Jump to content
GIGN Forum

Kā Centra Tumbas Pievienot Pc


Traffic
 Share

Recommended Posts

Ok, bildē redzams kā tur izskatās. No tumbas iet vads un pie centra sadalās un vnk kā drātiņas tur ir iesprausti. Vai būtu iespējams pie pc pieslēgt tikai tumbas, bez paša centra? Ja jā, tad kā, ko man vajag? Un ja nē, tad jāmēģina vien ar visu centru un arī tad, kādus vadus vai pārveidotājus vai ko man vajag? Meklēju google, bet tur veca informācija, ko atradu.

ā, un vēl informācijai, man pc aizmugurē ir 6 skaļruņu caurumi, it kā es zinātu, kam ir kas, bet trīs ir aizņemti, vienā ir pašreizējās tumbiņas pārējos divos ausis+mic. Un pašreizējās tumbas, protams, rautu ārā :D

Link to comment
Share on other sites

nopērc 3.5 jack'u, pievieno to tumbu vadus un viss kulē.

skaties ka tik skaņas karti nepalaid pie dieviem.

a centram tas pats noteikti, vada viena gala izeja otra gala ieeja 3.5 jack'am un vis rulee

edit: vai arī kā nauda saka, skaties, kāda ieeja ir tavam centram.

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Nevar tumbu bez pastiprinataj slegt pie PC. Ja pareizi saprotu, tad tev taja centra ir pastiprinatajs ieksa (centrs bija domats muzikas centrs, vai ne?)

Tada gadijuma nevar un nekas tur neskanes. Vienigais variants ir slegt caur centru, jo centra ir pastiprinatajs, bet skanu kartee nav pastriprinatajs prieks tadam tumbam. Skanu karte var pavilkt austinas vai svakus svakus skalrunisus bez pastiprinataja, bet ne jau muzikas centra tumbas.

Nekadas parejas tev nelidzes.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tada gadijuma nevar un nekas tur neskanes. Vienigais variants ir slegt caur centru, jo centra ir pastiprinatajs, bet skanu kartee nav pastriprinatajs prieks tadam tumbam. Skanu karte var pavilkt austinas vai svakus svakus skalrunisus bez pastiprinataja, bet ne jau muzikas centra tumbas.

Nekadas parejas tev nelidzes.

Beefs

beef, var slēgt, tik pa iznākumu neatbildam :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Saslēdzu ar centru. Tikai, tagad atceros, ka tumbām laikam bija tā, ka dažreiz uz nelielu brīdi tā kā aizkrita. Maz pamazāms, bet varēja dzirdēt un tāds prikols bija tikai, ja klausījās klusu. Ir kādi skaņas testi ar ko to varētu pārbaudīt, mož man izklausās :D Subwoofer tests te noteikti nederēs.

EDIT: A mož arī vairs tā nav, izslēdzu tādu lietu kā surround. Skaņa palika klusāka, bet šķiet labāka un vairs neaizkrīt.

Paldies!

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Tu ta datora skanas karti sajasi.. Kada jega to vispar darit - skanas karte nefiga nespej pavilkt 4 vai 8omigas tumbas... pilnigi garam.. :/

Kapec negribi laist caur muzikas centru? Muzikas centrs tapat bez skaruniem neskan... :/

Noper leetu resiveri vai pastipriantaju kaut kadu rrr vai odisej, ja paveicas.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...