Jump to content
GIGN Forum

S3.travian.lv


Pinky
 Share

Recommended Posts

Jau paaris dienas rukaaju s3.lv. pirmo reizi speeleeju ar germaanjiem. diezgan labi iet pie sirds. vismaz, pagaidaam, vieglaak speeleejas nekaa ar romieshiem vai galliem. redzees, kaa buus taalaak. ir kaads, kurhs veel rukaa ?! vnk Travian sadalja taada nomirusi izskataas. ne1 vairs nepatiika, a !?

p.s. esmu aliansee FFH

Link to comment
Share on other sites

nee, es neesmu ferma. :) kameer es esmu pie pc, man vienmeer travians ir valjaa. tomeer var arii normaali speeleet, ieejot tikai paaris reizes dienaa. vienmeer pastaav iespeeja speeleet duaalo acc.

Link to comment
Share on other sites

Tikko arī pieregojos s3 serverī, bet esmu arī s1. Vnk s3 serveris ir svaigs un tur cerams nav tādi krāni kā s1. Tagad paņēmu gallus. Tie ir ātri :) Bet ģermāni bija lēti un viņiem ir bonuss, 2/3 var tava paslēptuve paglabāt tikai :)

Kaut gan skatos, ka nepareiza izvēle. Vajadzēja romiešus vai tos pašus ģermāņu...

Link to comment
Share on other sites

Tedij, nelecies te, ja ? :D redzees, kaa notikumi risinaasies naakotnee. pagaidaam es +/- reidoju visus, kas ir man apkaart + ir veel patsani no manas alianses tur. r&r, mazliet vairaak pozitiivu emociju, luudzu ! ^_^

Link to comment
Share on other sites

sagribējās uzrakstīt kā man patlaban iet. beidzās pēdējais servers taisni uz jaunogadu, tur mūs pēdējā minūtē mūsu "sabiedrotie" backstabboja, viņiem bija jau lvl 100 WW uzlikts uz rindas un tad šie pēkšņi apmainīja alliansi, nu, pofig, par to, tāpat bija sajūta, ka vinnējām, jo visi viņus pēc tam tā nolika forumos pamatīgi :)

nu enivei, gribēju beigt spēlēt, bet tad mani pierunāja uzspēlēt vēl mazliet, mans līders gribēja to pašu allianci taisīt atkal jaunajā serverī, bija grūti atteikties :) sāku ar gaulu, sapratu, ka tas nav priekš manis tad pievienojos viena drauga accountam, teutonim. it kā viss normāli iet, dabūjām 150% 15c capitālu samērā tālu prom, bet še ku reku, viens cits čalis no blakus kvadranta izdomājis samērā tuvu nosettloties, karoč, mēs ar šito runājām kopā iznest vienu citu mūsu jauno kaimiņu, viņš sarunāa defensu tam ciemam, ko mēs gribējām "nest abi kopā" ārā un es papisu visu savu armiju, tad šis protams, ka uzbruka manam kapitālam, gribēja šito iznest, mazliet panīcināja, dabūju reinforcementus nositu visus un šis atbūvē savu armiju, un atkal tas pats, tā vēl divas reizes pēc kārtas, tagad bija tāda liela pauze, pa kuru laiku es paspēju ļoti labi atgūties, biju nokatots nost tikai līdz diviem ciemiem, biju ātri atguvies un bija jau septiņi ciemi īsā sprīdī, tīri okej armija bija, labi reidojās, bet nu šekureku, šis bija uzzsimmojis monstrozu armiju un pagājušonedēļ manu capitālu iznesa ārā, capitals pazuda kopā ar visu manu pārējo armiju un arī visi pārējie seši ciemi, kas man apkārt bija arī tika pilnīgi iznīcināti. :)

vismaz tagad ir patīkami, ka nav neviens accounts jāuztur, nav reidi jāsūta etc, vēl tik sēžu ar vecajiem draugiem leadership'a čatā un par alliansi mazliet parūpējos, tas vismaz ir ļoti interesanti un tik daudz laika neaizņem. vēl tik mani mēģina tik daudzi pierunāt sev kā duālu, bet centīšos būt stiprs.

katrā gadījumā - šī ir ļauna, ļauna spēle! aizņem pārāk daudz laika, es teiktu, ka tā ir interesantākā spēle, ko es jebkad mūžā esmu spēlējis, bet viņa aizņem laiku arī tā kā neviena cita.

visticemākais manu stāstu kā man gājis reti kāds saprata, bet nu varu pateikt, ka bija interesanti :)

ā un serveris s1.com

Link to comment
Share on other sites

3h turp gājiens nav nekas, es pēdējā serverī reidoju visas fermas ar axemaņiem līdz pat 8 stundām ar tournament square lvl 20 :D

nu karoč, es visu kvadrantu bezmazvai fermoju, labi tur nebija tik daudz fermas palikušas pāri, jo bija jau endgame, bet tiešām trīs stundas ir nekas, ir pat labi, ja fermo tālāk, ir ilgāk jāgaida, līdz armija ir mājās un atkal jāpārsūta.

