Jump to content
GIGN Forum

Pec Kāda Spēles Stila Jūs Spēlējat?


LAG
 Share

Recommended Posts

LAG - pirms sāc lasīt iegādājies vairāk papīra turziņu

LAG - Man ir tev sakāmi tikai divi vārdi un morāle - EJ IESKRIETIES

Pēc visa tava teiktā man būtu bani jāmētā pa labi un pa kreisi, jo redziet mani tak kāds nošauj vairākas reizes pēc kārtas. Ja tu nebūtu tāds āksts, vai tāda meitene ( ? Macho ), tad saprastu, ka gandrīz neviens admins te dēļ ranka nestreso un CS spēlē tikai prieka pēc, tā teikt kavē laiku.

Tikai visādi nūģi mēģina mūs pataisīt par dieviem un tādi āksti kā tu ir tik viegli ietekmējami, ka sāc tam ticēt un kad esi jau iegrimis šajā nūģu izveidotajā pasaulē, tad arī tu kļūsti par tādu pašu nūģi, kas cīnās par brīvību no ļaunuma iemiesojumiem uz CS serveriem - tb mums adminiem.

Vai es māku spēlēt - jā es māku spēlēt

Vai te ir bērnudarzs - tikai kad tādi āksti ir tuvumā

Kautko vaig mainīt - blin tu arī savā mājā pārlīmēsi tapetes, ja es vēlēšos aiziet pie tevis palūrēt TV, jo redziet man tur kautkas nepatīk... AKSTS

Bet par cik es te kaut kur forumā biju lasījis kad jums ir pie vienas vietas ko jums iesaka

Šito es dievinu

Bet zini ko... Tev tak arī ir pie dirsas ko es te uzrakstīju.. tādēl jau tu neiesi tagad mācīties latviešu valodu, jo es tev to iesaku...kā arī es tev iesaku nerakstīt manam poustam atbildi, bet to jau tu arī nevarēsi, jo redzi - tev arī tas ir pie vienas vietas, tad kādēļ no mūsu puses kautkam jābūt savādākam.....?!?!?!

EDIT: tā tava 100% zīme man tā iesprūda kaklā, ka nevar norīt - zin es tevi arī 100% noķeršu un vālēšu visu nakti līdz bezsamaņai,kamēr beigsies vazelīns...

A jā es spēlēju pēc super admin čiteru stila...

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

LAG - pirms sāc lasīt iegādājies vairāk papīra turziņu

LAG - Man ir tev sakāmi tikai divi vārdi un morāle - EJ IESKRIETIES

Pēc visa tava teiktā man būtu bani jāmētā pa labi un pa kreisi, jo redziet mani tak kāds nošauj vairākas reizes pēc kārtas. Ja tu nebūtu tāds āksts, vai tāda meitene ( ? Macho ), tad saprastu, ka gandrīz neviens admins te dēļ ranka nestreso un CS spēlē tikai prieka pēc, tā teikt kavē laiku.

Tikai visādi nūģi mēģina mūs pataisīt par dieviem un tādi āksti kā tu ir tik viegli ietekmējami, ka sāc tam ticēt un kad esi jau iegrimis šajā nūģu izveidotajā pasaulē, tad arī tu kļūsti par tādu pašu nūģi, kas cīnās par brīvību no ļaunuma iemiesojumiem uz CS serveriem - tb mums adminiem.

Vai es māku spēlēt - jā es māku spēlēt

Vai te ir bērnudarzs - tikai kad tādi āksti ir tuvumā

Kautko vaig mainīt - blin tu arī savā mājā pārlīmēsi tapetes, ja es vēlēšos aiziet pie tevis palūrēt TV, jo redziet man tur kautkas nepatīk... AKSTS

Šito es dievinu

Bet zini ko... Tev tak arī ir pie dirsas ko es te uzrakstīju.. tādēl jau tu neiesi tagad mācīties latviešu valodu, jo es tev to iesaku...kā arī es tev iesaku nerakstīt manam poustam atbildi, bet to jau tu arī nevarēsi, jo redzi - tev arī tas ir pie vienas vietas, tad kādēļ no mūsu puses kautkam jābūt savādākam.....?!?!?!

EDIT: tā tava 100% zīme man tā iesprūda kaklā, ka nevar norīt - zin es tevi arī 100% noķeršu un vālēšu visu nakti līdz bezsamaņai,kamēr beigsies vazelīns...

