Jump to content
GIGN Forum

Busulis! :)


Noyd
 Share

Recommended Posts

Tātad, tavuprāt, nevienam no mums nav nekādu tiesību kritizēt, piemēram, korumpētu politiķi?

Link to comment
Share on other sites

Kārtējo reizi neizteicos pilnvērtīgi, my fault.

Tas tika rakstīts ar tādu domu, ka tas jaunietis visdrīzāk ar nākamo tekstu uzrakstītu, ka viņš jau nu nekad tā nedarītu. Kretinē tie svētuļi, kas tā saka pirms ir bijusi tāda iespēja pašiem. Tas pats attiecās uz politiku. Nesaki, ka nekad neņemsi kukuli, kamēr neviens tev nav tādu piedāvājis un tu neesi no tāda atteicies. Tas nebūt nenozīmē, ka nevar kritizēt. Kritizē, bet netaisi no sevis svētuli.

Protams, ir izņēmumi, bet tas jau cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Personiigi es uzskatu, ka eiroviizija ir ljoti liels pazemojums jau atziniibu ieguvusham dziedaataajam!

Es eiroviiziju uzskatu par kautkaadu krutaako valstu dziedoshu geju un lesiju sanaksmi. Tur reaali taas dziesmas ir tik tukshas... un zhuurijas viens no kriteerijiem noteikti ir "jo tukshaaka dziesma jo labaak" !

Ziiibal es kaa ieraugu da jebko kas tur dzied man 4ista prasaas izsleegt tv vaikjert peec pults un paarsleegt...

Es domaaju, ka daudzi man piekritiis!

+ Es pirmstam Busuli uztveeru neitraali, bet tagad kad vinsh aizbrauca uz to eirovisiooon tad man vinsh liekas pilniigs priduraks!

Link to comment
Share on other sites

Es eiroviiziju uzskatu par kautkaadu krutaako valstu dziedoshu geju un lesiju sanaksmi. Tur reaali taas dziesmas ir tik tukshas... un zhuurijas viens no kriteerijiem noteikti ir "jo tukshaaka dziesma jo labaak" !

Ziiibal es kaa ieraugu da jebko kas tur dzied man 4ista prasaas izsleegt tv vaikjert peec pults un paarsleegt...

Es domaaju, ka daudzi man piekritiis!

+ Es pirmstam Busuli uztveeru neitraali, bet tagad kad vinsh aizbrauca uz to eirovisiooon tad man vinsh liekas pilniigs priduraks!

sitas man lika pasmaidit, tu jau pec idejas ari esi dala no zurijas :)

un ja tu, piemeram, Patricia Kaas uzskati par tuksu dziedataju, tad kas tev liekas labs? Blink 182?

Link to comment
Share on other sites

:)

un ja tu, piemeram, Patricia Kaas uzskati par tuksu dziedataju, tad kas tev liekas labs? Blink 182?

Es patieshaam nezinu, kas ieprieksh eiroviizijaa ir dziedaajis un kas nee (ja nu vieniigi ABBA)!

Es nedaudz nepreciizi izteicos! Es eirozviiziju pirmo reizi skatiijos tad, kad piedaliijaas Praata Veetra, tad man likaas labs shovs, bet es nemaaku pateikt kapeec man viss labais iespaids ir sabojaats. Manaa gjimenee visiem taads uzskats par eiroviiziju.

Tas ir mans viedoklis!

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi kauns par Busuli.. . :rolleyes:

Ņjā norvēģi labi salika.. :sparta:

Šitas koments iespārda: :clap:

These are the main reason why this song won: girls today like boys that look and sound like girls, gays like cute little boys, there wasn't much else to vote for. But be realistic you would only evr hear this song again in a back street gay bar! Go go gays for girls!!!

Edited by aIkoNz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...