Link to comment
Share on other sites

:)

nu enivei, gribēju beigt spēlēt, bet tad mani pierunāja uzspēlēt vēl mazliet, mans līders gribēja to pašu allianci taisīt atkal jaunajā serverī, bija grūti atteikties :) sāku ar gaulu, sapratu, ka tas nav priekš manis tad pievienojos viena drauga accountam, teutonim. it kā viss normāli iet, dabūjām 150% 15c capitālu samērā tālu prom, bet še ku reku, viens cits čalis no blakus kvadranta izdomājis samērā tuvu nosettloties, karoč, mēs ar šito runājām kopā iznest vienu citu mūsu jauno kaimiņu, viņš sarunāa defensu tam ciemam, ko mēs gribējām "nest abi kopā" ārā un es papisu visu savu armiju, tad šis protams, ka uzbruka manam kapitālam, gribēja šito iznest, mazliet panīcināja, dabūju reinforcementus nositu visus un šis atbūvē savu armiju, un atkal tas pats, tā vēl divas reizes pēc kārtas, tagad bija tāda liela pauze, pa kuru laiku es paspēju ļoti labi atgūties, biju nokatots nost tikai līdz diviem ciemiem, biju ātri atguvies un bija jau septiņi ciemi īsā sprīdī, tīri okej armija bija, labi reidojās, bet nu šekureku, šis bija uzzsimmojis monstrozu armiju un pagājušonedēļ manu capitālu iznesa ārā, capitals pazuda kopā ar visu manu pārējo armiju un arī visi pārējie seši ciemi, kas man apkārt bija arī tika pilnīgi iznīcināti. :)

vismaz tagad ir patīkami, ka nav neviens accounts jāuztur, nav reidi jāsūta etc, vēl tik sēžu ar vecajiem draugiem leadership'a čatā un par alliansi mazliet parūpējos, tas vismaz ir ļoti interesanti un tik daudz laika neaizņem. vēl tik mani mēģina tik daudzi pierunāt sev kā duālu, bet centīšos būt stiprs.

katrā gadījumā - šī ir ļauna, ļauna spēle! aizņem pārāk daudz laika, es teiktu, ka tā ir interesantākā spēle, ko es jebkad mūžā esmu spēlējis, bet viņa aizņem laiku arī tā kā neviena cita.

visticemākais manu stāstu kā man gājis reti kāds saprata, bet nu varu pateikt, ka bija interesanti :)

ā un serveris s1.com

Kā es tevi saprotu.

Biju kategoriski sev pateicis, nekāda traviana vairs un dual arī un viens no vecās alliances man piedāvāja dual. Es vispār pat nepadomāju pa atbildi nē, bet vēlak sāku nožēlot, bet beigu beigas pateicu, ka man nav īsti laika. Kā es katru rītu cēlos no uztraukuma, ka neessu apzagts vai katapultēts un kad tev iet spams uz visiem ciemiem vienā sekundē, tad vispār sajūta ir "ČAU", nekad nezin, uz kuru būs īsts vai fake. Galvenais ignorēt visus pm un neatbildēt uz pretinieka ziņām vissmaz 24-48h. Karo4i, spēle ir evil.

Link to comment
Share on other sites

Biju kategoriski sev pateicis, nekāda traviana vairs un dual arī un viens no vecās alliances man piedāvāja dual. Es vispār pat nepadomāju pa atbildi nē, bet vēlak sāku nožēlot, bet beigu beigas pateicu, ka man nav īsti laika. Kā es katru rītu cēlos no uztraukuma, ka neessu apzagts vai katapultēts un kad tev iet spams uz visiem ciemiem vienā sekundē, tad vispār sajūta ir "ČAU", nekad nezin, uz kuru būs īsts vai fake. Galvenais ignorēt visus pm un neatbildēt uz pretinieka ziņām vissmaz 24-48h. Karo4i, spēle ir evil.

da nu skamy nav tik traki :):D

Link to comment
Share on other sites

r&r, piekriitu, ka Travians ir #1 speele. nekaa forshaaka un aizraujoshaaka nav. cs ir fufelis saliidzinot ar Travianu ! runaajot par s3.lv, taa kaa severis ir saacies pirms ~2 nedeeljaam, par fermaan nav ko uztraukties. jauni acc kaa seenes peec lietus man apkaart rodas. ^_^ gjermaanji rox !

Link to comment
Share on other sites

vēl es gribēju piebilst, ka visinteresantākais šīs spēles aspekts tomēr ir palīdzēt allianses vadīšanā. piedalīties un piedzīvot tās mahinācijas, kas tur notiek ir vien tā vērts. tādu daudzumu viltības, melošanas, krāpšanas, backstabbinga, slēptu vienošanās un kompleksus plānus Jūs vēl nekur agrāk nebūsiet redzējuši. pēc tā tu tiešām sāc kļūt par pesimistu un saskati sazvērestību visu, ir labi kaut ko tādu piedzīvot spēlē, nevis īstajā dzīvē :)

protams, es nenoliegšu ka pats spēles process arī ir ļoti interesants, itsevišķi sākums, kur tev ir jānodrošina dominance savā apgabalā, kur ietilpst jaukas lietas, kā counteri, cerības atrastu klubiņus mājās un kas vēl tik nē. kā arī vēlāk uzbrukumus organizēt un tajos piedalīties arī ir ļoti interesanti, bet tomēr tas nestāv klāt allianšu mahinācijām :)

Link to comment
Share on other sites

Vēl turpinu s2.travian.lv, turos pie augšgala. Praktiski visa šī spēle darbojas tīri uz psiholoģiju, veiksmi un prātu.

P.S. Latviešu MH vispār ir noobi, citos serveros jau sen būtu banu dabūjis :D

P.S.S. 12 ciemi, 15c jau pie 15k off unitu, ģermānis, neviens man neuzbrūk :(

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nesen sāku spēlēt s3 serverī. :)

Man brālēns s1 serverī ir pašlaik 7. vietā laikam, pirmstam bija 1. vietā. viņš man visu izskaidroja par travian.lv un mani ieintersēja, tagad sāku spēlēt pats. mans niks ir Zoliidais. Pašam pagaidām ir 2ciemi, un esmu alliansē SPQRA. Pinky, esmu tevi redzējis šad tad kkur. :) + FFH ļoti laba allianse. Turies! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...