Jump to content
GIGN Forum

Fps


Izliecies
 Share

Recommended Posts

mans kompis

pentium 4 351 @ 3Ghz

kingston ddr2 2x256mb 2x512mb (1.5gb) laikam 400mhz

ati radeon x700 se 512mb 128bit 425mhz engine clock speed; 430mhz memory speed

systemrequirementslab.com čekoju, ka minimālās prasības atbilst, bet rekomendētajās pietrūkst tikai pixel & vertex shader 3.0, kuri man abi ir 2.0. tagad fps ir ~30, bet tāds pats bija, kad rams bija par 1gb mazāk (to nesen tikai nopirku). vai vainu var uzvelt videokartei? vai varbūt tomēr jāpamēģina kāds fps uzlabotājs, te, forumā, liekas, viens bija.

ir doma paņemt gf 9600gt vai ati hd4830, bet mani interesētu atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

fps configu nav jeega sakroplo speeeli un pacel kko minimaali.

tev video karte vainiiga man ir duaalais 2.2 procis 2gb rams un fps baraa ap 20 baazee vienam staavot ap 40. video karte vnk kaka tas arii visu padariishanu maisa

Link to comment
Share on other sites

procis vel ir labs. ta ir videokarte ko tev vajag ar normalu 600 core speed'u.

man tagat ir 4gb 1066 ram un 2.7 dual core. fps no 40-107 leka uz visu visu max. relai ieks lielas cinas videji ir 45.

taka prieks medium jau tev tagat ies. reizem izjutisi lagus, bet tas bus bridi, kad serveris tos dabus. ja ies servers gludi tad tev ar.

lol tiko pastijos. man ar bijis 248 fps :D

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka tava video karte nekam neder :D

Reāli, ja tev būtu labāka videokarte tad arī FPS būtu labāks. Bet, ja tu gribi tādu saslīdzinoši labu karti kā GF 9600GT, tad ieteiktu tev samainīt arī CPU. Kaut vai lēto 1.6Ghz dual inteli :)

Link to comment
Share on other sites

diemžēl tad ir jāmaina arī mātene, utt, utt, tas man neder. vai tad p4 ir tik slikts, ka nepavilktu 9600gt? man nevajag max izspiest no sistēmas, vajag, lai neraustās baigi.

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Izliecies, ieteiktu tev varbūt nopirkt nevis to 9600GT, bet HD 4670 :) Arī normāla karte. Taviem datora parametriem būs OK :)

Pats kkad gribēju viņu pirkt, bet tomēr nenopirku :D Bet karte laba, maz rij un normāli iet, un pie tam - lēta :)

Link to comment
Share on other sites

šitādu?

lētāka ir, un skatos, ka šai tikai atmiņas joslas platums ir mazāks - 128bit, bet pārējais tāds pats un labāks.. tik man mīziens, ka mātene nepaņem pretī :S asus p5gd1-hvm

es nesaprotu, kā ir ar tiem pci-ex, jo m79.lv neskaidri norāda, mājaslapā arī info atšķiras un vsp neko nevar saprast. tjipa tai msi kartei ražotāja mājaslapā rakstīts, ka pci-ex 2.0, bet m79.lv, ka arī vienkārši pci-ex. kā tur lai kko saprot? ja ir pci-ex 2.0 karte, viņa atbalsta pci-ex?

Link to comment
Share on other sites

man ir 3ghz (singlecore) tada pasa seciba ddr2 (tikai dual chanelos) gf6600 256x128bit un ir ~30fps stabili pie galjas nekritas diezko, reali man vajag 8800gt (vai lidziga) kas manam kompim buutu hi-end karte, tad butu ~60-100fps ..

Link to comment
Share on other sites

ir agp kas ir 8x (oldschool) un pci-X, kas ir 16x. jaunās normālš kartes ir ar pciX. skaties plati kam ir pcix atbalsts. čut visām ir. man vecajai 4 gadu vecajai platei bij pcix.

reikinies, ka rams japer ar jauns jo jaunas plates neatbalstis to veco. visticamak, ka bus kads ddr2 666 vai 800 janem.

Link to comment
Share on other sites

ok, tgd zināšu par tiem x8 un x16, bet es jautāju tieši par pci-ex un pci-ex 2.0. nevar būt, ka viņi neatšķiras.

edit: rusty, ja apskatīji mātenes linku, redzēsi, ka ir pci-ex x16 slots..

Количество разъемов PCI Express 1 слот 16x, 1 слот 1

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...