lai nobano (par labu speli), nevis shadus, kas nevar sev banu dabut ar labu speli, bet tikai cakarejot smadzenes...

Link to comment
Share on other sites

kamdēļ tad adminiem ir vesela čupa ar komandām? krāna garināšanai? šādos gadījumos xg un miers.

es ņemšu un čatā rakstīšu: "ESMU ČĪTERIS!" arī tad banosi?

Link to comment
Share on other sites

Samuray, manuvietureg ir taisnība. Paskaties uz to visu reāli, kad kaut kāds pr0^k1ll3r met badboy reklāmu čatā, tad ir skaidrs, ka viņš čīto, vai arī viņš ir daunis mind. Tā kā nav nekāds lielais zaudējums nobanojot ;)

Varu saderēt, ka tu arī nobanotu, ja regulāri spēlētu cs.

Link to comment
Share on other sites

es ņemšu un čatā rakstīšu: "ESMU ČĪTERIS!" arī tad banosi?

tu runā tā it kā nezinātu kāds ir minds, uz banu ar savu čakarēšanu viņš gāja, dabūja ko plenijis un lai apdomā, ko viņš dara. Permanent varbūt nevajadzēja, bet 2 nedēļas mierīgi :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

vai arī tas esmu es, kas pārbauda kā admini serverī uzvedās...

es šādos gadījumos izmantoju xg vai ļaunākajā gadījumā xk

kas jums visiem nagi niez, ka tik kādu nabagu nobanot!

Link to comment
Share on other sites

samuraj piedod, bet šoreiz es esmu Maukuris pusē.

Kāpēc? MIND izceļas ar ĻOTI īpašām prāta spējām, par ko ir norāvis ntos banus no manīm. OK, perm banu nevajadzēja, bet banu uz kādu gadu gan.

Link to comment
Share on other sites

atļāvos atvērt topiku, jo te nu man šķiet samuraj, ka tu kļūdies, jo es piekrītu vairākumam... viena lieta ir bļaut čatā "esmu čīteris"... to tāpat visi parasti ignorēs, jo tur ir skaidrs, ka kāds vienkārši garina savu krānu... bet cita lieta ir standarta badboy message... es par tādu uzreiz liku permbanu īpaši neiedziļinoties. Priekš tam arī forumā ir domāta sūdzību sadaļa, ja nu kādam kaut kas nepatīk...

Link to comment
Share on other sites

Atlaushos piebilst, ka taa nav pirmaa reize kad mind nokopee to badboy tekstu peec kaada, kas lietojis badboy. Es pats nesaprotu kapeec es vinju nenobanoju toreiz...

Katraa zinjaa es 100% atbalstu sho banu un atbalstu bana atstaashanu, jo shajaa gadiijumaa bans ir pamatots. Samuray es shaubos, ka tu pats shajaa gadiijumaa riikotos savaadaak, un afigena ietu spectot speeleetaaju kursh uzmet sho tekstu un veel ja vinjam taads niks!

p.s. lai kaads latinsh ieripo gign teevu makos! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Par nepareizas admina tiesības izmantošanas, es njemtu nost adminiem tas tiesības!

man xm nonjemt tāpēc, ka es 1 x samainiju karti bez vote un bija KORN serverī, kas mani nostučija. tagad te sūdzas par tadu kaku :/ , nu griežam nost tiesības un jauku vasaru :)

ir daudz komandas adminiem, un ja par chat: badboy v5 or whatever liek perm banu, nu tad AMEN!

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Es sheit esmu Sn00pa un samuraya pusē...pēc pieredzes ja kāds izmet shaadu textu ne reizi neesmu perm banojis pirms neesmu parliecinaajies vai vinsh chiito vai nee...Teiksim taaa kaads no mums ieiet kaut kadaa lt vai citaa feik serverii un vinjam uzbindojas tas suuuds,kas daudziem uzbindojas,tu ienaac serverii tev tas uzraxtaaas un nah es t ev uzmetu perm banu un arii no foruma tevi izbanoju par debiilu sudzibu tev butu patikami?shaubos,jo tu butu nahrenizeets no foruma par stulbiiiibu...mind shajaa gadijumaa kljudiijaas izmantojot fake nick...ja kads izmet badboyu ,tad zinu ka buus japarbauda,bet ja vinsh to visu laiku atkarto tad kickoju ar riison "padomaa velreiz par to"

P.s. banot par to kaa cilveekam neesi pieraadijis ir aplami...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...