Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

tatat rindiņa ir šāda

register_concmd("amx_banipxxxx", "cmdBanIP", ADMIN_BAN, "<name or #userid> <minutes> [reason]")

ja nomainam uz šādu

register_concmd("xban", "cmdBanIP", ADMIN_BAN, "<name or #userid> <minutes> [reason]")

tad itkā visam vajadzētu strādāt , bet lieta tāda ka priekš amxbans vajag četrus xxxx pie komandas

šādi

register_concmd("xbanipxxxx", "cmdBanIP", ADMIN_BAN, "<name or #userid> <minutes> [reason]")

bet ta lieta nestrādā tad jaraksta ari ta xbanipxxxx 1 4ava test

Kādai vajadzētu izskatities šai rindiņai lai ta banojot aizsutitu banu ari uz amxbans lapu jo bez xxxx tas itka nenotiek

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs, tas ir strings, viss, kas atrodas starp pēdiņām ir 100% pareizs, kur ir problēma? Nu izņemot ^, kas tiek lietots, lai amxx stringos insertotu doublequotes.

EDIT: Ar to es domāju, ka kompilēsies bez erroriem vai warningiem.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

pareizs tad tur ir viss, tikai kad no sas rindinas izveido amx failu man jabano nevis xban bet ar tekstu xbanipxxxx :D

tur ta smuce

nonemsu ieks sma to ipxxxx nost un uztaisisu failu tad vins banos bet nesuts datus amxbaniem

Link to comment
Share on other sites

SHINE

oh tu esi smags gadijums....

tatad lasi uzmanigi ... kad cilveks sev uzliek amxbans, lai tie stradatu ir amx_banip janomaina uz amx_banipxxxx , apskaties pamaciba..

tagat ja es nomainu amx_banipxxxx uz vienkarsu xban , vins cilvekus bano bet tai pasa laika ir atslegts no amxbansieks amxbana neuzradis nobanoto..

iebrauci ?

EDIT: ImMortl apskatisos , vismaz 1 iebrauc tēmā

EDIT2: ImMortl taisniba works

Edited by 4ava
Link to comment
Share on other sites

Stulbeni, ja tev būtu kaut kripatiņas smadzeņu tu te neprasītu palīdzību. Problēmas nokompilēt pluginu, vai tomēr nomainīt source failā rindiņu? Esmu smags gadījums? Domāju, ka man visu sacītp vajadzētu tagad pārfrāzēt 3 reizes, lai tāds pokemons, kas sigā liek kaut kādas mazas, priecīgas nindzas saprastu. Atvaino, bet nebrauc virsū cilvēkiem, kam ir vairāk smadzeņu nekā pašam.

Nomaini source failā rindiņu, nokompilē.

Aizsvilos, jo sen neesmu gignā bijis.

EDIT: Immortal sīks pidriks :(.

EDIT2: Atvainojos visiem par savu ļoti nepieklājīgo uzvedību.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

tagat ja es nomainu amx_banipxxxx uz vienkarsu xban , vins cilvekus bano bet tai pasa laika ir atslegts no amxbansieks amxbana neuzradis nobanoto..

tu pats saproti, ko raksti? tu gribi, lai tev amxbans stradatu, vai parastais bans? vai ari tu gribi, lai tev gan tas, gan tas stradatu vienlaicigi..?

Link to comment
Share on other sites

piedod skolotaj , ne visi var but tik zinoši kā tu . katrs ar kautko saskaras 1 reizi ... slava tev smadzeņu dievs ..

remix.cc amxbans, bet laboju neritigo failu ..

viss atrisinats .. close

Edited by 4ava
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...