Jump to content
GIGN Forum

Lan Games


feature
 Share

Recommended Posts

Kāds varbūt var ieteiktu kādu spēli, k ovar spēlēt LAN-ā?!

Varbūt ir kāda LAN spēle - '1st person shooter', kur var iet tā kā kopā! Bet es domāju misijas, nevis kā CS vai kas līdzīgs!

otra ideja - varbūt kāda racing spēle, bet tāda interesanta, smieklīga un jautra, nevis nopietna kā NFSU2. Vairāk tēmēju uz interesantas formas rallija mašīnām, ar lieliem ratiem, un smieklīgām sadursmēm.

Paldies jau iepriekš :]

Link to comment
Share on other sites

conflict denied ops.

Tieši tāda kādu Tu meklē! Spēlē ir divi personāži, no sākuma var izvēlēties, kurš būsi Tu un kurš tavs draugs. Tad kopā jāiet pildīt misijas. Tur visādas labas fīčas, piemēram, piesegšana forši uztaisīta, var mainīties ar ieročiem utt..

Baigi labā spēle. Bet es tikai nezinu vai var ar spēlēt ar neorģinālo disku. Es pirku stemā

aa un vēl saints row 2. Arī var spēlēt divatā. Manā uztverē, baigi līdzīgā spēle GTA4

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Tieši tāda kādu Tu meklē! Spēlē ir divi personāži, no sākuma var izvēlēties, kurš būsi Tu un kurš tavs draugs. Tad kopā jāiet pildīt misijas. Tur visādas labas fīčas, piemēram, piesegšana forši uztaisīta, var mainīties ar ieročiem utt..

Baigi labā spēle. Bet es tikai nezinu vai var ar spēlēt ar neorģinālo disku. Es pirku stemā

aa un vēl saints row 2. Arī var spēlēt divatā. Manā uztverē, baigi līdzīgā spēle GTA4

O!.. Paldies Tev!

Link to comment
Share on other sites

no mašīnām vienozīmīgi flat out 2, ideāls variants tevi minētā situācijā. un par šaujamo jāpiekrīt mačo, left 4 dead noteikti.

vēl atraujoties no tēmas var hl2 ar draugiem spēlēt caur Synergy, ko var novilkt bez maksas tur pat Steamā. Respektīvi palaid synergy uztaisi serveri un tev var pieslēgties laikam neierobežots skaits spēlētaju un pa visiem iet hl2 storiju, foršs variants, ja notiek vēl kāda iedzeršana.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...