Jump to content
GIGN Forum

Ko Darīt Ja Aizkrīt Auss?


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Piecēlos no rīta ar aizkritušu ausi. Gribu tikt no tā vaļā. Palīdziet!

Laikam jāpiebilst, ka ir diezgan augsta temperatūra, nelietojams kakls un +/- normālas iesnas.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā jūs neskataties apmaksātā raidlaika raidījumus Latvijas Televīzijā, tad es, kā kāislīgs to cienītājs, varu pastāstīt par tur dzirdēto, ka ausu aizkrišanai bieži vien ir saistība ar kādu nebūt sekrētu ražojošu dziedzeru darbību organismā, kas agri vai vēlu rada sekas ar vispārējo veselību, ja šī sekrētu lieta netiek safiksēta. Tā kā mudīgi pie lora.

Ā, tas laikam nebija Latvijas Televīzijā, bet gan žurnālā Zintnieks. :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, biju pie lora kādu laiku atpakaļ, kad bija līdzīga juška.

Skaloju mājās ar sālsūdeni un nedēļas laikā strutas bija ārā.

Tikko biju izbraucis ar riteni līdz Stockmann un atpakaļ, tipa kaut kur pusceļā pazuda tā sajūta ausī.

Ja vakarā atkal parādīsies kas līdzīgs, būs jāpaskalo un rīt pie lora.

Paldies, pagaidām. :)

Link to comment
Share on other sites

Man bija kaut kas līdzīgs. Pirmais bija auss, tad pazuda garšas sajūta, pēc tam oža kjip iesnas, klepus un daudzi citi bet mazi simptomi. Aizgāju pie ārsta un šis teica, ka mana imūnsistēma ir galīgā pakaļā,nu gandrīz vispār nav :) un tāpēc man tie mazie virusi salipa klāt. Nu tā nu es dabūju kādu mēnesi gulēt mājas un rīt visādas tabletes :)

Link to comment
Share on other sites

Zinu, man pašam kkad bija baigi sen aizkritusi auss - un tā ilgi. Tad aizgāju pie daktera un izrādās, ka ausī vnk tur kkur ellē dirsā ir tas ausu sērs. Sanāk, ka vajag biežāk tīrīt ausis :D Kaut gan dažiem tas tā vnk ir, ka ne tur izdalās tā hujņa vai kas. Tjip tīri vai netīri, bet krājās ša vai tā...

Link to comment
Share on other sites

minOrity, ausī sev iešāvi ar rotaļlietu pistoli, ko atradi uz palodzes, aiz garlaicības? :muahaha:

EDIT: Cipruss, un tagad pasaki kapēc ne? Jūs jau neievērojat to, ka viņš ar saviem draudziņiem iepriekšējos topikos normāli ņirdza par manīm un maniem izteicieniem, tad kādēļ, lai es nevarētu par viņu tagad? Jā un tavs posts tik ļoti bija vajadzīgs :thumbsup:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Nu man jau ir bijušas 2 reizes tadas kad aizkrit aus. Gāju pie ārsta un abas reizes skaloja ar lielo šprici sajuutas nav nepatikamas vairak patikamas ;)

Ta lieta saucas korķi jo kad tīra ausis ar tiem kocinjiem tad iisteniba tu vairak sabaksti visu ieksha neka dabon ārāa :)

Taka tagad es tikai mazgaju ausis nelietoju tos suda kocinjus.

Link to comment
Share on other sites

;)

Ta lieta saucas korķi jo kad tīra ausis ar tiem kocinjiem tad iisteniba tu vairak sabaksti visu ieksha neka dabon ārāa :)

Taka tagad es tikai mazgaju ausis nelietoju tos suda kocinjus. Vot tieši tā... Tikai man gan nepatika tā sajūta, kad tev ūdeni laiž smadzenēs:D

vai ari sasprindzini bungaadinjas...

Bļa es no sākuma izlasīju "saspridzini bungādiņas" :D

Bet šā vai tā... Kā var sasprindzināt? :D WTF? :D

Un vēl padauzīt galvu :D

Link to comment
Share on other sites

Bļa es no sākuma izlasīju "saspridzini bungādiņas" :D

Bet šā vai tā... Kā var sasprindzināt? :D WTF? :D

Un vēl padauzīt galvu :D

Nuu... to ta nevar uzraxtit vienkarshi ! :) Tas ir taads prikols...

Padauzit ari nee... tas bija pasist galvu uz saniem, pareizak uz leju, lai auss atlec valjaa

Link to comment
Share on other sites

Da nē... es atceros kā man bija viens variants kā dabūt atkal vaļā ausi.

Tjip ar pirkstu atrodi savas sabojātās auss ļipiņu. Tad bīdi savu pirkstu augstāk uz acu pusi līdz sajūtu tādu cietāgu figņu. Attēlā kā "Tragus".

2192_ear_outside_300.jpg

Tieši zem "Tragus" kārtīgi pieskareis, lai jūt un tad vnk pabīdi pirkstu uz leju no "Tragus" uz savas mutes pusi :)

Edited by jaaniskal
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, sveicieni fanbojiem. :)

Runājot par manu nabaga ausi, tā atkrišana ilga kādu pusstundu, moš stundu.

Pazvanīju ģimenes ārstei, nosauca zāles, ko pilināt šņukurā. Tagad trīs dienas jāizbauda kaifpilnā deguna skalošana ar sālsūdeni. :) Ja tas nelīdz - pie lora.

Interesanti, ka tagad šķiet, ka otra auss aizkritusi, meh.

Link to comment
Share on other sites

jaaniskal, paldies. Katrā ziņā pamēģināšu, laigan, man šķiet, ka ja man ir sakrājušās strutas, tad ar spaidīšanu vien nebūs līdzēts. Bet paldies, tiešām, noteikti nomēģināšu. :)

Link to comment
Share on other sites

Manai sievietei arii pirms kada laika shada problema bija...Vispirms jaizarstee ir punkji ar visadiem pilieniem un smeriiteem un ausee jasmeree ar Borspirtu,kas lai gana ir uz recepti tikai :( Skaloshana ir diezgan pretiga,tev iebaazh draati aizkjer air degunkaula un tad tada sajuta ka kaut ko izlauzh...Un tad shnjauc n-tos litrus punkju laukaa...Vopshem situacija nav patikama un ja ielaizh tad ir zhopnjiks...Ar gjimenes arsta izraxtu 5Ls apmeklejums pie Lora izmaxaa....Sievele apmeram 4reiz gaja un pec tam bija pa skaisto :)

Link to comment
Share on other sites

GooD Men neparspile par punkju sukšanu... :D

Tas man ari ir bijis... iepilina tīru, siltu uudeni no špriciites iebāz deguna trubu un tev visu laiku jasaka ku kuu, ku kuuu lai veidotos vakums. Process nav no patikamajiem bet nav ari tik traki.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...