A jā es spēlēju pēc super admin čiteru stila...

hahahha...

LAG - Man ir tev sakāmi tikai divi vārdi un morāle - EJ IESKRIETIES

Pēc šita DJ_erix saprotu tikai vienu kad tev morāles vispār nau!

Tikai visādi nūģi mēģina mūs pataisīt par dieviem

Vai tad es teicu kad jūs esat dievi vai arī mēģinu jūs tādus pataisīt?

Kautko vaig mainīt - blin tu arī savā mājā pārlīmēsi tapetes, ja es vēlēšos aiziet pie tevis palūrēt TV, jo redziet man tur kautkas nepatīk... AKSTS

Ja tu nāktu ciemos es neko nemainītu. Es tevi pat tālāk pa mājas durvīm nelaistu. noob.

EDIT: tā tava 100% zīme man tā iesprūda kaklā, ka nevar norīt - zin es tevi arī 100% noķeršu un vālēšu visu nakti līdz bezsamaņai,kamēr beigsies vazelīns...

+ visam kronis totāls gejs esi

Silts ieteikums izārstē savu mazo slimo prātiņu...

Link to comment
Share on other sites

LAG tu esi stulbs. taa vietaa lai atziitu, ka meeginaaji te mums uzspiest savu nekam nederiigo subjektiivo, nepareizo viedokli, tu saac dirst. silts ieteikums tev - padomaa, kur tu esi un ko tu dari. varbuut pieleks vismaz tas, ka te tavas domas nevienam nav vajadziigas.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kas tas par stilu bet es speleeju cs taapeec ka man vinsh patiik. Un par misijas pildishanu/nepildiishanu tas taa peec noskanjojuma tongue.gif

driizaak jau peec situaacijas un noskanjojuma smile.gif bet ja nepildi tad vienalga kaads xslay ct vai t sad.gif (kkaa taa)

Link to comment
Share on other sites

hahahaha to ko es paredzēju tas arī notika.... Jums vienkārši nepatīk patiesība un nepatīk pārmaiņas. Jūs izrādat tikai to kad jums ir bail no ta kad kāds var būt arī gudrāks par jums. Secinājums vienkāršs.... Jūs pat teksta būtību nevarat saprast kur vēl runājot par pieklājību. Smiekli vien nāk no jūsu muļķībām jo neko citu kā tikai kaut ko izteikt rupju arī nemākat!!!! smiliez.de_2551.gifstfu.gif

Link to comment
Share on other sites

hahahaha to ko es paredzēju tas arī notika.... Jums vienkārši nepatīk patiesība un nepatīk pārmaiņas. Jūs izrādat tikai to kad jums ir bail no ta kad kāds var būt arī gudrāks par jums. Secinājums vienkāršs.... Jūs pat teksta būtību nevarat saprast kur vēl runājot par pieklājību. Smiekli vien nāk no jūsu muļķībām jo neko citu kā tikai kaut ko izteikt rupju arī nemākat!!!! smiliez.de_2551.gifstfu.gif

hahaha, tieshi shito es gaidiiju... Neko citu tu arii nevari pateikt, jo nav iisti argumentu... Es pat nezinu, par ko tu te dirs, bet taisniiba tev nav, jo es taksh zinaaju, ka shitaa buus

Link to comment
Share on other sites

hahahaha to ko es paredzēju tas arī notika.... Jums vienkārši nepatīk patiesība un nepatīk pārmaiņas.

Nez kas esi tu lai noteiktu, kas ir patiesiiba? Tu esi nekas. Tu laid parastu suudu.

Mees tev nepatiikam? Vienkaarshs risinaajums - ej prom, jo jeegas bljaustiities par to, kas tev te nepatiik nav, jo kaa tu varbuut ieveeroji, visiem uzdirst uz to ko tu saki un domaa.

Link to comment
Share on other sites

Macho tev vispar sajega ir kaut kada par to ko es rakstiju. Izskatas kad nau! Jus jau tikai to vien makat ka dirs, jo prieks kaut ka vairaks smadzenisu par maz violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho tev vispar sajega ir kaut kada par to ko es rakstiju. Izskatas kad nau! Jus jau tikai to vien makat ka dirs, jo prieks kaut ka vairaks smadzenisu par maz violent1.gif

sorry, ka rakstu macho aizveertaa topikaa, bet man tikai bija jaapasaka, ka es zinaaju, ka tas FAG shito rakstiis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...