Jump to content
GIGN Forum

9. Klasee - Eksāmens Latviešu Valodā..


groove
 Share

Recommended Posts

Tātad mācos 9. klasē un man jau 3dien ir runāšanas daļa latviešu valodā!

Bet domāju sākt mācīties laikus, jo zinu, ka gramatikā man ies grūti..

Lūdzu dalieties pieredzē un pastāstiet, kādu jūs tēmu izvēlējāties, kad runājāt.. Vai vienkārši iesakiet kādu par kuru varētu daudz un viegli pastāstīt..

Paldies liels jau iepriekš

Link to comment
Share on other sites

Stasti par jeb ko , kas tev patik , varbut par to ar ko tu nodarbojies , vai vienkarsi izdoma kaut kadu stastinu par to ar ko tu gribetu nodarboties un nostasti. Otrs , necenties to visu iekalt galva , savadak bus gruti uzturet acu kontaktu ar to cilveku kuram tu to stastisi , un tici man tev saks jukt !

Link to comment
Share on other sites

es piemēram ejot no rīta uz eksāmenu izdomāju savu runājamo. Tēma bija pēc paša pieredzes, lai vieglāk

runāt. A nu jā ... mana tēma bija sporta un izklaides iespējas savā pilsēta. Diezgan veigla tēma, tik

bliez :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

pie velna,kurā skolā tu ej? mums jau sen bija "ģenerālmēģinājums",lol.

tici man tu līdz 3-dienai neko neiemācisies sakariigu,ja vien nevergosi pie savas tēmas līdz pat trešdienai 24/h.

p.s. ceļu satiksmes negadījumi latvijā FTW.

Link to comment
Share on other sites

th3crims, Tu neesi normāls, kas tu domā, ka pa 4 dienām nevar izdomāt par ko stāstīs ? Es ar piemēram neesmu izdomājis par ko stāstīšu, pa brīvdienām uzrakstīšu, un aptuveni iemācīšos :) easy

Link to comment
Share on other sites

Es pirms runājamās daļas iešāvu vienu Kaznačevskās kokču (jo man runāšana nepadodas) un dabūju gandrīz maksimālo punktu skaitu... ;D Bet nu to uz paša atbildību....

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kad mums bij šī runāšanas daļa, skolotāja jau tēmas lika sagatavot pirmajā pusgadā. Un mums notika kādi 2 `ģenerālmēģinājumi`. Runāju par slinkumu.Nezinu, es vismaz nevarētu tā vienkārši aiziet un norunāt, uz vietas improvizējot, tomēr atzīme man bija svarīga.

++ Viss ir atkarīgs no skolotājiem, kuri pieņem.

Link to comment
Share on other sites

Da kāda atšķirība par ko runāt, vai tad tukšu dirst ir šausmīgi grūti, pat tik grūti, ka tas jāiekaļ galvā??!?! Galvenais ir netēmēt uz tēmu salīdzinot to tikai ar sevi, jo tad tu nevarēsi neko izdomāt tēmā, kurā tev nav dzīves pieredze... vienkārši pļūti... tas tak nav grūti...

Link to comment
Share on other sites

..jau 3dien ir runāšanas daļa latviešu valodā! Bet domāju sākt mācīties laikus..

sāksi mācīties laikus? klau, kur tu biji visu gadu? :D nu labi visu pus gadu :D

tātad, ja mani atmiņa neviļ, tad es stāstīju par "Datora sniegtās iespējām un ietekme uz veselību". Manuprāt tēma ir pa vieglo, jo vienkārši šeit varēja tiešām improvizēt. Īstenībā pirms runāšanas liekas, ka tas ir kkas grūts un ka izgāzīsies vai kkā tā, bet kad sāc runāt, tad viss aizmirstas. Es sāku runāt par darbu pie kompja un beidzu - par internetu. Galvenais arī nav runāt tikai un vienīgi par savu tēmu. Tu vari arī nedaudz atkāpties no tās, bet pašās beigās obligāti beidz runāt par savu tēmu. Saņēmu maksimālo punktu skaitu. Galvenais aiznes puķi skolotājai :D

Link to comment
Share on other sites

20punktus var dabūt,lol. :)

un šie punkti IR svarīgi ,ja ,piemēram,moš nemāk komatus likt vai kkā tā...

Bet nu nedomāju,ka līdz trešdienai var ko iemaaciities,sākumā ire jāiemācās,un tad lai kārtīgi nosēžas galvā.

Link to comment
Share on other sites

es runaashanaa no 20 p noravu 9p

teema itkaa loti debila taja pashaa laikaa ljoti viegla:)

mans miljakais macibu prieksmets:)

pastastiju par sportu un informatiku

un tapat savilku tikai KNAPI 1,2 mimn :)))

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...