Jump to content
GIGN Forum

Unlocki


quickaim
 Share

Recommended Posts

Tā, sāksim ar scout'u un beigsim ar pyro.

Visvairāk mani interesē Jūsu domas par scout'a bisēm. Kuru bisi Jūs lietojat? Veco vai jauno a-nature? Jaunā ir stiprāka, bet ar viņu nevar taisīt tik krutus lēcienus, kā ar veco. Šaujot pa zemi, vari sevi uzšaut mazliet augstāk, bet tas nav iekšā.

Par heviju. Tā arī neesmu sapratis, ar ko atšķiras mini gun no natašas? Un kuru Jūs lietojat?

Runājot par pyro. Ir redzēts, ka citi nelieto backburneri, bet gan veco burneri. Kāpēc gan tā?

Un būtu vispār labi, ja Jūs sniegtu savu viedokli par unlockiem un to lietošanu.

Link to comment
Share on other sites

Jauno, bet vai tad tā dubult leciens nebija atkarīgs no Melee ieroča?

Parasto, šaujot ar natašu pa pretinieku, viņš lēnāk varēs paskriet.

Backburrners priekš njūbiem, tam nav Airblasts, vienīgais iemesls kapēc es lietoju parasto.

Link to comment
Share on other sites

Un tagad blindmind, pasaki kapēc Backburneris ir priekš nūbiem? Itkā tu to airblasta, vai kā pareizi saucās, izmanto. Jā jā, atceros, kad tu man pateici, ka skriet ar W + MOUSE 1 for noobs, bet tagad paskaidro kā savādāk jāspēlē ar pyro? Mana taktika vienmēr nostrādā, es kā sūds, stāvu aiz stūra, te izskrien tauta, un bams visiem mugurās ar critiem novācu. Noob style? Pyro ir tieši domāts, lai ambush enemys at the corners. :thumbsup:

Runājot par to Natašu, protams es viņu nēesu vēl mēģinājis, bet tur tak aprakstā teikts, ka ir iespēja slow enemys on the hit, bet -20% damage done, tādeļ domāju, ka dēļ šī iemesla daudzi neizmanto natašu, nu varbūt kļūdos.

Ja nebūtu es blindminds, netiktu pie force-a-nature gun. :muahaha:

P.S. blindmind, izlasīji par to EPIC FAIL @ CSI LAS VEGAS?

EDIT: blindmind, kad mēs spēlējam, es gulēju gultā, nebiju saspringts, tas bija 4fun, un otrais ierocis ir flare gun, ar kuru diez ko tieši trāpīt nevaru, jo tu baigi skairdīji no manis no malas uz malu, un tādeļ vienīgā iespēja bija dedzināt kamēr nepanākšu un tad tikai nedirs, tu mani nogalināji, bet vēl degi un tad nomiri,

kā jau teicu, man labāk, patīk izslīst no tumšās vietiņas aiz stūra, lai pēc tam kad no muguras nodedzinot cilvēku, uz manīm nāktu čatā papilno skarbu aizvainojumu, par tādu manu izrīkošanos pret viņiem. :meele:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Visvairāk mani interesē Jūsu domas par scout'a bisēm. Kuru bisi Jūs lietojat? Veco vai jauno a-nature? Jaunā ir stiprāka, bet ar viņu nevar taisīt tik krutus lēcienus, kā ar veco. Šaujot pa zemi, vari sevi uzšaut mazliet augstāk, bet tas nav iekšā.

Par heviju. Tā arī neesmu sapratis, ar ko atšķiras mini gun no natašas? Un kuru Jūs lietojat?

Runājot par pyro. Ir redzēts, ka citi nelieto backburneri, bet gan veco burneri. Kāpēc gan tā?

Un būtu vispār labi, ja Jūs sniegtu savu viedokli par unlockiem un to lietošanu.

Ak dievs, katram ierocim rakstīts, ko viņš dod.

Izmantoju veco skauta ieroci, jo FON ir hit and run tipa.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Apbriinojami normaals posts no WL- tu saac maaciities.....

bet nu vnk visi speleetaaji iedalaas pro un noobos(un nekaa savaadaak) taaakaa aiblast ir uberpro timingreaction ierocis, tad tie kas vinju nelieto ir nuuubi vai njuubi- kaa gribi :)

Bet nu tas jau taa gaumes lieta, atsist kaadu soldiera critu ir 10x kaifiigaak kaa kaadus varoniigi no muguras nodedzinaat( da lab es miilu spiegus taakaa shitas nav paarnestaa noziimee)

Link to comment
Share on other sites

nu nu, pyro apdeits bija ļoti labs. axtinguishers ir lielisks, flare gun var labi izmantot no attāluma un backburneris atsevišķās situācijās ir ļoti noderīgs.

lietoju veco scattergunu, jo man riebjas nedaudz tas fans, čakarē kustību visiem. bet nu ja pats izmanto tad ir prikolīgi, ļoti noderīgs gravelpit C spotā lai visus grūstu nost.

ja tu nesaproti ar ko kāds ierocis atšķiras tad pie loadouta viss ir rakstīts. Katrs unloks ir domāts, lai spēlētu nedaudz savādāk, iečeko viņa stiprās puses un izmanto to.

Link to comment
Share on other sites

pyro - izmantoju parasto.. ar compression blast, kādu soldier var tā izbesīt :) kad atvairi visas viņā 4 raķetes un tad nodedzini viņu. flare dažreiz, jāizpilda vēl ar shotgun achievments, tad varēs ar flare dedzināt.

Link to comment
Share on other sites

Pyro vairs šotganu neizmantoju, jo ir flare guns ar kuru smuki esmu pat visādus hevijus un sentrijus atvācis. Parasto cirvi arī vairs nelietoju, kaut gan jams izskatās smukāk par axtinguisher. Tā kā jau pirms tam ar pyro spēlēju izmantojot slēpņa, apiešanas taktikas, tad protams izmantoju backburneri.

Heavy sendviču kādu laiku izmantoju, bet šotgans tomēr ir daudz noderīgāks, kad nav laika iegriezt minigun. Lietoju sašu (parasto minigun), jo ar natašu ilgi jāšauj(e.g. uzšaujot spycheck parasto ložu apjomu maitas paliek dzīvi, knapi, bet dzīvi) un nemāku izmantot lēnuma efekta priekšrocības. K.G.B. gan patīk crit buffs, ko dažreiz smuki sanāk izmantot.

Skautam parastais scattergun ir daudz efektīvāks (letālāks), kā jaunais. Šobrīd vēl stāv ieroči tā, lai varētu izpildīt achievementus, pēcāk varbūt mainīšu.

Link to comment
Share on other sites

vispār par to skauta jauno ieroci nepiekrītu - viņam ir savi plusi un mīnusi. Milzīgs pluss ir no 0 distances, savukārt ne tik liels pluss no vidējas, bet no vidējas distances tas sūds met atpakaļ, tā ka tas arī ir bonuss.

teiksim resnais nāk ap stūri (pat ja viņu hīlo mediks) - izskrien ar FAN, uzšauj, atgriezies atpakaļ. resnais aizlido atpakaļ un vienkārši netiek skautam klāt, kamēr tas var resno novākt.

man vēl nav sanācis tā kārtīgi ar viņu paspēlēt, bet tam ierocim ir potenciāls. Bet nu ja divi pro skauti satiktos, tad skaidrs, ka scatterguns uzvarētu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...